Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2007 o 15:00, Sith66 napisał:

Czyta ktoś Thrash''em All ??


A jakże, tym bardziej, że jest to przy okazji źródło zaopatrzenia w całkiem niekiedy ciekawe płyty polskich kapel... W ostatnim numerze jest nowa płyta Traumy - poprzednia była diabelska, a koncertowo wypadają jeszcze lepiej... Gdzieś w otchłaniach szafy mam jeszcze archiwalne numery z początku lat 90-tych... Moim skromnym zdaniem jest to najlepsze pismo dla fanów metalu w IV RP...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 22:36, Wiadroman napisał:

> Po raz pierwszy usłyszałem go w piosenkach
> Soulfly - wystąpił gościnnie na płycie "Soulfly". Świetnie wypadł
W ktorym utworze dokladnie?

Benji wystąpił w piosenkach "Umbabarauma", "Quilombo", "Prejudice" i "Blow Away"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 09:02, Wodzasty napisał:

> Czyta ktoś Thrash''em All ??

A jakże, tym bardziej, że jest to przy okazji źródło zaopatrzenia w całkiem niekiedy ciekawe
płyty polskich kapel... W ostatnim numerze jest nowa płyta Traumy - poprzednia była diabelska,
a koncertowo wypadają jeszcze lepiej... Gdzieś w otchłaniach szafy mam jeszcze archiwalne numery
z początku lat 90-tych... Moim skromnym zdaniem jest to najlepsze pismo dla fanów metalu w
IV RP...:)


Pytam, ponieważ mam zamiar kupić i nie wiedziałem czy warto. Ale skoro płyty fajne to może kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 16:04, Feno napisał:

Słucha ktoś może kapeli Firewnid? Bardzo fajny zespół power/speed metalowy.

Jeżeli ktoś nie miał nigdy z nim styczności tutaj może sobie posłuchać ich ostatniego albumu:
http://ecard.centurymedia.com/firewind/firewind2.html

Zaznaczam jednak, że poprzednie były dużo lepsze!!


Tak, bardzo fajny. Zainteresowałem się nim jak w Metal Hammerze dali jeden utwór (Falling to Pieces) na składance. Jeszcze posłucham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 15:00, Sith66 napisał:

Czyta ktoś Thrash''em All ??


Namiętnie, od kilku ładnych lat. Najlepsze źródło wiedzy dla death/black metalowców i nie tylko. A i płyty ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 15:42, Graszczur napisał:

Słyszał ktoś ostatnią płytę Napalm Death - Smear Campaign? Miło mnie zaskoczyła, całkiem fajny
album


Ja słyszałem tylko parę utworów. Spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 15:42, Graszczur napisał:

Słyszał ktoś ostatnią płytę Napalm Death - Smear Campaign? Miło mnie zaskoczyła, całkiem fajny
album


Mnie też bardzo pozytywnie zaskoczyła. Zwłaszcza, że to był dla mnie taki "powrót po latach" do ND i wiele się nie spodziewałem a tu niespodzianka. Bardzo dobra płyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej szukam jednego szybkiego kawałka grupy Hunter. Ale nie wiem jak się nazywa. Zaproponujcie coś.
Chodzi o ten co czasami leci w EsceRock lub AntyRadiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 03:49, zbysheck napisał:

Wie ktoś jakie teledyski nakręciła sepultura z Derrickiem Greenem? Widziałem kiedyś fajny i
zapomniałem jak sie nazywa :/.

Ja uwielbiam Sepulturę, ale tylko z Maxem Cavalerą, którego twórczości jestem fanem. Jeśli masz na myśli ten z zabijaniem świń, o którym się zrobiło głośno, to też nie pamiętam nazwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 03:49, zbysheck napisał:

Wie ktoś jakie teledyski nakręciła sepultura z Derrickiem Greenem? Widziałem kiedyś fajny i
zapomniałem jak sie nazywa :/.

z fajnych to kojarzy mi sie tylko jeden - "convicted in life" z ostatniej plyty. kawalek jak kawalek ale teledysk bardzo brutalny i swietne efekty, przeslanie jakby "wegetarianskie" :) z wczesniejszych ich klipow to pamietam "mind war" ale moim zdaniem kiepski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 12:27, Rafal G napisał:

http://muzyka.onet.pl/0,1519194,newsy.html
Ozzy ujawnił zawartość i okładkę swojej nowej płyty. Premiera 21 maja - ciekaw jestem tylko,
czy również w Polsce dostanie ją w tym terminie? Miejmy nadzieję, że tak;)

to juz bardzo niedlugo, zobaczymy czy Ozzy nadal w formie :) a onet tradycyjnie musial cos skopac - to co podali jako okladke nowej plyty to wcale nia nie jest, wystarczy poszukac dobrze w necie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 16:25, dobrakos napisał:

to juz bardzo niedlugo, zobaczymy czy Ozzy nadal w formie :) a onet tradycyjnie musial cos
skopac - to co podali jako okladke nowej plyty to wcale nia nie jest, wystarczy poszukac dobrze
w necie...


Przyznam się bez bicia, że innej okładki nie znalazłem;) Ale też zbyt długo nie szukałem;) A co do formy Ozziego nie mam obaw - zawsze trzymał dobry poziom, no może z kilkoma zawahaniami, ale i tak nie można było narzekać:) A teraz Ozzy zapowiada powrót w wielkim stylu, więc jest na co czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 03:49, zbysheck napisał:

Wie ktoś jakie teledyski nakręciła sepultura z Derrickiem Greenem? Widziałem kiedyś fajny i
zapomniałem jak sie nazywa :/.


Ja stawialbym na "Bullet The Blue Sky".

Nie wiem, czy to najlepszy temat, ale nie znam odpowiedniejszego, wiec pytam: czy ktos tu slucha metalcore''u? Jelsi tak, to przypuszczam, ze napewno zna Schizme. ;) Slyszalem, ze nowa plyta sie pojawila "Hardcore Enemies". Slyszal ktos? I jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 23:07, Wiadroman napisał:

Nie wiem, czy to najlepszy temat, ale nie znam odpowiedniejszego, wiec pytam: czy ktos tu slucha
metalcore''u? Jelsi tak, to przypuszczam, ze napewno zna Schizme. ;) Slyszalem, ze nowa plyta
sie pojawila "Hardcore Enemies". Slyszal ktos? I jak?


Buehehe... słucham głównie metalcore''u ale niestety Frontside, Trivium, Killswitch, Bullet for my Valentine :).

A co do piosenki sepultury, to ta. Thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 00:30, zbysheck napisał:

Buehehe... słucham głównie metalcore''u ale niestety Frontside, Trivium, Killswitch, Bullet
for my Valentine :).


Bullet For My Valentine nie nazwalbym metalcorem,a le niewazne. Nie lubie sie bawic w szufladkowanie. I fakt, moze to nieco z mojej winy, bo ja nie sprecyzowalem gatunku Schizmy dokladnie. Czesciej spotykalem sie czesciej z okresleniem "old school hardcore", ale osobiscie niechetnie go uzywam, bo w sumie nie okresla gatunku muzycznego. Hardcore spotykany ejst tesz w techno, czy rapie. ;P No, ale jak juz powiedzialem: niewazne. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 09:02, Wodzasty napisał:

(...) W ostatnim numerze jest nowa płyta Traumy (...)


Jak się spisuje nowy wokalista? Słyszałem narazie tylko jeden numer i szczerze powiedziawszy jakoś brakuje mi Chudego. I jak muzycznie się nowa Trauma prezentuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 12:30, bombel1981 napisał:

> (...) W ostatnim numerze jest nowa płyta Traumy (...)

Jak się spisuje nowy wokalista? Słyszałem narazie tylko jeden numer i szczerze powiedziawszy
jakoś brakuje mi Chudego. I jak muzycznie się nowa Trauma prezentuje?


Przyznam szczerze, że jeszcze nie słuchałem płyty...:( Ale w weekend nadrobię zaległości...:)

A teraz z innej beczki - http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,34862,4068011.html
Aż parsknąłem jak to czytałem... Pan Nowak robi się powoli nadgorliwy, już raz załatwił mi odwołanie Dark Funeral w Łodzi a teraz kombinuje jak uprzykrzyć życie metalom ze stolicy... Zróbmy zrzutę na pentagram dla tego pana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować