Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

Wesołych Swiąt Robaczki!

133 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2006 o 18:57, Soleila napisał:

I udało mi się, jako pierwszej. :)

Hehe, jakiś zakład był? :P

Dnia 21.12.2006 o 18:57, Soleila napisał:

Jako, że nie będę miała okazji jutro, czy też w sobotę złożyć Wam życzeń robię to teraz.
Zdrowych, pogodnych, rodzinnych, ciepłych Swiąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku.

I nawzajem nawzajem :)

Dnia 21.12.2006 o 18:57, Soleila napisał:


Oby Wam Mikołaj pod choinkę gierę jakąś fajną...

A to się może uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również z przyjemnością dołączę się do życzeń. Ekipie CD Projektu i gram.pl, moderatorom, oraz wszystkim forumowiczom, składam najserdeczniejsze życzenia, Wesołych Świąt i abyśmy wszyscy spotykali się na forum w Nowym Roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :*,również życzę wszystkim wszystkiego najlepszego, pełnego wora prezentów i ogólnie pogodnych, wesołych świąt. Szkoda, że nie można jeszcze się połamać opłatkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nawzajem :)

Dnia 21.12.2006 o 18:57, Soleila napisał:

Oby Wam Mikołaj pod choinkę gierę jakąś fajną...


Medieval''a II :D

P.S. Robaczki... to chyba nie do nas? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 18:57, Soleila napisał:

Do zobaczenia za rok!

Sol.


Za rok? A gdzie się wybierasz na tak dlugo? :)
Ja Ci życze zdrowia, szcześcia i wszystkiego najlepszego w nowym roku jak i całemu CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To życzenie względem gier możesz droga Soleiciu łatwo spełnić :P

A na serio, dużo szczęścia, spokojnych forumowiczów, cichego telefonu i ogólnej wesołości w nadchodzące święta i nadchodzący rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sol! Normalnie wielkie dzięki :)

A ja tu karteczkę robiłem specjalnie dla Ciebie :P No cóż wyśle ją Tuddowi ;D

Życzymy tobie również, zdrowych, pogodnych, rodzinnych, ciepłych, Settlersowych ;) Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja życzę dla Was wszystkich i dla Ciebie, Robaczku: spełnienia marzeń, zdrowia, szczęścia, pieniędzy, pomyślnych wiatrów, poznania smaku lepszego życia, sukcesów w miłości, zjednoczenia rodzinnego, wielu powodów do śmiechu i niewielu do łez (chyba że łez szczęścia;)), oraz wszystkiego, absolutnie wszystkiego, czego sobie tylko wymarzycie!

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku, drodzy Gramowicze i Ludzkości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to tego się nie spodziewałem :) Życzenia od Sol na Forum, piknie xD

Oczywiście również miłych i udanych świąt! I prezentów pod choinką wiele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje i wzajemnie . Ja chciałbym złożyć całej ekipie CDP życzyć wszystkiego najlepszego i dużych podwyżek (byle nie kosztem cen gier)

gramowiczom awansów i spokojnych świąt

a moderatorom hmmm no może mniej roboty :)

PS
Jedyne czego sobie chciał bym życzyć to więcej takich moderatorów jak Budo Walgierz RobeN i TYHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Och.Takie chwile mnie wzruszają.Sniff.Chlip:P.Dzisiaj składaliśmy sobie w klasie życzenia,jakie to wzruszające niezwykle:P.
Starczy...

Życzę wam Wesołych Świąt,aby były miłe,naprawdę udane i pełne tej specyficznej atmosfery,bez tej całej komerchy,itp.Poza tym fajnych prezentów pod choinką,dużo szczęścia,wszystkiego najlepszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję baardzo za życzenia. Tobie życzę radosnej Gwiazdki w miłej, ciepłej atmosferze oraz szczęśliwego Nowego Roku i dużo zdrówka :) A CDP życzę, aby nadal tak doskonale wykonywali swoją robotę oraz aby wyeliminowali te malutkie potknięcia, które czasem się zdarzają. Forumowiczom i GRAMowiczom: super prezentów i świetnej imprezy na Sylwestra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Życzę zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy (wiem, za dużo reklam i telewizji) i żeby wam mikołaj pod choinkę włożył coś fajnego (ot tak skromnie na przykład GeForce''a 8800:)) I dzięki za życzenia wszystkim, którzy coś życzyli wszystkim i tobie Soleila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 18:57, Soleila napisał:

I udało mi się, jako pierwszej. :)

Jako, że nie będę miała okazji jutro, czy też w sobotę złożyć Wam życzeń robię to teraz.

Zdrowych, pogodnych, rodzinnych, ciepłych Swiąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku.


Oby Wam Mikołaj pod choinkę gierę jakąś fajną...

Do zobaczenia za rok!

Sol.


Tobie również, życzę Wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i dużo prezentów pod choinką ;))
Wszystkiego co najlepsze ;))

Szczęśliwego Nowego roku ;))

Doi zobaczenia za rok, oj trzeba czekac cały rok kurcze ;))

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie wyjść na gbura też wam złożę życzenia :D
Wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, mnóstwo nowych pudełek z najnowszymi grami pod choinką, najlepiej razem z dużym pudłem z konsolą w środku i nowym komputerem potrafiącym udźwignąć wszelkie najnowsze produkcje :D

Życzenia na Nowy Rok napiszę w Sylwestra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja również życzę zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech każde wasze marzenie się spełni (jeżeli da się spełnić :P) i niech Was Bóg błogosławii.

Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować