Zaloguj się, aby obserwować  
Cedricek

KONIEC SWIATA

825 postów w tym temacie

Dnia 21.04.2007 o 22:16, Nagaroth napisał:

wg. Majów i 26 grudnia jak już, i nie jest to wg. nich data końca świata a tylko na tej dacie
kończy się ich kalendarz, pomyślcie przez trochę logicznie, Majowie wymarli prawda? A kalendarz
został w miastach, najlogiczniejsza wersja mówi że dalszych dat nie zdążyli dorobić i tyle.


Zgadza się, pomyliłem się, ale z tego co wiem, żyje jeszcze paru Majów i oni uważają tę datę za koniec świata. To jest 100 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.04.2007 o 16:33, Fergi napisał:

Zgadza się, pomyliłem się, ale z tego co wiem, żyje jeszcze paru Majów i oni uważają tę datę
za koniec świata. To jest 100 %.


Psiocenie kilku pozostałych Majów nie powinno dawać komuś powodów do wierzenia w ten ich cały koniec świata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 18:37, reaven1 napisał:


> Zgadza się, pomyliłem się, ale z tego co wiem, żyje jeszcze paru Majów i oni uważają tę
datę
> za koniec świata. To jest 100 %.

Psiocenie kilku pozostałych Majów nie powinno dawać komuś powodów do wierzenia w ten ich cały
koniec świata...


Ja się tylko zastanawiam czy oni wogle ( w ogóle) mówili coś o końcu świata czy może ktoś dopowiedzial sobie historię do nośnego tematu :P. Z tego co słyszałam to w 2012 skończy się kalendarz Majów... a nie świat :P poczekamy zobaczymy :D (albo i nie :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro koniec świata! Naprawdę! Widziałem to w śnie! Zasnąłem podczas lekcji, na matmie, i widziałem koniec świata! Oddajcie mi swoje samochody i kompy! Zróbcie ostatni dobry uczynek! .... xD :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 20:23, M1chał napisał:

Jutro koniec świata! Naprawdę! Widziałem to w śnie! Zasnąłem podczas lekcji, na matmie, i widziałem
koniec świata! Oddajcie mi swoje samochody i kompy! Zróbcie ostatni dobry uczynek! .... xD
:P


Obudziłeś się na matmie w momencie, kiedy matematyczka wybrała cię di odpowiedzi? TO jest koniec świata ale dla ciebie. Ja tu czekam na masowy. PS.komu mamy oddać kompy i samochody? Chyca nie tobie, co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 20:23, M1chał napisał:

Jutro koniec świata! Naprawdę! Widziałem to w śnie! Zasnąłem podczas lekcji, na matmie, i widziałem
koniec świata! Oddajcie mi swoje samochody i kompy! Zróbcie ostatni dobry uczynek! .... xD
:P

A ja widziałam wczoraj koniec Świata xD a dzisiaj widzialam burze o_O... czyżby sie pogniewali na nas za domysły i chcieli zakończyć nasz żywot? xD a kompa Ci nie oddam xD w życiu xD komp to będzie ostatnie co na oczy zobaczę. A co do matmy... to aż tak nudno było że zasnąłeś? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewno że nudno.. no dobra nudno nie, ale "trochę" późno spać się położyłem :P I jak to komu oddać? hmmm ok, poświęce się dla was grzesznicy i je przyjmę... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 20:57, M1chał napisał:

Pewno że nudno.. no dobra nudno nie, ale "trochę" późno spać się położyłem :P I jak to komu
oddać? hmmm ok, poświęce się dla was grzesznicy i je przyjmę... :D :D :D

Na matematyce przeważnie jest nudno... ja mam jutro 3 pod rząd.. aaaaaa!

A ja samochody oddam na skup złomu i będę mieć na ostatnie piwo przed końcem świata... i będę siedzieć przed kompem, którego nie oddam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 22:06, Madia napisał:

> Pewno że nudno.. no dobra nudno nie, ale "trochę" późno spać się położyłem :P I jak to
komu
> oddać? hmmm ok, poświęce się dla was grzesznicy i je przyjmę... :D :D :D
Na matematyce przeważnie jest nudno... ja mam jutro 3 pod rząd.. aaaaaa!

A ja samochody oddam na skup złomu i będę mieć na ostatnie piwo przed końcem świata... i będę
siedzieć przed kompem, którego nie oddam :D

dobry pomysł ale ja przed kompem będe siedział po ME ;] chce tylko popatrzeć czy siare zrobią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 18:37, reaven1 napisał:


> Zgadza się, pomyliłem się, ale z tego co wiem, żyje jeszcze paru Majów i oni uważają tę
datę
> za koniec świata. To jest 100 %.

Psiocenie kilku pozostałych Majów nie powinno dawać komuś powodów do wierzenia w ten ich cały
koniec świata...


Nie pisałem, że w to wierzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 18:04, Konstantinus napisał:

„Czuwajcie, bo nie znacie dnia ani godziny!” (Mt 25,13)


Cytatu nie przytoczę ale chodziło w nim o to, ze koniec świata nastąpi wtedy, gdy nie będziemy się go spodziewać..., a to znaczy, że wystarczy się go spodziewać by go nie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2007 o 15:18, Catastrophe-she napisał:

Cytatu nie przytoczę ale chodziło w nim o to, ze koniec świata nastąpi wtedy, gdy nie będziemy
się go spodziewać..., a to znaczy, że wystarczy się go spodziewać by go nie było ;)


Cóż za pokrętna logika :D
A właściwie to troche mas rację, lecz koniec przyjdzie moim zdaniem dokładnie w tedy, kiedy przyjdzie.
Czyli nie wiadomo kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 15:55, cedricek napisał:

Cóż za pokrętna logika :D
A właściwie to troche mas rację, lecz koniec przyjdzie moim zdaniem dokładnie w tedy, kiedy
przyjdzie.
Czyli nie wiadomo kiedy.


To jeszcze bardziej pokrętna logika ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 11:51, thenat17 napisał:

to kiedy jest wyznaczony koniec świata ?

moim zdaniem kiedy wygramy Euro 2012 :P


Czyli nigdy:/. Powinno być: kiedy Polska i Ukraina zorganizują dobrze EURO 2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować