Zaloguj się, aby obserwować  
Atukam72

Włatcy móch - temat ogólny nie nadający się dla dzieci poniżej 12 lat

1112 postów w tym temacie

Jak na razie 3 sezon nie przypadł mi do gustu:( Zobaczymy w następnym odcinku;P

Leci wogóle jeszce wersja tylko dla dorosłych? Bo wersja Bez jest drazniąca czasem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2007 o 16:42, Shadow SSJ Warrior napisał:

Jak na razie 3 sezon nie przypadł mi do gustu:( Zobaczymy w następnym odcinku;P

Leci wogóle jeszce wersja tylko dla dorosłych? Bo wersja Bez jest drazniąca czasem...


A co nie wiesz, co mówią?? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2007 o 16:42, Shadow SSJ Warrior napisał:

Jak na razie 3 sezon nie przypadł mi do gustu:( Zobaczymy w następnym odcinku;P

Leci wogóle jeszce wersja tylko dla dorosłych? Bo wersja Bez jest drazniąca czasem...


No TV4 nie puszcza już odcinków bez cenzury ale i tak wiadomo co oni tam gadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2007 o 18:02, Shadow SSJ Warrior napisał:

Wiem ale mnie wkurza cenzura...


No właśnie cenzura :) Dobrze to sobie wszystko obmyślili twórcy Włatców Móch, w Tv puszczają z cenzurką tym samym zachęcając do kupna płyt DVD aby obejrzeć "pełno wartościowe" odcinki :)
Mi w przeciwieństwie do was 3 sezon bardzo się podoba, chociaż rzeczywiście ostatni odcinek do najlepszych niestety nie należał a to wszystko za sprawą kiepskiej końcówki odcinka ;/
No nie pozostaje nic innego jak poczekać do niedzieli i zobaczyć co nowego wydarzy się u naszych chłopaków xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2007 o 18:22, Prince07 napisał:

> Wiem ale mnie wkurza cenzura...

No właśnie cenzura :) Dobrze to sobie wszystko obmyślili twórcy Włatców Móch, w Tv puszczają
z cenzurką tym samym zachęcając do kupna płyt DVD aby obejrzeć "pełno wartościowe" odcinki
:)
Mi w przeciwieństwie do was 3 sezon bardzo się podoba, chociaż rzeczywiście ostatni odcinek
do najlepszych niestety nie należał a to wszystko za sprawą kiepskiej końcówki odcinka ;/
No nie pozostaje nic innego jak poczekać do niedzieli i zobaczyć co nowego wydarzy się u naszych
chłopaków xD


Znowu aż tak źle nie było. Może czasem, trochę przynudzali, ale za to Frał dostała po mordzie od Higienistki... Biedny Zaikoś musiał zjeść pluszaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w odcinku "za kulisami" nie było przypadkiem nawiązania do Gothica ? ;) Chodzi o fragment, w którym Anusiak przebrany w czerwoną zbroję stoi przed jakimś mostkiem i ma zabić szczura. W G1 Był niemal identyczny mostek, przy którym stało dwóch strażników ze Starego Obozu... Przynajmniej mi się to tak skojarzyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A no może :D To był fragment odcinka w którym chłopcy mucili w Magicznych wojowników ;] Już kiedyś zastanawialiśmy się do jakich gier mogą nawiązywać i padło na WOWa ;p Ale może rzeczywiście masz rację ;p Coż już za chwilkę nowy odcinek ciekawe co tym razem się nawyczynia ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powracam do mojego starego oceniania...
Obecnie, pewnie tylko Prince07 jeszcze mnie z tego tematu pamięta ;]
Poprzedni sezon oceniałem. Dla mnie skończyła się świetność absolutna serialu na Misiu Przekliniaku (był to ostatni z tych naprawdę bardzo dobrych odcinków - przed nim było parę słabych i po nim też).
Rozpoczynająca sezon próchnica była niezła.
BTW: Zmieniam skalę ocen, zamiast 1-5 na 1-10.

Próchnica:
Humor: +6
Kilka momentów. Za mało. Ale jak są - jest naprawdę świetnie.
Akcja/fabuła: 7
Nawet ciekawie, bardzo ciekawie, jednak spaszczona końcówka.
Dialogi: 6
Niestety - monotonnie. Pomysł z Kiszką był IMO nieudany.
Ocena ogólna: 6...

Móndial:
Humor: +7
No nareszcie jakiś klimacik Karty Maślany i Wykopek. Tego potrzeba!
Akcja/fabuła: +7
Tradycyjnie.
Dialogi: 8
Ocena ogólna: 7

Prawda Ekranu:
Humor: 8
Wszystko świetnie, gdyby nie taki nagły koniec. Czemu nie było więcej przedstawienia?
Akcja/fabuła: +9
Rewelacja ;) Najlepsza fabuła od Misia Przekliniaka.
Dialogi: +8
Dialogi są na naprawdę zaskakująco wysokim poziomie. Mało przekleństw, za to bardzo ciekawy (xD) scenariusz do przedstawienia.
Ocena ogólna: +8

Motorynka i Myszykiszki:
Humor: 5
Zawód, zawód, kompletny zawód. Pozytywnie nastawiony po Prawdzie Ekranu oczekiwałem znacznie więcej. Nie ma tu jako takich śmiesznych momentów, jedyne co bawi to śmierć :/
Akcja/fabuła: 4
Każde wyśmiewanie ma swoje granice. I tu zostały one przekroczone. To nie było tyle co mało zabawne, ale niesmaczne.
Dialogi: -6
Brak czegokolwiek specjalnego. Tylko śmierć wypadła u mnie pozytywnie.
Ocena ogólna: +4
No niestety. Sam odcinek nie jest zły, jednak nie teog się spodziewałem...

I po raz pierwszy zamieszczam ranking moich ulubionych odcinków (tych, które cenie na 10/10):
1) Karta Maślany - pierwszy i najlepszy odcinek całego serialu. Nie przebije go już chyba nic...
2) Wykopki - powszechnie uważane za najlepszy odcinek - dla mnie jest to najlepszy odcinek tylko drugiej serii. Bo Karta Maślany lepsza ^^

Koniec. Dwa odcinki, które absolutnie zmiatają wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2007 o 18:02, Shadow SSJ Warrior napisał:

Wiem ale mnie wkurza cenzura...


I podzielam. Nie to żebym lubił hardkorowe rzucanie mięsem, ale takie słowa jak "ci*ta", czy "ja pie***le" to by mogli puszczać. Przecież w filmach od szesnastu lat pojawiają się takie słowa, więc czemu nie pojawiają się w kreskówce? Starsze odcinki tego nie miały i moim zdaniem wychodziło im to na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jasne, że pamiętam :) Niewiele osób odwiedzało ten temat zaraz po jego otwarciu :D
Ten sposób oceniania nawet się sprawdzał choć przyznam, że nie używałem go zbyt często i teraz również go nie użyję :P Obejrzałem najnowszy odcinek (tj. Motorynka i Myszykiszki) dziś po przyjściu ze szkoły. Muszę przyznać, że początek nawet niezły chociaż zmienili głos babci Anusiaka ;p Dobrych momentów w całym odcinku było niestety nie wiele :( Chodź jak już się ukazywały to były "śmiechowe". Najlepsza akcja odcinka - kostucha, która przychodzi po dziadka Anusiaka ;> Tak jak mówił Oskar zawiodłem się po dobrych odcinkach jakimi niewątpliwie były Prawda Ekranu, Próhnica i Móndial. Zobaczymy co będzie w następnym odcinku ;]
A tak btw co to są te Myszykiszki ?!?! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 20:49, Prince07 napisał:

A tak btw co to są te Myszykiszki ?!?! xD

No właśnie zrobili to tak żeby nikt nie wiedział.
Coś podobnego było w jakimś poprzednim odcinku. "Chłopacy? A mogę wam coś pokazać?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, najbardziej podobał mi się odcinek "pranie muzgów" i fragment, gdy Czesio wchodzi na salę z wielką flagą ze swastyką i śpiewa hymn Niemiec xD W ogóle fajny ten odcinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem wczoraj najnowszy odcinek "Włatców móch". Nie wiem, czy ekipa miała wcześniej jakąś mocno zakrapianą imprezkę, bo odcinek wyszedł bardzo słabo. Fabuła słaba, dialogi drętwe, bohaterowie jakby nie ci co zwykle, no po prostu porażka. Wszystkie pozostałe odcinki trzymały poziom - większy, mniejszy, ale zawsze. Ten natomiast poziomu na oczy nie widział. Nie popełnię tego samego błędu co inni "odcinek był nieśmieszny" - on mnie nie śmieszył, ale pozostałe tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ehh niestety muszę się z Tobą zgodzić :( Odcinek słabiutki. Czasami pojawił się rogal na mojej twarzy ale było to chyba tylko w 2 czy 3 scenach. Ogólnie to twórcą chyba kończą się już pomysly, chociaż po dobrych odcinkach jakimi były Móndial i Próhnica myślałem, że Włatcy dopiero teraz się rozkręcą ;P Niestety.... No cóż zobaczymy co będzie w niedzielę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 13:38, Prince07 napisał:

Ogólnie to twórcą chyba kończą się już pomysly,
chociaż po dobrych odcinkach jakimi były Móndial i Próhnica myślałem, że Włatcy dopiero teraz
się rozkręcą ;P

...
Po wyemitowaniu "za kólisami" też im się podobno pomysły skończyły, a sam mówisz, że np. Móndiał i Próhnica są całkiem fajne. Po prostu czasem tak jest, że wyjdzie słaby odcinek... Wszystkie nie mogą być super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować