Zaloguj się, aby obserwować  
Psych0

Sid Meier's Pirates - temat ogólny

270 postów w tym temacie

Dnia 25.07.2006 o 10:34, janusz82 napisał:

kurde szkoda ze nigdzie nie mozna znaleźć spolszczenia do tej gry. kupiłem ją pół roku temu
jeszcze w wersji eng. a teraz cenega wydała ja po polsku. a nie będę kupował jej drugi raz
:P

Spolszczenie wyszło niedawno. Z czystym sumieniem podaje ci stronke bo widze że masz oryginała. www.portal24h.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 15:06, rick90 napisał:

> kurde szkoda ze nigdzie nie mozna znaleźć spolszczenia do tej gry. kupiłem ją pół roku
temu
> jeszcze w wersji eng. a teraz cenega wydała ja po polsku. a nie będę kupował jej drugi
raz
> :P
Spolszczenie wyszło niedawno. Z czystym sumieniem podaje ci stronke bo widze że masz oryginała.
www.portal24h.pl


dzięki super. w końcu ktos sie zlitował i dał te spolszczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sid Meier''s Pirates to moim zdaniem najlepszu remake od czasu Prince of Persia jaki powstał! Gra naprawdę trzyma klimat pierwowzoru, a do tego jest bardzo przyjemna i grywalna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno kupiłem tą grę i mam taki problem:
Kiedy któryś z NPCów mówi mi, że statek X płynie do portu Y i ma wyświetlić się mapa z drogą tegoż statku gra zawiesz się ta sama sytuacja powtawarza się kiedy:
-chcę wyjść na ląd
-zaatakować inny statek
Zauważyłem że problem pojawia się zawsze kiedy ma pojawić się jakiś tekst.
Najdziwniejsze jest to, że mapa główna działa bez problemów i to na full detalach.
Mój komp to:
Athlon 1.8 Ghz
1024MB RAM
GForce 5900 FX 128MB

Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem dobra gierka, aż się łezka zakręciła w oku.... Bąbel od dwóch tygodni nie gra w nic innego, sam nawet spróbowałem (chociaż rzadko grywam w remaki)! Z czystym sumieniem można polecić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2006 o 09:01, janusz82 napisał:

> > kurde szkoda ze nigdzie nie mozna znaleźć spolszczenia do tej gry. kupiłem ją pół
roku
> temu
> > jeszcze w wersji eng. a teraz cenega wydała ja po polsku. a nie będę kupował jej
drugi
> raz
> > :P
> Spolszczenie wyszło niedawno. Z czystym sumieniem podaje ci stronke bo widze że masz oryginała.

> www.portal24h.pl

dzięki super. w końcu ktos sie zlitował i dał te spolszczenie :)



jejku, wchodzi sie w gogle i sie wpisuje spolszczenie sid meier pirates i masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem, otóż gdy załoga jest niezadowolona to daję divide plunder no i wszystko fajnie, ale tracę całą flotę oprócz statku flagowego i mase czasu. Jak uszczęśliwić załogę bez tego typu numerów??? aha, i czy jest gdzies spolszczenie do pobrania, bo szukalem wszędzie i nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno ogromnie ważne!!! nie mam na statku jedzenia i w ogóle nie mam nic oprócz złota, a mimo to nie mam na statku miejsca na zakup zarcia!!!pisze że 0 tons i nie moge kupić żarcia dla załogi?? o co biega???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sciągłem sobie spolszczenie do tej gry i najgorsze jest to że gra teraz nie widzi moich starych zapisów z angielskiej wersji. ma tez moze ktos takie cuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio zakupiłem sobie tą grę no i miałbym parę pytań. Niestety w grze nie ma możliwości obejrzenia parametrów statków (szybkość, wytrzymałość, ilość załogi i dział). Powiedzcie mi proszę jakie statki są godne polecenia po startowym słupie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 21:42, SwenG napisał:

Witam, ostatnio zakupiłem sobie tą grę no i miałbym parę pytań. Niestety w grze nie ma możliwości
obejrzenia parametrów statków (szybkość, wytrzymałość, ilość załogi i dział). Powiedzcie mi
proszę jakie statki są godne polecenia po startowym słupie ?


Stronę w tył w tym topicu napisałem coś o statkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojj tak, ale się śmigało w tę grę w wakacje.... Ktoś z was zdobył maksymalne 126 punktów sławy? Bo ja tak :-)
SwenG - informacje o parametrach statków znajdują się w encykopedii zawartej w grze - PAPISHON ma rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować