Zaloguj się, aby obserwować  
Remember_The_Name

GOTHIC 3 - Temat Ogólny

3482 postów w tym temacie

Mam kilka pytań:
1. Gdzie mogę znaleźć jakieś ciekawe projekty na miecze z czystej magicznej rudy.
2. U kogo można nauczyć się umiejętności ulepszania pancerzy.
3. U kogo można się nauszyś mistrzostwa we władaniu dwoma broniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 18:16, Danio X napisał:

1. Gdzie mogę znaleźć jakieś ciekawe projekty na miecze z czystej magicznej rudy.


W dowolnych skrzyniach, oczywiście jeśli wylosujesz co nie jest zbyt łatwe.

Dnia 07.12.2006 o 18:16, Danio X napisał:

3. U kogo można się nauszyś mistrzostwa we władaniu dwoma broniami.


Tylko u Ugrasala w Ishtar, żeby się tam dostać musisz mieć 75% reputacji u Asasynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie przeszedłem Gothica... ;) Bezimienny dostał to, co mu się należało. Ciekaw jestem tylko, czy jak się sprzymierzę z orkami będzie inne zakończenie... cóż tego dowiem się jak drugi raz, będę przechodził grę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 18:23, rick90 napisał:

Nareszcie przeszedłem Gothica... ;) Bezimienny dostał to, co mu się należało. Ciekaw jestem
tylko, czy jak się sprzymierzę z orkami będzie inne zakończenie... cóż tego dowiem się jak
drugi raz, będę przechodził grę ;)

Nie przeszedłem jeszcze G 3 ale moge ci powiedzieć, że na pewno będzie inne zakończenie ( z orkami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie gothic mi całkowice siadł po prostu wkładam płyte napęd widzi tom płyte i właczam napęd a tu albo pojawia się komunikat o braku płyty ale niekiedy go niema i gra się załącza i gdy przechodzimy przez te wszysktkie filmiki jest czarny ekran i gra totalnie mi się zawiesza a przypomnę wczoraj miał błąd tragiczny porszę o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 18:23, rick90 napisał:

tylko, czy jak się sprzymierzę z orkami będzie inne zakończenie...

Są 3 zakończenia, po jednym dla Asasynów, orków i buntowników. Szczegóły dotyczące niego masz w poradniku, ale to są spoilery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 11:03, Liqid napisał:

Są 3 zakończenia, po jednym dla Asasynów, orków i buntowników. Szczegóły dotyczące niego masz w poradniku, ale to są spoilery...


Zakończenie nie zależy od tego kim gramy, grając np. Asasynem można zaliczyć wszystkie zakończenia, podobnie jest w przypadku innych frakcji, zresztą w grze można pracować zarówno dla orków i Asasynów jednocześnie to jakie by miałobyć w takim przypadku zakończenie? Tutaj wszystko się sprowadza to tego po stronie którego boga się opowiemy, a można się opowiedzieć po stronie któregokolwiek nie zważając na to kim się gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem ,tak samo choćby w Jedi Academy możesz grać jako Sith [czyli inwestować w ciemne moce] i ukończyć ją jako dobry, po to zależy tylko od jednego wyboru. Tak samo pewnie tu tak jest- jeden wybór decyduje o zakończeniu. Ja mało pogrywam w Gothica [wciąż w Monterze :OOO], ale orientuję się o so choci. Chociaż nie można ukończyć gry jako Asasyn, nie będąc Asasynem, albo po stronie orków, jeśli nie mają do gracza zaufania, ale tak, masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam takie male pytanko (z niezbyt porecznej dziedziny ; ] ) Jestem zmuszony poprzez pewein blad w grze skorzystac z kodow. I wszystko jest ladnie. Niby sie wpisuja. Niby nawet sa w plecaczku... Ale ich nie ma! Wie ktos cos moze na ten temat? Prosze o pomoc co zrobic z tym fantem? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa że zagram sobie w Gothica III na max detalkach??Moj komp to:
Intel Core 2 Duo E6300
2gb ram
karta graficzna Geforce Galaxy 7600GS
Prosiłbym o w miare szybką odpowiedź,bo nie wim czy jeszcze coś zmienić czy nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 13:24, boduczek napisał:

Czy jest szansa że zagram sobie w Gothica III na max detalkach??Moj komp to:
Intel Core 2 Duo E6300
2gb ram
karta graficzna Geforce Galaxy 7600GS
Prosiłbym o w miare szybką odpowiedź,bo nie wim czy jeszcze coś zmienić czy nie trzeba.

prawdo podobnie jest szansa ale będzie ci się tnoł , bo gościu z wywiadu pisał ze na maksymalnych detalach uruchomił przy 4 gb ram, karte która miała 1 gb i procesor co miał prawie 4 ghz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 13:27, Lak5 napisał:

> Czy jest szansa że zagram sobie w Gothica III na max detalkach??Moj komp to:
> Intel Core 2 Duo E6300
> 2gb ram
> karta graficzna Geforce Galaxy 7600GS
> Prosiłbym o w miare szybką odpowiedź,bo nie wim czy jeszcze coś zmienić czy nie trzeba.

prawdo podobnie jest szansa ale będzie ci się tnoł , bo gościu z wywiadu pisał ze na maksymalnych
detalach uruchomił przy 4 gb ram, karte która miała 1 gb i procesor co miał prawie 4 ghz

Będzie się ciał,ale jak tak że nie idzie grać czy od czasu do czasu coś przytnie??
Ale są podobno jakies pliki czy coś ze nawet na zwykłym kompie idzie zagrac na max detalach ,tylko trzeba coś pozmieniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 13:32, boduczek napisał:

> > Czy jest szansa że zagram sobie w Gothica III na max detalkach??Moj komp to:
> > Intel Core 2 Duo E6300
> > 2gb ram
> > karta graficzna Geforce Galaxy 7600GS
> > Prosiłbym o w miare szybką odpowiedź,bo nie wim czy jeszcze coś zmienić czy nie trzeba.

>
> prawdo podobnie jest szansa ale będzie ci się tnoł , bo gościu z wywiadu pisał ze na maksymalnych

> detalach uruchomił przy 4 gb ram, karte która miała 1 gb i procesor co miał prawie 4
ghz
Będzie się ciał,ale jak tak że nie idzie grać czy od czasu do czasu coś przytnie??
Ale są podobno jakies pliki czy coś ze nawet na zwykłym kompie idzie zagrac na max detalach
,tylko trzeba coś pozmieniac.



No będzie ci się od czasu do czasu ciął, ale średnie detale nie rażą ja gram w gothica 3 na średnich detalach i się nie tnie ,tu masz obrazek jak gothic 3 wygląda na średnich detalach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2006 o 13:59, Lak5 napisał:



No będzie ci się od czasu do czasu ciął, ale średnie detale nie rażą ja gram w gothica 3 na
średnich detalach i się nie tnie ,tu masz obrazek jak gothic 3 wygląda na średnich detalach

Aha,dzieki za pomoc.Ale jak mógłbym cie prosic o pare screenów jak wyglada gothic 3 na srednich ale w jakims miescie ,i przy jakims potworku.Oczywiście jak masz troche czasu.A czy masz wszysko na srednich,czy cos ponizej albo powyzej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 14:17, boduczek napisał:


>
>
> No będzie ci się od czasu do czasu ciął, ale średnie detale nie rażą ja gram w gothica
3 na
> średnich detalach i się nie tnie ,tu masz obrazek jak gothic 3 wygląda na średnich detalach
Aha,dzieki za pomoc.Ale jak mógłbym cie prosic o pare screenów jak wyglada gothic 3 na srednich
ale w jakims miescie ,i przy jakims potworku.Oczywiście jak masz troche czasu.A czy masz wszysko
na srednich,czy cos ponizej albo powyzej??

to jest wszystko na średnich , tylko troszkę podkręcona grafika uwież mi będzie ci chodził ślicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2006 o 14:20, Lak5 napisał:

to jest wszystko na średnich , tylko troszkę podkręcona grafika uwież mi będzie ci chodził
ślicznie.

Tak dziekuje ci jeszcze raz za pomoc.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze o Pomoc

1- Ludzie mam Problem jestem w Mora Sul i chce zdobyć 3 klucz do świątyni lecz Kirk ten od którego mam zdobyć właśnie klucz lecz on jest odrazu nastawiony na mnie wrogo i chce mnie atakować chyba jest najemnikiem orków jak zabrać mu klucz tak żeby całe miasto sie na mnie nie rzuciło jak sie do niego zbliże to odrazu mnie atakuje co zrobić może jest kod na ten klucz prosze o pomoc !!

2- Jak zdobęde ostatni klucz to mam pujść do Kalesha a on chyba jest orkiem a orki sie na mnie rzucają to jak i odniego mam zabrać 5 kllucz ??

3-jak zdobęde korone adanosa i ci wszyscy spod świątyni zaczną mnie atakować tak pisze w poradniku to czy będe mógł dalej wejść do ISHTAR czy tam też będą mnie wszyscy atakować jak oswobodze mora sul i zdobęde korone adanosa ???

Prosze o szybką odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować