Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2007 o 22:38, THE WITCHER1990 napisał:

Takie pytanko jak myślicie kto zagra support przed koncetemm metki?? Ostatnio był to Slipknot
i Vader ale wątpie żeby teraz też grali.Z polskich może Hunter?? co o tym myślicie? :)

ja bym tam wolał Rootwater albo Virgon Snatch, a co do zagranicznych to hmmmm...jakoś nic sensownego mi do głowy nie przychodzi;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 22:45, Szczur22 napisał:

> Takie pytanko jak myślicie kto zagra support przed koncetemm metki?? Ostatnio był to Slipknot

> i Vader ale wątpie żeby teraz też grali.Z polskich może Hunter?? co o tym myślicie? :)

>

Myślę że SOAD, Mariyn Mason i jakaś gwiazda country



Wydaje mi się że zaden z tych zespołów nie bedzie supportowal mety :) Są popularne na cały świat i moga pozwolić sobie na granie wlasnych koncertów dla tysięcy ludzi i nie muszą supportować nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 23:45, Mateuszes91 napisał:

> Myślę że SOAD, Mariyn Mason i jakaś gwiazda country


Wydaje mi się że zaden z tych zespołów nie bedzie supportowal mety :) Są popularne na cały
świat i moga pozwolić sobie na granie wlasnych koncertów dla tysięcy ludzi i nie muszą supportować
nikogo.


Ja sie tu staram, a zrozumienia zero :P Ważne żeby zespoły do siebie pasowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 22:45, Szczur22 napisał:

> Takie pytanko jak myślicie kto zagra support przed koncetemm metki?? Ostatnio był to Slipknot

> i Vader ale wątpie żeby teraz też grali.Z polskich może Hunter?? co o tym myślicie? :)

>

Myślę że SOAD, Mariyn Mason i jakaś gwiazda country

Szczur walnołeś chyba jedną z gorszych wersji na support. SOAD teraz nie grają ponieważ Serji Tankian śpiewa tera solo, MM LOL! uważaj bo Mariyn Mason zagra kiedykolwiek jako support? i do tego jeszcze w POlsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może przed Metallice przyjechałby Exodus*??? Od kilku dni mam ich najnowszy album - "The Atrocity Exhibition... Exhibit A" i muszę powiedzieć, że płyta zabija...:) Brak jakiegokolwiek słabszego utworu, świetne intro - "Call To The Arms", genialna kompozycja w postaci "Children Of Worthless God ", reszta niewielegorsza od tej genialności...Weterani naprawdę się postarali i szczerze wątpię, żeby przebiła ich płytę właśnie nowe dzieło Metallicy, czy nawet nowa płyta Testament, a to już coś znaczy...:) Idealna muzyka dla fanów thrashu jak również tych, którzy lubią ogromny power z muzyki i epickość (sic!)...Zresztą, panowie mówili, że ich album będzie redefinicją thrashu i ja całkowicie się z tym zgadzam...Jak to ktoś gdzieś ładnie o niej napisał - "Ciary przechodzą mi po plecach niemal przy każdym numerze". Niech to zdanie będzie resztą rekomendacji tego wspaniałego albumu...oczywiście zapraszam do posłuchania, a najlepiej zakupu...

* - istnieje tylko jeden problem - Exodus mógłby wypaść na tym koncercie lepiej niż główna gwiazda...i nie wiadomo, czy muzycy się lubią, bo jak wiadomo Metallica ukradła im Hammeta na początku kariery...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 00:19, ShaDoW Energy napisał:

Cóż ja słucham tylko Linkin park i Godsmack, tylko ich. Nie wiem czemu tak, ale cóż, taki już
widzimisie ;)


Szatan trve \m/ cult 666 ave!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 00:19, ShaDoW Energy napisał:

Cóż ja słucham tylko Linkin park i Godsmack, tylko ich. Nie wiem czemu tak, ale cóż, taki już
widzimisie ;)

Pamiętam że kiedyś jak byłem podchmielony i kolega mi puścił Godsmacka to strasznie mi się spodobał. Ale jak wytrzeźwiałem to na szczęście zmieniłem zdanie. To znaczy, momentami nawet fajnie grają, ale...
A propos, ostatnio słuchałem płyty Over the Under zespołu Down (ich wokalista darł wcześniej ryja w Panterze, i dlatego mnie zainteresował ten zespół), i jest to dość podobna muzyka do Godsmacka. Bardzo średnia płytka, rozczarowałem się bo spodziewałem się czegoś mocniejszego.
http://pl.youtube.com/watch?v=z4pNMArYAew
tu macie linka do (moim zdaniem) najlepszej piosenki z tej płyty. Nie udało mi się znaleźć ''czystego'' oryginału, ale to co jest w tym linku nie wiele od niego odbiega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zaczęła się moja fascynacja viking metalem i tego typu klimatami, poprzez różne fora itp. poznałem, choćby z nazw, wiele zespołów i starałem się stopniowo zapoznawać z ich dokonaniami. Thyrfing kojarzyłem już od dawna, ale gdzieś o nim zapomniałem i nie miałem okazji posłuchać, aczkolwiek miałem dziwne przeczucie, że to dobry zespół. Dopiero niedawno, zupełnie przypadkiem trafiłem na nich na MySpace - dobra okazja do nadrobienia zaległości. Przesłuchałem trzy utwory, które tam są i kilka na YouTube. I moje przeczucie się nie myliło - siła i moc! Klimat jest, elementy folku, a do tego świetny wokal (właśnie taki rozpaczliwy wrzask uwielbiam) podchodzący pod black. Polecam!
http://www.myspace.com/thyrfingband (IMO najlepszy kawałek to ''Host'')
http://pl.youtube.com/watch?v=VqD3Df5Jcbc - i jeszcze jeden utwór

witek194
Niby lubię metal progresywny i ogólnie progresywną muzykę, ale Tool zupełnie mi nie podchodzi. O Planet X nie słyszałem. Za to Dream Theater lubię, chociaż wlaściwie dopiero kilka dni temu zacząłem jakoś bardziej ich słuchać. Z tego co słyszałem większość mi się podoba, szczególnie utwory ''Constant Motion'' i ''Learning To Live'' (od wczoraj słucham niemal cały czas, żeby się go nauczyć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować