Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Z Ulver to chyba jednak na temat, bo: kiedyś grali black metal, a obecnie to wygląda tak, że grają dark ambient, ale mnóstwo ich fanów to metale, którzy jednak ich sobie jakoś zakodowali. A co do nowej płyty, to nie słyszałem jej, ale na 5-6 recenzji które czytałem, wszystkie bardzo zachwalały tą płytę. Przynajmniej zachwalały, jakaś to rekomendacja chyba jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bez metalu i hard rock''a żyć nie mogę. Jestem chyba jedynym nie kinder metalem w klasie, z tych co niby słuchają metalu (czy naprawdę to nie mam pojęcia, jednak dla nich każdy ostrzejszy kawałem już się kwalifikuję).
Z metalowych zespołów uwielbiam:
- Metallica
- System of a Down
- Slipknot
- Lordi
- Iron Maiden

Czasami słucham też ostrzejszych zespołów typu Vader czy Behemoth. A tak wogóle to w maju wybieram się na koncert Metallici.

Dawno nie nosiłem swojego łańcucha ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 14:57, Troxi napisał:

- Lordi


Już nie będę się czepiał SOAD''u i Slipknota, ale Lordi to taki metal, co i Britney Spears ;- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz u mnie zgrzewkę browaru za tą kapele! cudnie grają! zwłaszcza piosenki Tartan`s March i By Sword and Shield w których przeważają dudy - coś genialnego. Reszta płyty również jest niezwykle instrumentalna co jest dla mnie olbrzymim plusem, mnogość instrumentów smyczkowych sprawia iż muzyka ta staje się jeszcze bardziej czymś fantastycznym. Gorąco polecam każdemu!

Na szczególną uwagę również zasługuje zespół pochodzący z polski Made of Hate który niedługo wydaję płytkę Bullet in your head :] sądzę że będzie na czym ucho zawiesić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 14:57, Troxi napisał:

Ja bez metalu i hard rock''a żyć nie mogę. Jestem chyba jedynym nie kinder metalem w klasie,
z tych co niby słuchają metalu (czy naprawdę to nie mam pojęcia, jednak dla nich każdy ostrzejszy
kawałem już się kwalifikuję).
Z metalowych zespołów uwielbiam:
- Metallica
- System of a Down
- Slipknot
- Lordi
- Iron Maiden

Czasami słucham też ostrzejszych zespołów typu Vader czy Behemoth. A tak wogóle to w maju wybieram
się na koncert Metallici.

Dawno nie nosiłem swojego łańcucha ^^


Hehehe, ty jesteś akurat przykładnym kindermetalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 18:06, Szczur22 napisał:

> Ja bez metalu i hard rock''a żyć nie mogę. Jestem chyba jedynym nie kinder metalem w klasie,

> z tych co niby słuchają metalu (czy naprawdę to nie mam pojęcia, jednak dla nich każdy
ostrzejszy
> kawałem już się kwalifikuję).
> Z metalowych zespołów uwielbiam:
> - Metallica
> - System of a Down
> - Slipknot
> - Lordi
> - Iron Maiden
>
> Czasami słucham też ostrzejszych zespołów typu Vader czy Behemoth. A tak wogóle to w maju
wybieram
> się na koncert Metallici.
>
> Dawno nie nosiłem swojego łańcucha ^^

Hehehe, ty jesteś akurat przykładnym kindermetalem.


Dzięki ;]

Źle napisałem, to są moje ulubione metalowe kapele, a Lordi to ja lubię ze starych lat bo teraz to jest coś pomiedzy Linkin Parkiem a Tokio Hotel ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 20:31, Troxi napisał:

Dzięki ;]

Źle napisałem, to są moje ulubione metalowe kapele, a Lordi to ja lubię ze starych lat bo teraz
to jest coś pomiedzy Linkin Parkiem a Tokio Hotel ;p


A ja mówię o Slipknocie, SOADze i metalowym country :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 14:57, Troxi napisał:

Ja bez metalu i hard rock''a żyć nie mogę.

A jednak żyjesz.

Dnia 23.12.2007 o 14:57, Troxi napisał:

Jestem chyba jedynym nie kinder metalem w klasie,

;)

Dnia 23.12.2007 o 14:57, Troxi napisał:

- Metallica

No OK.

Dnia 23.12.2007 o 14:57, Troxi napisał:

- System of a Down

Zkomercjalizowało się strasznie IMO.

Dnia 23.12.2007 o 14:57, Troxi napisał:

- Slipknot

A to już zupełnie. W dodatku grają mrocznych hardcorowych muzyków.

Dnia 23.12.2007 o 14:57, Troxi napisał:

- Lordi

To ci, co występują na tym samym konkursie co Ich Troje?

Dnia 23.12.2007 o 14:57, Troxi napisał:

- Iron Maiden

Niech masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 21:40, Azreix napisał:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Metalowcy
Spójrzcie na sam koniec, fragment o kostce. Czyli, że niby za granicą metale nie noszą kostek,
tylko się u nas tak przyjęło? Czy po prostu pisał to jakiś ,,znawca"? Wiecie coś o tym?

Tak u mnie w szkole wiele osób ma takie plecaki, szpanują, że słuchają metalu, a jak się spyta o ulubiony zespół metalowy to nic nie mówią. A jak pytam się o tytuł ulubionej piosenki to: Nothing Else Matters Metallicy. Ta piosenka to taki metal jak z Enrique Iglesiasa metalowiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 21:40, Azreix napisał:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Metalowcy
Spójrzcie na sam koniec, fragment o kostce. Czyli, że niby za granicą metale nie noszą kostek,
tylko się u nas tak przyjęło? Czy po prostu pisał to jakiś ,,znawca"? Wiecie coś o tym?

mamy bliżej do Rosji:) Tak serio to przecież kostke ma sie po to bo jest na niej dużo miejsca na naszywki, ale niestety jest nieładna i niewygodna (ja mam plecak z Janiteksu wszystki naszywki naszczęście mi się mieszczą:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMHO to nie kostka świadczy o byciu metalem. Ja mam takową (czarną) ale bez naszywek. A słucham dużo, dużo różnej muzy. W tym metalu. I możecie mnie zabić ale uważam że cukierkowy power jest fajny (Hammerfall, Rhapsody) tak samo jak każdy inny. Zresztą jak ktoś chce zobaczyć czego słucham to niech looknie tu: http://www.lastfm.pl/user/SobekParadoks/

THE WITCHER1990 --> Tu sie nie zgodzę. Uważam, że kostka jest bardzo pakowna i poręczna. I wytrzymała. A na moim przykładzie widać, że można miec kostkę bez naszywek:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.12.2007 o 21:57, Alexei Kaumanavardze napisał:

Uważam, że kostka jest bardzo pakowna i poręczna.

Dokładnie. Wszystko już ze mną robiła^^

Dnia 23.12.2007 o 21:57, Alexei Kaumanavardze napisał:

I wytrzymała. A na moim przykładzie widać, że można miec kostkę bez naszywek:PP

I na przykładzie mojej koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 21:57, Alexei Kaumanavardze napisał:

THE WITCHER1990 --> Tu sie nie zgodzę. Uważam, że kostka jest bardzo pakowna i poręczna.
I wytrzymała. A na moim przykładzie widać, że można miec kostkę bez naszywek:PP

Że wytrzymała i pakowna to owszem, zgodze się ale mino wszystko jakoś niebardzo mi się podoba:( pod względem wytrzymałości mój plecak może się z nią równać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 22:02, THE WITCHER1990 napisał:

pod względem wytrzymałości mój plecak może się z nią równać:)

No tak, twój drewniany plecak może wytrzymać naprawdę dużo :). Joke :P
Tu ja się nie zgodzę. 2 razy widziałem, jak kostki jakiś kolesi w szkole po prostu się rozleciały. Widok iście komiczny :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 22:02, Azreix napisał:

Dokładnie. Wszystko już ze mną robiła^^


Moja stara wytrzymała 5 woodów a to coś jest:PP (i wieeeele różnych tripów. Raz zmieściłem w niej zgrzewkę winiaczy dla pancurów)

Dnia 23.12.2007 o 22:02, Azreix napisał:

I na przykładzie mojej koleżanki :)


:o Nie jestem sam:PP

THE WITCHER1990--> Nie przeczę, że może;] Ja sam mam pancerny plecak harcerski, który miał jeszcze mój ojciec i jest podobnej wytrzymałości;] A kwestia podobania się to sprawa osobista;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatno byłem na pierwszym w życiu koncercie. Grał T.love w Częstochowie(wiem nie ten temat) i jakie było moje zdziwienie! Ludzie są poprostu zaje.... widać muzyka wpływa na zachowanie bo wielu podchodziło o coś sie pytali (a jak powiedziałem że jestem z IVL.O jeszcze lepiej sie rozmawiało:)). Jestem pewny że gdybym poszedł na jakąś zabawe wiejską:) lub dyskoteke(uchowaj boże!!) to kilka razy zaczepiłby mnie ktoś i grzecznie sie zapytał czy nie chce w ryja bo niestety już kilka razy mi się tak przytrafiło:) I wychodzi na to że metale i rockmeni to porządni ludzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 22:12, THE WITCHER1990 napisał:

Ostatno byłem na pierwszym w życiu koncercie. Grał T.love w Częstochowie(wiem nie ten temat)
i jakie było moje zdziwienie! Ludzie są poprostu zaje.... widać muzyka wpływa na zachowanie
bo wielu podchodziło o coś sie pytali (a jak powiedziałem że jestem z IVL.O jeszcze lepiej
sie rozmawiało:)). Jestem pewny że gdybym poszedł na jakąś zabawe wiejską:) lub dyskoteke(uchowaj
boże!!) to kilka razy zaczepiłby mnie ktoś i grzecznie sie zapytał czy nie chce w ryja bo niestety
już kilka razy mi się tak przytrafiło:) I wychodzi na to że metale i rockmeni to porządni
ludzie:)


No bajka:PP
Tak na marginesie tez jestem z 4 LO

A że sam gram i miałem okazję supportować parę gwiazd to muszę powiedziec że większość z nich to spoko ludzie;]

No może poza panem Maleńczukiem, ale to długa historia:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 22:12, THE WITCHER1990 napisał:

Ostatno byłem na pierwszym w życiu koncercie. Grał T.love w Częstochowie(wiem nie ten temat)
i jakie było moje zdziwienie! Ludzie są poprostu zaje.... widać muzyka wpływa na zachowanie
bo wielu podchodziło o coś sie pytali (a jak powiedziałem że jestem z IVL.O jeszcze lepiej
sie rozmawiało:)). Jestem pewny że gdybym poszedł na jakąś zabawe wiejską:) lub dyskoteke(uchowaj
boże!!) to kilka razy zaczepiłby mnie ktoś i grzecznie sie zapytał czy nie chce w ryja bo niestety
już kilka razy mi się tak przytrafiło:) I wychodzi na to że metale i rockmeni to porządni
ludzie:)


tez odkrył dopiero to :P wiadomo że na koncertach techno itp. jest mustwo łysych nacpanych gościów.. a na na koncertach metalu co prawda też sa rózni ale nie przywalą bo jak po koncercie kapeli metalowej jeszcze sie bic xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować