Zaloguj się, aby obserwować  
DazZy

Śródziemie (Władca Pierścieni) - Forumowa gra RPG

1129 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2006 o 15:06, MAR Cinek napisał:

[Jak tu pisać, gdy nie ma o czym...]


[ Możecie gadać , narzekać i takie tam ... ]

Grinx zamykał pochód . Szedł powili a swój topór trzymał w gotowości do walki . Krasnolud nie przywykł do skradania się , toteż ciągle się potykał . Gdy przyszła wieść o obozie Sarumana powiedział :

- Nie wiem o co wam chodzi ... skąd ten niepokój ? Biały czarodziej stoi przecież po naszej stronie ... a może doszły waszych uszu inne wieści ? Ale i tak lepiej ten obóz ominąc - nie możemy narażac innych na atak ...

[ Skąd macie wiedziec , że Saruman zdradził ? ]


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2006 o 15:32, Daniel DazZy napisał:

[ Skąd macie wiedziec , że Saruman zdradził ? ]


[ Ja nie wiem, czy Saruman zdradził, po prostu kiedyś się z nim pokłóciłem i teraz lubię mordować jego służących :) ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Nie wiem, czy Saruman zdradził, ale widziałem znak Białej ręki na flagach tych orków! Orkowie nigdy nie służyly Sarumanowi! To nie są nawet zwykli orkowie... Są więksi, lepiej uzbrojeni i z tego, co widać, bezlitośni dla samych siebie. Ich wierzchowce znam. To Wilki Mordoru! Większe, ochydniejsze, bardziej inteligentne i szybsze, niż zwykłe wilki. Skoro masz wątpliwości, Grinxie, to podsumuję: Wilki, oznaczają Mordor, biała ręka oznacza Sarumana, a więc te sprawy się ze sobą wiążą. A więksi orkowie, to tylko więcej kłopotów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Ich jest setka, a nas jest 6! (Może 7...:P ) Gdyby dołączyło się do nas 10 elfickich wojowników, lub sam Aragorn, pokonalibyśmy ich.... Jednak może być z nimi biały czarodziej, a tego byśmy chyba nie chcieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 15:48, rogoz94 napisał:

-Ich jest setka, a nas jest 6! (Może 7...:P ) Gdyby dołączyło się do nas 10 elfickich wojowników,
lub sam Aragorn, pokonalibyśmy ich.... Jednak może być z nimi biały czarodziej, a tego byśmy
chyba nie chcieli.


- Jest inny sposób, Rogozie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 15:52, rogoz94 napisał:

-Wysłucham wszelkich propozycji:P


- Hmm... Moglibyśmy we dwóch zakraść się w nocy do ich obozu i zatruć im jedzenie. Następnego dnia wszyscy będą martwi - Powiedział Silk z lekkim uśmiechem na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Hmmm... doby pomysł, ale trochę nieczysty. Trzeba mieć szacunek do przeciwnika, nawet tak ochydnego:P Po za tym nie mamy czym ich otruć...

PS: Daniel powiedział, że zaraz powalczymy, ale jakby co, to nic nie wiecie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Przyjrzyjmy się tremu z bliska - powiedział Grinx - Prowadź , Rogozie .

Cała drużyna , skradając się , podeszła na skraj góry . Na dole widać było obóz orków . Orkowie głośno się śmiali , zażerali się surową sarną i pili piwo .

- Co za żałosny widok - powiedziała Olga .

- Powinniśm.... co jest do cholery ? - Krzyknął Grinx .

Półka skalna , na której stali , złamała się . Drużyna poleciała w dół . Spadli w sam środek biesiadującej zgrai orków .

- Eeee... Nie przeszkadzamy ? - Powiedział ktoś z lewej .

- O cholera ... - Rzekł podsumowując sytuacją Grinx

Orkowie zerwali się na równe nogi i wrzasnęli . Drużyna wyjęła broń . Rozpoczęła się walka .

[ Jak widzicie orkowie mają ogromną przewagę liczebną . Macie nie kończyć walki - skończy ją mój post . Zabijajcie sobie ile chcecie ale nie piszcie " I ostatni przeciwnik padł w kałużę własnej krwi " ... no to walczcie . ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[czy mogę się do was dołączyć bo chciałbym grać w jakąś forumową grę najlepiej o Władcy pierścieni,ale w tej kompletnie związanej z książką czyli Władca pierścieni-gra nic się nie rusza więc ponawiam pytanie mogę? Jak tak to co mam zrobić, żeby dołączyć?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 16:49, krzysiek253 napisał:

[czy mogę się do was dołączyć bo chciałbym grać w jakąś forumową grę najlepiej o Władcy pierścieni,ale
w tej kompletnie związanej z książką czyli Władca pierścieni-gra nic się nie rusza więc ponawiam
pytanie mogę? Jak tak to co mam zrobić, żeby dołączyć?]


Tu masz wszystko http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=13128&pid=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 17:02, krzysiek253 napisał:

a mogę być czarodziejem???? bo tam są tylko 4 rasy wypisane: hobbit, elf, krasnolud, człowiek!


[O tym zdecyduje Daniel Dazzy albo Rogoz]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Evander strzelał z łuku tak szybko,że orkowie nawet nie widzieli strzał.
-Nie mam już siły!!!-wykrzyknął Evander wymierzając strzałą w kolejnego orka-ich jest za dużo nie damy rady!!!
-Nie załamuj się-krzykną Grinx-z naszymi brońmi rozwalimy te orki w sekundę.
-No nie jestem pewny-mrukną Evander.-widząc coraz większą liczbę orków nadchodzącą z naprzeciwka.
Nagle wrzawa ucichła.
-Pokonaliśmy ich-wykrzykną Evander.
-No nie jestem pewny.-powiedział Rogoz-widząc kilkudziesięciu orków naprzeciwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Wpadlismy jak sliwka w kompot, hihihi.
Olga, wbrew pozorom, ucieszyla sie.
- Wreszcie jakas rozrywka, juz zapomnialam do czego sluzy miecz! - krzyknela pozbawiajac glow dwoch orkow jednym machnieciem broni. Wokol niej zbieralo sie coraz wiecej przeciwnikow. Zaczela z nimi krwawy taniec.
- Rzygac mi sie chce jak patrze na te kreatury - westchnela z obrzydzeniem pokonujac kolejnego przeciwnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sejmitary świsnęły w deszczu krwi. Blade zamruczała radośnie i z głośnym rykiem rzuciła się w wir walki. Poleciało parę głów, ale Rogoz zauważył, że przeciwników nie ubywa. Wściekły zdwoił siłę ataku i z krzykiem powalił sześciu napastników. Nagle strzała świsnęła mu przed nosem. Spojrzał w stronę, z której nadleciała i zobaczył bandę orkowych łuczników.
-Niech to szlag! Olga, łucznicy na skale! Chodź, zajmiemy się nimi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować