Zaloguj się, aby obserwować  
s2nto

Metallica

1730 postów w tym temacie

Dnia 01.05.2009 o 12:45, Linux_M napisał:

BTW dałeś linka do wykonania Fade to Black, gdzie James pomylił tekst w pierwszej zwrotce
(jedna z bardziej znanych ''wpadek''). ;)


Buhahaha. Właśnie wsłuchałem się w tekst ;] Mocna wpadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mało kto docenia, moim zdaniem, najlepszy instrumental Metalliki - Orion. Mroczny jak dupa szatana, w dalszej części spokojny i posiadający mnóstwo zajebistych solówek, w tym basowe Cliffa. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2009 o 13:33, Kamexo3 napisał:

Widzę, że mało kto docenia, moim zdaniem, najlepszy instrumental Metalliki - Orion. Mroczny
jak dupa szatana, w dalszej części spokojny i posiadający mnóstwo zajebistych solówek,
w tym basowe Cliffa. Polecam :)

E tam, nie docenia :P Ja bardzo lubię, choć wolę "To Live Is To Die" ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2009 o 12:10, Dark_Sebat napisał:

Tak jest o to chodziło! Z "nieba" napier*alało ale jakoś im to w grze nie przeszkadzało:)
W tym kawałku mety, który pojawił się w 2006 New song czy cuś Kirk też miał tą opaskę ale ściągnął przed solówą wiec może ma mu to jakoś usztywniać dłoń do riffów? I don''t know;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.05.2009 o 14:39, Witcher1990 napisał:

Tak jest o to chodziło! Z "nieba" napier*alało ale jakoś im to w grze nie przeszkadzało:)

Lubię ten filmik, więc z łatwością go znalazłem i zarzuciłem tutaj linkiem. ;) Bardzo fajnie to wygląda, koncert grany w strugach krwawego deszczu, naprawdę świetny pomysł, a sam utwór też jest bardzo dobry. ;P Ale i tak Slayerowi jeszcze sporo brakuje do genialnej Metalliki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 19:18, plada napisał:

/.../

Płyta jest koncertowa. Istnieje też DVD "S&M" (którego fragment podałeś) z tym koncertem, na którym jest dokładnie ta sama ścieżka dźwiękowa, co na CD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 19:25, Linux_M napisał:

> /.../
Płyta jest koncertowa. Istnieje też DVD "S&M" (którego fragment podałeś) z tym koncertem,
na którym jest dokładnie ta sama ścieżka dźwiękowa, co na CD.

Dzięki serdeczne Linux_M i Mateuszencjowaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o ''Die, die, die my darling''?

Wg mnie fajnie wyszły te momenty, gdzie Kirk śpiewa razem z Jamesem. Z tego co mi wiadomo wtedy zastosowlai pierwszy raz taki numer i wyszło świetnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2009 o 16:01, rogoz94 napisał:

A co powiecie o ''Die, die, die my darling''?

Wg mnie fajnie wyszły te momenty, gdzie Kirk śpiewa razem z Jamesem. Z tego co mi wiadomo
wtedy zastosowlai pierwszy raz taki numer i wyszło świetnie :D

Uwielbiam ten kawałek :D Taki "mhrochny" tekst ];->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.05.2009 o 15:40, Witcher1990 napisał:

Hehe jakiś czas temu pojawił się na overkillu ciekawy news. Jeśli ktoś nie czytał to
zapraszam http://overkill.pl/news/goto.php?id=1711
Jeśli to prawda to ja już zaczynam składać kasę:)


Nieźle mi humor poprawiłeś tym wspaniałym newsem. :D

Czyli w 2010 roku Metallica kolejny raz zawita do Polski, o jak pięknie. ;] Od dnia dzisiejszego z niecierpliwością będę wyczekiwał tego koncertu. ;P Ciekaw jestem na jakie miasto tym razem padnie, oby nie wawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2009 o 16:01, rogoz94 napisał:

A co powiecie o ''Die, die, die my darling''?

Wg mnie fajnie wyszły te momenty, gdzie Kirk śpiewa razem z Jamesem. Z tego co mi wiadomo
wtedy zastosowlai pierwszy raz taki numer i wyszło świetnie :D


E... to cover! Średnio podoba mi się ''Garage Inc.'', bo to naprawdę nie są ich kawałki. Mi osobiście podoba się ''Orion", ale co ja tam wiem :P

A tak z innej beczki: ktoś poza mną grał w ''Guitar Hero: Metallica''? - mocna rzecz! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.05.2009 o 19:50, Dark_Sebat napisał:


Czyli w 2010 roku Metallica kolejny raz zawita do Polski, o jak pięknie. ;] Od dnia dzisiejszego
z niecierpliwością będę wyczekiwał tego koncertu. ;P Ciekaw jestem na jakie miasto tym
razem padnie, oby nie wawa...

Cieszę się, że poprawiłem Ci humor ale nie byłbym zbytnim optymistą, a może inaczej- nie stawiałbym na to, że na pewno przyjadą. Wiesz po koncercie w 2008 Lars powiedział, że będą za rok i co? Wszyscy dostaliśmy orgazmu na koncercie a Mety nie było. Więc do takiej informacji podchodzę z małą rezerwą, zwłaszcza, że nie jest to niczym potwierdzone, choć na Overkillu raczej plotek nie dają, to nie O2.pl :)
Co do miasta- teraz Meta gra po zamkniętych stadionach/halach.
Wawa może być choć te ich plany z koncertem metalowym na rocznicę powstania warszawskiego nie wypaliły więc IMO nie dadzą rady zorganizować takiego koncertu. Ja myślę, że najbardziej prawdopodobny jest Śląsk i np Spodek. Z drugiej strony jeśli w Krakowie jest coś równie dużego to kto wie może będą się chcieli odgryźć za Euro i pokazać światu, że stać ich na taki wysiłk?? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.05.2009 o 19:55, morze napisał:


E... to cover! Średnio podoba mi się ''Garage Inc.'', bo to naprawdę nie są ich kawałki.
Mi osobiście podoba się ''Orion", ale co ja tam wiem :P

Orion hehe wiesz wiesz co dobre:) Garaże nie są złe trzeba podchodzić do tego z innym nastawieniem. Poza tym są tam dobre kawałki no tą długą balladkę bym wywalił Lowerman

Dnia 17.05.2009 o 19:55, morze napisał:

A tak z innej beczki: ktoś poza mną grał w ''Guitar Hero: Metallica''? - mocna rzecz!
:P

Nie grałem ale słyszałem, że tak jak inne GH przednia zabawa
****
To ty żyjesz? ;> o_O ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2009 o 15:40, Witcher1990 napisał:

/.../

Soon... Taa. :P
Jeśli rzeczywiście chodzi o 2010r. to można było się spodziewać wcześniej, bo pewnie będzie wtedy cała trasa po Europie Wschodniej. Zresztą, Rosjanie coś mówili, że chcą zorganizować u siebie koncert ''Talliki ze sceną na środku (!) stadionu. Nieźle, jednym słowem. ;D

BTW wyczytałem, że dzisiaj w Kolonii na Meet&Greet będzie ktoś z Polski. Może wyciągnie od Heta jakieś szczegóły. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2009 o 20:02, Linux_M napisał:

> /.../
Soon... Taa. :P
Jeśli rzeczywiście chodzi o 2010r. to można było się spodziewać wcześniej, bo pewnie
będzie wtedy cała trasa po Europie Wschodniej. Zresztą, Rosjanie coś mówili, że chcą
zorganizować u siebie koncert ''Talliki ze sceną na środku (!) stadionu. Nieźle, jednym
słowem. ;D


Ja nie wiem co wam się podoba w tych scenach po środku:D Ja tam wolę być przed sceną i widzieć wszystkich na raz a nie np Jamesa jak Kirk wywija solo o_O

Dnia 17.05.2009 o 20:02, Linux_M napisał:


BTW wyczytałem, że dzisiaj w Kolonii na Meet&Greet będzie ktoś z Polski. Może wyciągnie
od Heta jakieś szczegóły. ;)

taaa od niego coś wyciągnie "Płytę wydamy kiedy będzie gotowa", "Tytuł płyty? Hmm Przepraszam zapomniałem" hehe i tyle:D Kiedy będzie koncert (o ile będzie) dowiemy się pewnie na jakieś dwa trzy tygodnie przed rozpisaniem trasy. Tak sobie myślę o. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2009 o 20:17, Witcher1990 napisał:

Ja nie wiem co wam się podoba w tych scenach po środku:D Ja tam wolę być przed sceną i widzieć wszystkich na
raz a nie np Jamesa jak Kirk wywija solo o_O

Wiesz, są tego zalety i wady. Poza tym scena pośrodku to zawsze jakieś urozmaicenie. Chociaż, i tak moją ulubioną była ta z halowych koncertów ''91-''93. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2009 o 20:17, Witcher1990 napisał:

Ja nie wiem co wam się podoba w tych scenach po środku:D Ja tam wolę być przed sceną
i widzieć wszystkich na raz a nie np Jamesa jak Kirk wywija solo o_O


W sumie na żywo może najlepsze rzeczywiście nie są. Sprawdzają się raczej głównie jak się ogląda już koncert pomontowany. Przykład? Cunning Stunts. Tam to było super zorganizowane jeszcze z całym tym show i potem klimacikiem z koncertem przy zapalonych tylko żarówkach. Ale czy na żywo byłoby to równie fajne? Chyba też bym wolał tradycyjną scenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować