Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 18.04.2007 o 11:00, Wodzasty napisał:

> > (...) W ostatnim numerze jest nowa płyta Traumy (...)
>
> Jak się spisuje nowy wokalista? Słyszałem narazie tylko jeden numer i szczerze powiedziawszy

> jakoś brakuje mi Chudego. I jak muzycznie się nowa Trauma prezentuje?

Przyznam szczerze, że jeszcze nie słuchałem płyty...:( Ale w weekend nadrobię zaległości...:)

A teraz z innej beczki - http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,34862,4068011.html
Aż parsknąłem jak to czytałem... Pan Nowak robi się powoli nadgorliwy, już raz załatwił mi
odwołanie Dark Funeral w Łodzi a teraz kombinuje jak uprzykrzyć życie metalom ze stolicy...
Zróbmy zrzutę na pentagram dla tego pana...

ROTFL! Na pal go!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...i przez takich ........ (wstawcie co chcecie) nie można w kraju posłuchać czegoś normalnego ;/ W końcu będzie tak, że państwa na około naszego będą przyjmować wszystkich metaluchów i organizować koncerty. U nas zaś będzie ciemnota i wszyscy będą bulić, by wyjechać na Litwę, by zobaczyć Dark Funeral na żywo. Znawca sekt od siedmiu boleści ;/ Niech każdy lepiej zajmie się swoimi sprawami a nie się wpieprza w coś o czym nie ma w ogóle pojęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 11:00, Wodzasty napisał:

/.../


I pomyśleć, że do takich rzeczy dochodzi w rzekomo demokratycznym państwie... Niech jeszcze Mystic w Spodku zablokują będzie komplet:/ Ludzka głupota naprawdę czasami nie ma granic. Widać, że rzeczony pan nie ma pojęcia o czym mówi. Jak zresztą może się wypowiadać na temat muzyki, której pewnie nigdy słyszał, koncertów, na których nie był i ludzi, których nie poznał? Aż szkoda słów na takich osobników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy juz byla o tym mowa, ale..

Wybiera sie ktoś z Was moze na koncert Dream Theater (jako support Riverside) do Spodka 12 czerwca? :)
Ja wraz z mala ekipa mamy zamiar tam byc :) koncert bez watpienia bedzie genialny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 21:32, Radovan napisał:

Wybiera sie ktoś z Was moze na koncert Dream Theater (jako support Riverside) do Spodka 12
czerwca? :)
Ja wraz z mala ekipa mamy zamiar tam byc :) koncert bez watpienia bedzie genialny :)


Genialny to za mało powiedziane;) Jaki on będzie nie ma chyba na to określenia. Chciałbym się tam wybrać, tym bardziej, że mam blisko, obawiam się jednak, że przeszkodzi mi w tym sesja... Gdyby chociaż 12 był jakoś w weekend, ale to środek tygodnia:( Ale kto wie? Może jeszcze się uda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 20:46, MroK666 napisał:

Lubi ktoś może taki miażdżący zespół jak "Tool"??


Maaaan, Tool niszczy! To potęga prog. metalu. Każda płyta świetna, tego zespołu poprostu nie da się nie kochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o hardcore śmiało wal do mnie ;] jestem na tyle obeznany w tej scenie że chętnie mogę pomóc. A jeśli chodzi o ten album całkiem to wygląda. Darcie japy na całego czyli stary dobry HC :] na myspace można przesłuchać chyba 2 kawałki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 21:28, Rafal G napisał:

Jak zresztą może się wypowiadać na temat muzyki, której pewnie nigdy słyszał, koncertów, na których nie był i ludzi, których nie poznał? Aż szkoda słów na takich osobników...


Idąc jego tokiem rozumowania powinno się zakazać występów np Wilkom (ich niektóre teksty też bywają "mroczne" hi hi hi...)... Ale tu wcale nie chodzi o uchronienie nas przed złym wpływem tylko o zrobienie wokół siebie szumu i wykazanie się przed partyjnym betonem... Obecnie jazgot pana N trafia na podatny grunt i pewnie niedługo sprawdzą się słowa Pustelnika - na dobry koncert pojedziemy nabijać kasę sąsiadom...

Mam nadzieję, że pan N nie słyszał o formacji Dismember i sobotni koncert dojdzie do skutku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 08:49, Wodzasty napisał:

/.../


Jeśli będzie trzeba będziemy jeździć. Już i tak wystarczająco często lepsze kapele i lepsze imprezy można spotkać za zachodnią lub południową granicą. Przykład idzie w świat i jeśli zdarzy się jeszcze kilka takich odwołanych koncertów/festiwali lub wytoczonych procesów (nie pamiętam dokładnie, ale kilka lat temu chyba ktoś wytoczył jakiejś kapeli proces za obrazę uczuć religijnych - szczegół, że ten ktoś na rzeczonym koncercie nie był...) w końcu rzeczywiście może skończyć się na tym, że nikt do nas przyjechać nie będzie chciał, bo będzie to dla dla nich zwyczajna strata czasu... Zawsze pozostanie też zejście do podziemia - za komuny tak funkcjonowały koncerty kapel punkowych - jeśli będzie trzeba i teraz coś się wymyśli żeby te koncerty zorganizować.
Pozostaje mieć nadzieję, że jednak do tego nie dojdzie, a to polowanie na czarownice szybko się skończy... Choć łatwo nie będzie - wymagałoby to zmiany mentalności naprawdę wielu ludzi.
Swoją drogą jestem ciekawy jakim cudem w ich anty satanistycznej krucjacie uchował się Mystic Festival? Albo nie... lepiej o tym nie mówić i nie wywoływać wilka z lasu, bo jeszcze to też odwołają... Wszak kilka tysięcy czcicieli diabła zebranych w jednym miejscu to coś nie do pomyślenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie ciekawi dlaczego tak uwzięli się na metal... Dlaczego nie idiotyczne disco polo? Dlaczego nie dance (nie mówiąc o teledyskach, w których są same półnagie panny. TO dopiero gorszy dzieci, bo takie teledyski lecą na VIVIE non stop. Żeby usłyszeć BM lub DM to już trzeba z własnej woli szukać, bo w TV próżno...)? Dlaczego nie Hip-Hop opowiadający o paleniu trawy, braniu narkotyków, piciu i kopulacji z pierwszą, lepszą samicą? Metal przecież na nic nie najeżdża (oprócz Boga itp. :D). Słucha go ten kto chce. Nikt przecież nie zmusza. Jeżeli ktoś pragnie iść na koncert ulubionej Tru Pagan Satanic Jezus-Maria-i-co-jeszcze Black Metalowej kapeli, to dlaczego jakiś #$%^ ma mu tego zabronić?! 13-latki na taki koncert raczej nie pójdą, a z resztą ich nie wpuszczą. Najlepiej, by każdy wsadził nos w swoje sprawy i tego się trzymał. Dopóki geje nie rozwalają ulic, dopóki księżyc świeci w nocy, dopóki metale nie bezczeszczą cmentarzy i kościołów, dopóki w Polsce będą rządzić głąby, dopóki koncerty (metalowe) nie będą nikomu przeszkadzać, dopóty niech "szanowni znawcy sekt itp." odwalą się od metalu!!! Hail TNBM! AVE PUSTELNIK88 & PUSTELNIK 88!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze.... DOBRZE, GENIALNIE!!!!!! Tak trzymaj stary. Zgadzam się z tobą w zupełności. Co prawda Moonspell jest IMO raczej marny, a za blackiem nie przepadam to jednak uważam że odwołanie koncertu ze względu na "okultystyczne i satanistyczne treści tekstów" jest totalnym debilizmem. To tak jakbyśmy my próbowali zabronić występowi chóru poznańskie słowiki bo nie pasują nam teksty i w naszej opinii obrażają nas jako (przynajmniej w moim przypadku" niewierzących. BRACIA SZATANIŚCI ŁĄCZCIE SIĘ!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 20:54, kuba121 napisał:

(...)


Racja, jak będzie jakiś koncert Dody czy czegoś takiego to zjeżdżamy się pod Sejm czy pod siedzibę tego anty-sekciarza i będziemy walczyć o odwołanie koncertu, bo godzi on w nasze anty-chrześcijańskie poglądy! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 20:58, Pustelnik 88 napisał:

> (...)

Racja, jak będzie jakiś koncert Dody czy czegoś takiego to zjeżdżamy się pod Sejm czy pod siedzibę
tego anty-sekciarza i będziemy walczyć o odwołanie koncertu, bo godzi on w nasze anty-chrześcijańskie
poglądy! :P

Widze że świetnie się rozumiemy bracie satanisto. A co powiesz na malutki wjazd na koncert "Łzów" i zablokowanie sceny własnym ciałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze transparenty potrzebne: "Łzy goł hołm!", "Ta muzyka sprawia, że dzieci płaczą, a starsi z okna skaczą" (lol, fajnie się zrymowało ;)), "Anty anty-sekciarze na przód!".

Pomyśleć, że jeszcze nie byłem na koncercie :D
Jednak zamierzam to zmienić. MetallicA nie długo przyjedzie, więc może ekipa się zbierze jakaś na wyjazd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 21:03, Pustelnik 88 napisał:

Jednak zamierzam to zmienić. MetallicA nie długo przyjedzie, więc może ekipa się zbierze jakaś
na wyjazd :D


Skąd masz takie info? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 21:12, Feno napisał:

Skąd masz takie info? :>


Kumpel mi mówił. Chyba jakoś w sierpniu, czy lipcu ma być. Ten mój kolega to WIELKI fan Metallicy, więc raczej pierdół nie gadał. Pożyjemy, zobaczymy. Oby nie było tak jak z Limp Bizkit, że w ostatnim momencie zrobił wszystkich w jajo... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować