Blackbird

Polska - polityka, gospodarka, kwestie społeczne, statystyka

52607 postów w tym temacie

skoro takie jest życzenie knota to ponarzekam na sondaże tu. jak sie sprawdzą to przyjdzie wiać z polski bo nam kaczka-dziwaczka piekny pokaz tyranii urządzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piłsudski miał rację - Naród wspaniały, tylko ludzie skurw*syny.

Wyjeżdżam z tego kraju. Nie mam ochoty żyć w IV RP.

Cholerni socjaliści, "qrcze" jego mać :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 20:53, Latniak napisał:

Nasz kraj schodzi na kaczki !!

Jeden(Kaczynski) i drugi(Tusk) to kaczki, wiec Ameryki tym stwierdzeniem nie odkryłeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja może się wreszcie dowiem na czym ma polegać IV Rzeczpospolita, bo jak do tej pory to mi wychodziło, że istotne zmiany chciała zrobić PO (likwidacja Senatu, jednomandatowe okręgi wyborcze, radykalne zmiany w gospodarce) a mimo to nie twierdziła że to będzie nowe państwo.
Tymczasem PiS szermował nazwą IV RP, ale poza nazwą nie wiem co się miało zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 21:07, Cheed napisał:

Jeden(Kaczynski) i drugi(Tusk) to kaczki, wiec Ameryki tym stwierdzeniem
nie odkryłeś ;)


I nie miałem zamiaru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany, nie dziwne, że w tym kraju jest tak jak jest skoro tu tacy ludzie. Jeszcze się prezydentura nie zaczęła, jeszcz rząd nie powstał a Wy już wszyscy kraczecie i skomlicie. Ludzie opanujcie się! Jak w tym kraju ma się coś polepszyć skoro z góry zakładacie, że będzie jeszcze gorzej? Nie rozumiem Was. Świat się Wam zawalił czy co? Teraz nie czas na narzekania tylko na pracę. Pracę, aby coś się w tym kraju zmieniło na lepsze. Nie wiem czy Kaczyński bedzie dobrym czy złym prezydentem. Lecz w przeciwieństwie do Was wiem jedno - wiem, że aby coś zmienić na lepsze nie wystarczy narzekać i zrzędzić na władzę zanim cokolwiekzdąży zrobić. A co będzie jakby Kaczyński był dobrym prezydentem a PiS i PO wspólnie doprowadziły kraj do rozkwitu? Nie będzie Wam głupio za poprzednie wypowiedzi? Pomyślcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TAk ja już widziałem jakim prezydentem będzie Kaczka po tym jak dążył po trupach i kłamstwach do władzy. Znam też ich program.

I tak praca praca - ten kto będzie pracował będzie praca praca żeby utrzymać i siebie i tych na których pracuje (no socjal to PiS pozapowiadał genialny)

A ta solidarność to własnie praca praca dla tych którzy uczciwie chcą pracować, raeszta się będzie z tego żywić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

musiał by zrobić zwrot o 180 stopni. aktualnie jest prezydentem warszawy, a reakcja wiekszosci moich znajomych z tego miasta do przepisania sie nie nadaje...... (a reszta jest zadowolona bo będąc prezydentem polski, przestanie psuć w warszawie jako takiej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się