Zaloguj się, aby obserwować  
Psych0

Sid Meier's Pirates - temat ogólny

270 postów w tym temacie

Ja w tej grze pomagam Anglii i rabuje holenderskie lub hiszpańskie statki..ach, jeden taki statek ze skarbami zdobyty i już załoga uradowana na długo:)Gra jest przepiękna..te odgłosy portu,te hałasujące mewy to śpiewanie piratów po walce..cudeńko,śliczna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurcze - nie patrzyłem na datę... :/

Mam problem: mam już mapę, na której widać kryjówkę, w której baron uwięził moją siostrę. Chodzi tylko o to, że nie wiem gdzie mam szukać tego miejsca. Na mapie jest napisane żeby szukać koło jakiegoś portu Leogane (albo jakoś tak). Gdzie ten port jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 13:58, Woko11 napisał:

Ok, już znalazłem - zapomniałem o poradniku. :)

:D Szkoda że Ci nie pomogłem, ale miło wiedzieć że przynajmiej jedna osoba chciała odemnie pomocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz możesz się wykazać :) - mam mapę do wujka, na południowy-wschód od Campeche. Szukam go i szukam na tym lądzie i nic... Pomożesz?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 16:45, Woko11 napisał:

Teraz możesz się wykazać :) - mam mapę do wujka, na południowy-wschód od Campeche. Szukam go
i szukam na tym lądzie i nic... Pomożesz?! :)

Hm..nie wiem jak Ci pomóc, pokaż wpierw mapę bo ta gra zawsze losowa daje skarby w innych miejscach i losowo rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem Piratów jako prezent gwiazdkowyod siostry. I jakież było rozczarowanie, kiedy okazało się, żew święta sobie nie zagram :/ Komunikat o braku płyty w napędzie skutecznie zepsuł mi święta, bo miałem zamiar umilać sobie czas przy tej grze. Dopiero jak wróciłem do domu, dowiedziałem się na stronie Cenegi, że aby zagrać w Piratów z Supersekkera, trzeba ściągnąć łatkę :( Bardzo niełądnie Cenego - sprzedawać niegrywalnego bubla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tą gierke mam od paru lat i zawsze będzie nieznudzona we wszystkim pozdro dla graczy w tą gre!!! mam nadzieje że gracie na najwyższych poziomach trudności!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki tej grze po powrocie z kina z drugiej części "Piratów z Karaibów" nie rozwaliłem nic w domu. Kto widział zakończenie wie co mam na myśli. A przy okazji, jakie statki uważacie za najlepsze do walki? Próbowałem galeonem, ale są tak wolne, że mimo możliwości wbicia dużej ilości dział, w walce są bezużyteczne. Małe jednostki są skuteczne, ale nie chcę nabawić się kompleksów xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 18:09, Paladyn Rage napisał:

Dzięki tej grze po powrocie z kina z drugiej części "Piratów z Karaibów" nie rozwaliłem nic
w domu. Kto widział zakończenie wie co mam na myśli. A przy okazji, jakie statki uważacie za
najlepsze do walki? Próbowałem galeonem, ale są tak wolne, że mimo możliwości wbicia dużej
ilości dział, w walce są bezużyteczne. Małe jednostki są skuteczne, ale nie chcę nabawić się
kompleksów xD


Ja zawsze pływam slupem królewskim albo Brygiem wojennym, oczywiście oba ulepszone na max:) Pod koniec gry szaleję Okrętem liniowym^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robie zmartwychwstanie tematu:P Ile zajelo Wam przejscie calej gry??
Bo mi sie zdaje ze jest dosc krotka, dzisiaj zaczelem tak na powaznie w to grac i juz raz pokonalem tego calego Markiza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 14:40, NuGGet napisał:

Robie zmartwychwstanie tematu:P Ile zajelo Wam przejscie calej gry??
Bo mi sie zdaje ze jest dosc krotka, dzisiaj zaczelem tak na powaznie w to grac i juz raz pokonalem
tego calego Markiza:P


Ogólnie gra może sie nigdy nie kończyc jeśli załoga będzie zadowolona. Ja w pierwszy dzień miałem okręt liniowy, uratowaną ciotkę i stopień duke''a u Francuzów. Udało mi się też tak wkurzyc Anglię, że za moją głowę było 54,000:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 14:40, NuGGet napisał:

Robie zmartwychwstanie tematu:P Ile zajelo Wam przejscie calej gry??
Bo mi sie zdaje ze jest dosc krotka, dzisiaj zaczelem tak na powaznie w to grac i juz raz pokonalem
tego calego Markiza:P


Ja skończyłem główny wątek, ale gram dalej. Mam najwyższy stopień u Anglików, a gra dalej mi się podoba :). Jak załoga ma żarcie, rozwala statki, to jest zadowolona, można grać.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.05.2007 o 15:21, graczomaniak napisał:


Ja skończyłem główny wątek, ale gram dalej. Mam najwyższy stopień u Anglików, a gra dalej mi
się podoba :). Jak załoga ma żarcie, rozwala statki, to jest zadowolona, można grać.:)


Ja ta gre mam juz chyba ze 3 miesiace, kiedys tylko chwile pogralem ale mi sie nie spodobalo, a teraz... odejsc niie moge od niej:P Ja wkurzylem hiszpanow, jak narazie wyznaczyli za mnie nagrode 11.000 tys:D U Francuzow jestem juz markizem i uratowalem siostre, teraz poluje na wujaszka:P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować