Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Dnia 19.10.2011 o 00:45, Carter napisał:

A wie ktoś kiedy to to ma się ukazać?


Wyjdzie wraz z paczem, czyli za jakiś tydzień, bo dziś wystartowała beta pacza. Ciekawi mnie bardziej cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2011 o 07:23, Shveid napisał:

Wyjdzie wraz z paczem, czyli za jakiś tydzień, bo dziś wystartowała beta pacza. Ciekawi
mnie bardziej cena.


Najprawdopodobniej tradycyjne polskie 30zł ^^
Bo wątpię żeby oni byli tak mili i za darmo udostępnili postać do LS

Jak dla mnie po tym zwiastunie wydaje się ta postać zbyt OP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2011 o 08:46, MasterChiefGT napisał:


Komisarze na czołgu? "Drive me closer"?

Imo wyglądają bardzo przyzwoicie . Jakaś konkretniejsza zmiana w porównaniu z Derp Angels czy Eldarami, ale od razu bałem się o udźwiękowienie. Iiiii...

"Audio tweaks have been implemented so that units wearing masks sound as such, and references to Cadia removed. "

Motyla noga. Wycięto zatem ze dwie trzecie odzywek+ kosmiczni naziści mówiący brytyjskim akcentem. Osom :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2011 o 14:13, Shveid napisał:

Motyla noga. Wycięto zatem ze dwie trzecie odzywek+ kosmiczni naziści mówiący brytyjskim
akcentem. Osom :/

Heh, czyli poszli na łatwiznę i dodali jedynie filtry. Portrety pewnie pozostaną dalej takie same i generał w masce będzie miał portret wąsacza... Mimo wszystko to do tej pory najlepiej wyglądające dlc, które dodaje coś więcej niż kilka oznaczeń na pancerzach i szlaczki na pojazdach. Word Bearers z kolei już nie prezentują się tak dobrze. Dla mnie nie zmienia to faktu, że go nie kupię, bo już nie gram w DoW 2 :P Zamiast kolejnych skinów wolałbym już jakieś dodatkowe kampanie z fabułą, ale na to nie ma co liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2011 o 15:40, Arcling napisał:

> Motyla noga. Wycięto zatem ze dwie trzecie odzywek+ kosmiczni naziści mówiący brytyjskim

> akcentem. Osom :/
Heh, czyli poszli na łatwiznę i dodali jedynie filtry. Portrety pewnie pozostaną dalej
takie same i generał w masce będzie miał portret wąsacza...

Niekoniecznie, osoby które mają DLC z Ulthwe mówią, że razem z betą dostały nowe portrety postaci(widziałem tylko Autarchę, ale nie mogę linka znaleźć...:/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak RaVanMg mówi- pewnie zmienią portrety. FC od Ultramaryny ma inny portret niż pan łysol, ale mnie głosy będą drażnić. DKoK to regiment, który pcha się w najgorsze gówno kosmosu- tymczasem dostanę całkiem spokojnych żołnierzy i generała będącego czystą esencją five o''clock. Reric wie co to klimat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to że nawet kupując pakiet DLC nie dostaniemy podwójnych kodów na to co już mieliśmy :D
Dobry sposób na zarobkowanie :P

Relic niestety nie stara się przy tych DLC miejmy nadzieję że w DoW 3 o ile wyjdzie i będzie sensowny pozmieniają głosy jednostek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak, generalnie patch wprowadził parę bugów i jedną mapę.

Odnośnie dawn of war 3.

Kolejność produkcji:

Prawdopodobny dodatek do DoW 2
CoH 2
Dodatek do CoH 2
DoW 3
MMO z uniwersum Wara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło byłoby z ich strony jakby w następnym dodatku dodali 2-3 rasy
Ale dodatek mało prawdopodobny jest

Odrzuca mnie w Duffie 2 system szukania i tworzenia gier ...
Po dniu męczarni chciałbym odpocząć i rozegrać partyjkę tak jak trzeba a nie 40min grać bo jakiś pajac laguje a system go wywalić nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem nie dawno podstawkę Dawn of Wara 2 i od razu problemy. Zainstalowało się normalnie, patch ściągnęło (łącznie około 3 gb steam ściągał), odpalam, konta live nie tworzę (próbowałem ale coś nie pozwalało), odpalam kampanię, załadowało, filmik był, i pojawia się już scena na silniku gry, mówi coś ten dowódca i nagle crash. Z gry wywala, pojawia się crash report i tyle. Sterownik miałem najnowszy to zainstalowałem poprzedni, dalej to samo.
Komputer:
Win 7 64bit
8 gb ram
Zotac GeForce 560 Ti
Intel Core i5 2500k 3.30 Ghz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2011 o 12:30, MasterChiefGT napisał:

Odrzuca mnie w Duffie 2 system szukania i tworzenia gier ...
Po dniu męczarni chciałbym odpocząć i rozegrać partyjkę tak jak trzeba a nie 40min grać
bo jakiś pajac laguje a system go wywalić nie chce

Na wszystkich Bogów Chaosu, Ty ciągle to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może ciebie nie odrzuca ?
Po całym dniu zapierdalania jedna rozgrywka trwa 50min bo jakiegoś idioty wyrzucić system gier p2p nie potrafi ...
I takiego farta ja mam że zawsze jakiś idiota się znajdzie czy to w LS czy w rankingu albo publiku ...

Więc mnie to niemiłosiernie irytuje chcąc zagrać wkurzam się
Więc już po prostu wychodze mam gdzieś taką zabawę

I jak IDioci tego nie naprawią w DUFFFFFFFF3 to znowu będzie super zabawa ...

Tau wydali tylko po to żeby więcej ludzi zwabić i niby się udało od tau widziałem po około 6k ludzi online ...


Ale na szczęście wchodzi jutro Exterminatus do SM więc nie będę musiał się lagami przejmować skoro mogę ze znajomymi pograć na prywacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 17:49, MasterChiefGT napisał:

A może ciebie nie odrzuca ?
Po całym dniu zapierdalania jedna rozgrywka trwa 50min bo jakiegoś idioty wyrzucić system
gier p2p nie potrafi ...
I takiego farta ja mam że zawsze jakiś idiota się znajdzie czy to w LS czy w rankingu
albo publiku ...

Więc mnie to niemiłosiernie irytuje chcąc zagrać wkurzam się
Więc już po prostu wychodze mam gdzieś taką zabawę

I jak IDioci tego nie naprawią w DUFFFFFFFF3 to znowu będzie super zabawa ...

Tau wydali tylko po to żeby więcej ludzi zwabić i niby się udało od tau widziałem po
około 6k ludzi online ...


Ale na szczęście wchodzi jutro Exterminatus do SM więc nie będę musiał się lagami przejmować
skoro mogę ze znajomymi pograć na prywacie :D



Jak grasz z pugami, to życzę ci powodzenia. Na ratingach 2300+ w 3 v 3 , gra gdzie kogoś ścina to jedna na 20.
Gdzie ktoś laguje 1 na 25.

Generalnie granie w tą grę bez komunikatora , z ludźmi co do których umiejętności jesteś pewien to gorszę niż masochizm.

Powiem tak, jeżeli wiesz kiedy uciekać jednostkami , nie straszna ci budowa generatorów, wiesz, że spam to nie najlepsza droga do wygranej i umiesz wykorzystywać zasłony, budynki, sprzęt jednostek. Oraz znasz różne taktyki na różne rasy to zapraszam do grania w naszym gronie 5-6 osób wieczorami, rating lub nie rating gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za propozycję ale na chwile obecną odpuszczę DOW
Jutro wychodzi Co-op mode do SM
A potem Przychodzi paczka z BF3 więc człowiek będzie zajęty nieco mniej problematyczną rozgrywką

Jakby zajęli się systemem a nie dlc to z DoW byłaby super gra :P
Ale lepsze są płatne dlc z których jedynie skusiłbym się na Kriega bo IG kosi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo po prostu to najlepiej zrobiona skórka do tej pory. Duży postęp w porównaniu z łazienkowcami, aczkolwiek mogli szturmowców zastąpić grenadierami. i dać portrety wszystkim zmienionym jednostkom, nie tylko dowódcom.

Ale czy to ważne? Do balansowego cyrku da się przyzwyczaić, bo nie takie numery odkręcano w DC 1.1 i becie DoWa 2 (wesołe czasy gdy nidami grało 75% graczy). Ale ludzie WCIĄŻ skarżą się na cyrk z szukaniem, problemami z lagiem i walkami nabków z TOP100. gra potrzebuje przebudowy szukajki i nowych MAP, NIE BOHÓW do Last Standa. Najwidoczniej jednak reric dostaje inne dane, w których ludzie chcą DLC i igrzysk :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ty kiedyś liczyłeś że oni te dane biorą pod uwagę ?

Przebudowa systemu kopania jest prosta do 10 ostrzeżeń i wylatujesz bez głosowania

Racje masz Kriegs wygląda obłędnie ale te prawie 30zł mnie dobija skoro za około 61zł masz wszystkie skórki
Ale nawet Relick i Steam nie postarali kupując pakiet nie dostajesz dodatkowego klucza jak już masz któryś z wyglądów ...
Czyli teoretycznie płacisz 2x za to samo :(

U mnie występuje błąd np jak devsom każe atakować to nagle 2 pomocników leci pod wroga żeby tylko strzelać tak samo tyczy się to plazmy ...
Czołgi niestety gubią drogę i obracają się w kółko :(

Ja zawsze mam cichą nadzieje że w końcu przejrzą na oczy bo jednak DoW2 dawał i daje mi dużo frajdy o ile zagram normalnie bez większych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 18:01, Neleron napisał:

Powiem tak, jeżeli wiesz kiedy uciekać jednostkami , nie straszna ci budowa generatorów,
wiesz, że spam to nie najlepsza droga do wygranej i umiesz wykorzystywać zasłony, budynki,
sprzęt jednostek. Oraz znasz różne taktyki na różne rasy to zapraszam do grania w naszym
gronie 5-6 osób wieczorami, rating lub nie rating gry.


ja gram głównie rankingowe 2vs2, teoretycznie moge czasem zagrac cos wiekszego
na masterchief''a bym nie liczyl, gra jakies public games i narzeka ;-)))

kiedys gralem sporo eldarami i nidami, ale ostatnio wkrecilem sie w Sorcerera, FC tez mi sie zdarza...
lubie raczej mobilnych herosow a potem tak jakos ciezko sie gra bez teleportu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2011 o 15:34, Teokrata napisał:

> Powiem tak, jeżeli wiesz kiedy uciekać jednostkami , nie straszna ci budowa generatorów,

> wiesz, że spam to nie najlepsza droga do wygranej i umiesz wykorzystywać zasłony,
budynki,
> sprzęt jednostek. Oraz znasz różne taktyki na różne rasy to zapraszam do grania
w naszym
> gronie 5-6 osób wieczorami, rating lub nie rating gry.

ja gram głównie rankingowe 2vs2, teoretycznie moge czasem zagrac cos wiekszego
na masterchief''a bym nie liczyl, gra jakies public games i narzeka ;-)))

kiedys gralem sporo eldarami i nidami, ale ostatnio wkrecilem sie w Sorcerera, FC tez
mi sie zdarza...
lubie raczej mobilnych herosow a potem tak jakos ciezko sie gra bez teleportu...



Ach...sorc... :))))

Wg. mnie jest to najabrdziej klimatyczna postać, która również wymaga największego skilla do ogarnięcia wszystkiego co posiada w swoich umiejętnościach. :)

Teleport boltera ? Nie ma sprawy

Spalenie masowej armii ? Nie ma sprawy

Walka w melee po ówczesnym podpaleniu siebie ? Nie ma sprawy

Zrobienie ,,żyjącej bomby" z wrogiego składu, szybki teleport i skill ze staffa ? Nie ma sprawy

Teleport przez lasery wroga, do artylerii, swojego rakietowego dreda ? Nie ma sprawy

Unieruchomienie ,przejęcie ,,ćiężkich melee jednostek wroga" ? Nie ma sprawy.


Sorc jest niesamowicie słaby w walce ( jak eldarzy ) nawet ze staffem, jednak to co potrafi on zrobić ze wszystkim innym .... jest piękne. ( ale też wymaga cholernie dużo doświadczenia, bo mimo wszystko 800 życia z pencerzem medium - light, oznacza 20 sec strzelania 1 składu marinsów lub 6 ataków kogokolwiek z rekawicą lub szponem na pojazdy.

Teleport - skarb, nawet po nerfie.

Sam gram sorcem , jak chce grać praktycznie na 100% moich umiejętności, inaczej biorę klocka fc lub klimatycznych eldarów ( ale nie skoczka ;> )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować