Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2009 o 21:50, Maciek2194 napisał:

YYY Update się ściągnął w 100% po ang ale jak dałem na j.pl to ściąga mu update od 23%?
WTF?


Update masz ściągnięty. Teraz ściąga Ci się polska wersja, dlatego będzie to bardzo długo trwać. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 21:51, Kraju92 napisał:

> YYY Update się ściągnął w 100% po ang ale jak dałem na j.pl to ściąga mu update
od 23%?
> WTF?

Update masz ściągnięty. Teraz ściąga Ci się polska wersja, dlatego będzie to bardzo długo

Za jakieś 2h...to poczekam i pewno znowu się przewróci i wyskoczy error czy coś innego "-_-
Czyli do wersji ang ud mam ściągnięty ale do pl nie i teraz ściągam do pl? Tylko czemu od 23%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 21:53, Maciek2194 napisał:

Za jakieś 2h...to poczekam i pewno znowu się przewróci i wyskoczy error czy coś innego
"-_-


Nie u mnie będzie wszystko ok, bo angielska wersja działała. :]

Dnia 20.02.2009 o 21:53, Maciek2194 napisał:

Czyli do wersji ang ud mam ściągnięty ale do pl nie i teraz ściągam do pl? Tylko czemu
od 23%?


Bo ściąga Ci się polska wersja językowa, bo patch już mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 21:52, lis 23 napisał:

Wpisalem kod i wyszlo mi coś takiego - co dalej?

Ten kod wpisujesz aby zatwierdzić textury włanzcasz GfWL Rynek Usług i po lewej Zrealizuj Kod (tylko zaloguj się, jeżeli nie masz to to musisz ściągnąć i bawić sie z GfWL, pozdro)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 21:54, Kraju92 napisał:

> Za jakieś 2h...to poczekam i pewno znowu się przewróci i wyskoczy error czy coś
innego
> "-_-

Nie u mnie będzie wszystko ok, bo angielska wersja działała. :]

> Czyli do wersji ang ud mam ściągnięty ale do pl nie i teraz ściągam do pl? Tylko
czemu
> od 23%?

Bo ściąga Ci się polska wersja językowa, bo patch już mam.

To jeżeli u ciebie to u meni też ,a ty ściągasz polską...lol ja tu zaraz chat zrobię wbij na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 17. męczyłem się z instalacja i aktywacją konta oraz bajerów z EK Devastatora (BTW. steelbox jest jedwabisty). Pominę tu przydługi opis przeprowadzonych operacji, najważniejsze jest, że DoW II już mi działa. :) Rozegrałem sobie 3 misje kampanii i jestem zaskoczony... in plus. Po recenzji z CDA byłem sceptycznie nastawiony w stosunku do singla, jednak okazało się, że IMHO gra się całkiem sensownie. Multi testowałem tylko w becie, a ten ten z pełnej wersji poczeka aż skończę singlową kampanię, więc się nie wypowiadam.
EDIT: Literówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 21:54, Kraju92 napisał:

Nie u mnie będzie wszystko ok, bo angielska wersja działała. :]


U mnie też działało przez kilka godzin, do pierwszego spotkania z tyrkami w kampanii.
Teraz już nie działa i też miałem wersję angielską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 21:56, Maciek2194 napisał:

> Wpisalem kod i wyszlo mi coś takiego - co dalej?
Ten kod wpisujesz aby zatwierdzia textury w3anzcasz GfWL Rynek Us3ug i po lewej Zrealizuj
Kod (tylko zaloguj sie, je?eli nie masz to to musisz ściągnąa i bawia sie z GfWL, pozdro)


Gdzieś tutaj?

20090220220721

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 22:06, Lex napisał:

Od 17. męczyłem się z instalacja i aktywacją konta oraz bajerów z EK Devastatora (BTW.
steelbox jest jedwabisty). Pominę tu przydługi opis przeprowadzonych operacji, najważniejsze
jest, że DoW II już mi działa. :) Rozegrałem sobie 3 misje kampanii i jestem zaskoczony...
in plus. Po recenzji z CDA byłem sceptycznie nastawiony w stosunku do singla, jednak
okazało się, że IMHO gra się całkiem sensownie. Multi testowałem tylko w becie, a ten
ten z pełnej wersji poczeka aż skończę singlową kampanię, więc się nie wypowiadam.
EDIT: Literówka.

Zazdroszczę Ci ja od 15 się męczę i guzik :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 22:07, lis 23 napisał:

> > Wpisalem kod i wyszlo mi coś takiego - co dalej?
> Ten kod wpisujesz aby zatwierdzia textury w3anzcasz GfWL Rynek Us3ug i po lewej
Zrealizuj
> Kod (tylko zaloguj sie, je?eli nie masz to to musisz ściągnąa i bawia sie z GfWL,
pozdro)
>
>
Gdzieś tutaj?

Rynek usług(kliknij w to ;o)-->Zrealizuj kod(po lewej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 20:52, Mroku21 napisał:

A miałeś zdrajco nie kupować :(


No miałem, bo nie miałem pieniędzy. :d Na szczęście przypomniałem sobie, że ciągle mam 30 dolarów za jeden z tych śmiesznych turniejów w SSa. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie po rozegraniu kilku misji (zanim gra mi padła) uważam, że w CDA troszkę przesadzili z oceną.
Mi póki co się kampania podobała, tryb rozgrywki też jest fajny choć inny niż w poprzedniej części.
Bardziej mi przypomina Chaos Gate niż Dawn of War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 22:11, Jaracz napisał:

> A miałeś zdrajco nie kupować :(

No miałem, bo nie miałem pieniędzy. :d Na szczęście przypomniałem sobie, że ciągle mam
30 dolarów za jeden z tych śmiesznych turniejów w SSa. :D


Marnotrastwo. Niedługo dolar bedzie ksztował tyle, ze za 30 byś sobie dom kupił... albo przynajmniej ładne meble.

No, jak widać mało komu gra działa. Dobrze, że nie kupiłem i mam to z bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 22:16, Slova napisał:

> > A miałeś zdrajco nie kupować :(
>
> No miałem, bo nie miałem pieniędzy. :d Na szczęście przypomniałem sobie, że ciągle
mam
> 30 dolarów za jeden z tych śmiesznych turniejów w SSa. :D

Marnotrastwo. Niedługo dolar bedzie ksztował tyle, ze za 30 byś sobie dom kupił... albo
przynajmniej ładne meble.

No, jak widać mało komu gra działa. Dobrze, że nie kupiłem i mam to z bani.

Mi mama kupiła...żadna strata dla mnie ^^taki off topic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qrde no nie pogram dziś. Zainstalowałem grę, coś się pobrało i gram, przeszedłem ze 3 misje i wychodze z gry, zaczyna się coś z nowu pobierac. Po pobraniu jak chce uruchomić grę to mi się crashuje, pojawia się okienko zgłaszania crashy i nic ponadto. Nie mogę sobie pograć. Ktoś coś wie na ten temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 22:16, Slova napisał:

Marnotrastwo. Niedługo dolar bedzie ksztował tyle, ze za 30 byś sobie dom kupił... albo
przynajmniej ładne meble.


Ciebie bym sobie kupił jako czarnego niewolnika. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować