Zaloguj się, aby obserwować  
s2nto

Metallica

1730 postów w tym temacie

Dnia 18.04.2009 o 00:18, Dark_Sebat napisał:

''''Czegoś takiego'''' czyli co dokładnie ?

Ponownie masterowanych płyt= lepsza jakość.

Dnia 18.04.2009 o 00:18, Dark_Sebat napisał:

Brzmi to trochę jak namawianie do piractwa... ;>

Nie wiem gdzie ty widzisz namawianie. Po prostu mówię, że widziałem to do nielegalnego pobrania.

Dnia 18.04.2009 o 00:18, Dark_Sebat napisał:

No wiesz, tak to już jest, że dwa dni grania potrafią nieźle dać się we znaki, nawet
takim mistrza jak Metallica. :)

Niby tak ale tak jak kolega u góry mówi- to były złote lata Metki... Ogólnie na koncercie w Seattle 89 (też oglądałem) grają bardzo fajnie tylko, że jakość jest już trochę słabsza.

Linux_M
Nie posiadam;/ Odtwarzam to w laptopie i idzie na głośniki od wieży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.04.2009 o 09:26, Witcher1990 napisał:

Nie wiem gdzie ty widzisz namawianie. Po prostu mówię, że widziałem to do nielegalnego
pobrania.

No i chyba nie zrozumiałeś tego żartu, no ale mniejsza z tym. ;)

Dnia 18.04.2009 o 09:26, Witcher1990 napisał:

Niby tak ale tak jak kolega u góry mówi- to były złote lata Metki... Ogólnie na koncercie
w Seattle 89 (też oglądałem) grają bardzo fajnie tylko, że jakość jest już trochę słabsza.

Takiego smaka mi narobiłeś, że będę musiał to w najbliższym czasie obejrzeć. Tylko trochę zmartwiłeś mnie tą trochę słabszą jakością. Jest z tym aż tak źle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.04.2009 o 07:40, Dark_Sebat napisał:

Takiego smaka mi narobiłeś, że będę musiał to w najbliższym czasie obejrzeć. Tylko trochę
zmartwiłeś mnie tą trochę słabszą jakością. Jest z tym aż tak źle ?

Powiem ci tak- co do jakości dźwięku audio to na pewno nie jest ale ogólnie nie jest źle. Dobrze słychać perkę i gitary tylko Jason jest przyciszony (wiadomo justice tour). Obraz nie jest mocną stroną ale też całkiem źle nie jest no ale wszystko na pewno lepiej brzmi i wygląda na san diego (basik na san diego jest nieźle podkręcony) ale Seattle też jest ciekawą rzeczą warto to obejrzeć (jeden z lepiej zagranych mopów) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bry. Jest mi ktoś wstanie powiedzieć, jaki tytuł nosi piosenka, gdzie bodajże w refrenie jest coś o zabijaniu dzieci, a rytm jest całkiem szybki?I kill your baby totady..., czy jakoś tak to szło...Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tamta wersja jest o niebo lepsza, dlatego napisałem, że miażdży.

Co do samej Mety, to jej utwory jakoś do mnie nie przemawiają...Pewnie dla tego, że gustuję w zespołach podchodzących pod muzykę Sum 41.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj się kłócę z kolegą ile razy James miał na sobie płomienie.

Ja się kłócę, że tylko raz podczas Fade to Black. A kolega, że 2 razy się podpalił. Jak to jest?


PS: Kto słyszał historię jak się Meta narąbała w przyczepie xDD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 16:16, Mateuszencjowaty napisał:

Ja się kłócę, że tylko raz podczas Fade to Black. A kolega, że 2 razy się podpalił. Jak
to jest?

Z tego, co ja wiem, Het zgrillował się tylko raz - Montreal, 1992r, podczas Fade to Black właśnie. Z innymi płomieniami się nie spotkałem (no, nie licząc tych na tatuażu ;P). Poza tym miał też kilka innych wypadków typu złamanie ręki na deskorolce, itp.

Dnia 20.04.2009 o 16:16, Mateuszencjowaty napisał:

PS: Kto słyszał historię jak się Meta narąbała w przyczepie xDD?

W latach ''80 oni byli prawie cały czas pijani. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 16:32, Linux_M napisał:

Z tego, co ja wiem, Het zgrillował się tylko raz - Montreal, 1992r, podczas Fade to Black
właśnie. Z innymi płomieniami się nie spotkałem (no, nie licząc tych na tatuażu ;P).
Poza tym miał też kilka innych wypadków typu złamanie ręki na deskorolce, itp.

Gdzieś czytałem, że miał wypadek na polowaniu i bodajże kilkadziesiąt szwów na głowie o_O

Dnia 20.04.2009 o 16:32, Linux_M napisał:

> PS: Kto słyszał historię jak się Meta narąbała w przyczepie xDD?
W latach ''80 oni byli prawie cały czas pijani. ;)

Taaa...i dostali przydomek "Alcoholica", bo ktoś miał koszulkę parodiującą okładkę "Kill''em all" z rozbitą flaszką i takowym napisem :D Zespołowi ta nazwa się spodobała.

A takie pytanie ode mnie- co to za gościu, który ma takie warkocze i gra na gitarze basowej bodajże? To ten obecny? Bo oni chyba dosyć często zmieniali gitarzystów basowych. Jeden zmarł ([*]), drugi odszedł, a teraz jest ten trzeci...dobrze mówię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 20:59, plada napisał:

Gdzieś czytałem, że miał wypadek na polowaniu i bodajże kilkadziesiąt szwów na głowie o_O

Chyba było coś takiego, bodajże w 93/94 r, ale nie jestem pewien. To chyba dlatego musiał zgolić trochę włosów z głowy (a miał ich całkiem sporo). ;)

>A takie pytanie ode mnie- co to za gościu, który ma takie warkocze i gra na gitarze basowej bodajże? To ten

Dnia 20.04.2009 o 20:59, plada napisał:

obecny?

Jak już napisano wyżej, tak - to Rob Trujillo, basista Metalliki od 2003 roku. Ale warkoczyków już nie ma. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 07:39, Manix69 napisał:

Jaką płyte i jaki utwór uważacie za najlepszą?

Dla mnie jest to Master of Puppets jako płyta i utwór. I jako solo. :D

http://www.youtube.com/watch?v=KwaFIT_HPRQ

Mój ojciec woli np. Kill ''Em All i NEM''a. ;)

Według mnie wszystkie są świetne (tak, Death Magnetic i St. Anger też :P). W każdym pokazują, że nie są jakąś tam bandą krzykaczy, tylko zespołem z prawdziwego zdarzenia :) Więc trudno mi wytypować najlepszy kawałek i krążek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 07:39, Manix69 napisał:

Jaką płyte i jaki utwór uważacie za najlepszą?

Kill''em all,

"Metal Militia" i "Jump in the fire"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 07:39, Manix69 napisał:

Jaką płyte i jaki utwór uważacie za najlepszą?


Master of Puppets i Kill ''Em All jako płyta.

Master of Puppets i One jako utwór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować