Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 23.12.2007 o 22:19, Alexei Kaumanavardze napisał:

No bajka:PP
Tak na marginesie tez jestem z 4 LO

A że sam gram i miałem okazję supportować parę gwiazd to muszę powiedziec że większość z nich
to spoko ludzie;]

No może poza panem Maleńczukiem, ale to długa historia:PP

z 4 l.o w ale w Czewie z Sienia?? Która klasa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 22:38, Alexei Kaumanavardze napisał:

Nie, w 4LO w zielonej górze;PP Klasa 3a:PP

a szkoda:( Już myślałem że znajdzie sie jakiś porządny człowiek w mojej szkole;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 21:40, Azreix napisał:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Metalowcy
Spójrzcie na sam koniec, fragment o kostce. Czyli, że niby za granicą metale nie noszą kostek,
tylko się u nas tak przyjęło? Czy po prostu pisał to jakiś ,,znawca"? Wiecie coś o tym?

tak kostka to taka nasza polska specyfika, jak w Rosji to nie wiem, ale obawiam sie tamtejsi metale musza sie ukrywac tak jak wszyscy inni odmiency. Wlasciciele kostek niech sie nie obrazaja ale jakosc kostki jest taka jaka jej cena, w kwestii pakowny praktyczny poreczny jest tak samo czyli nie za dobrze. Dopoki sluzy tylko jako wyroznik na ulicy i tablica ogloszeniowa na plakietki to spelnia swoje zadanie, ale niestety nie jako plecak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 00:10, dobrakos napisał:

tak kostka to taka nasza polska specyfika, jak w Rosji to nie wiem, ale obawiam sie tamtejsi
metale musza sie ukrywac tak jak wszyscy inni odmiency. Wlasciciele kostek niech sie nie obrazaja
ale jakosc kostki jest taka jaka jej cena, w kwestii pakowny praktyczny poreczny jest tak samo
czyli nie za dobrze. Dopoki sluzy tylko jako wyroznik na ulicy i tablica ogloszeniowa na plakietki
to spelnia swoje zadanie, ale niestety nie jako plecak.


moja po 5 czy 6 latach uzytkowania zaczyna sie zuzywac, przeciera sie "ramie" (nosze tylko na prawym) i prawe strasznie schudło [przeciera sie] a lewe jest nowka niesmigane :D uzywana codziennie do edukacji (liceum, studia, chyba nawet gimnazjum pamieta :P) i noszenia innych rzeczy. Pakowalna wystarczajaco, jak potrzebuje miec wiecej to biore torbe podrozna ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kłóciłbym się że naszą dolą jest kostka. Byłem na Wacken i tam większość miała kostki;] A poza tym, Kostka (nowa) kosztuje 90zł. (W sklepie nie na necie) Jak mam być szczery nigdy więcej nie wydałem na kostkę. No chyba, że Ty kupujesz plecaki za 200zł to ja podziękuje:PP A plecakiem jest IMHO b. dobrym. Czemu? Mam dwie sztuki. Jedna ma lat 8 i jest z demobilu wojskowego. Na tej co prawda mam naszywki itd, ale do niej nie boję się włożyć alco, i innych rzeczy. Drugą mam szkolną czarną, bez naszywek, mam ją od 3 lat i jeszcze nigdy się na niej nie zawiodłem, nawet gdy miałem 9 lekcji + fakultety. Wszystkie książki i zeszyty mi się zmieściły, a jak nawet nie mieścił mi się strój na w-f to podwieszałem go sobie niczym spadochron;] Kwestia pomysłowości. A śniadanie noszę w twardej śniadaniówce, więc mi się jeszcze nigdy nie "sprasowało". Poza tym dzięki "szelkom" nosi się ją wygodnie i bez problemów;]. Duży zakres regulacji tylko wzmacnia jej zalety. IMHO kostka to bardzo dobry plecak;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 14:50, Pustelnik 88 napisał:

wiecie skąd można ściągnąć darmowe utwory midi? Najlepiej by zawierały polskie utwory ( Kombi
itp.)

Myślę że to nie ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko jak myślicie kto zagra support przed koncetemm metki?? Ostatnio był to Slipknot i Vader ale wątpie żeby teraz też grali.Z polskich może Hunter?? co o tym myślicie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 22:38, THE WITCHER1990 napisał:

Takie pytanko jak myślicie kto zagra support przed koncetemm metki?? Ostatnio był to Slipknot
i Vader ale wątpie żeby teraz też grali.Z polskich może Hunter?? co o tym myślicie? :)


Myślę że SOAD, Mariyn Mason i jakaś gwiazda country

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 22:38, THE WITCHER1990 napisał:

Takie pytanko jak myślicie kto zagra support przed koncetemm metki?? Ostatnio był to Slipknot
i Vader ale wątpie żeby teraz też grali.Z polskich może Hunter?? co o tym myślicie? :)

Tak jak już pisałem w innym temacie, najbardziej ucieszyłbym się z Acid Drinkers, ale Vader lub Hunter też mógłby być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować