Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Zapraszam na mój gramsajt. Proszę o pomoc - powiedzcie mi czy utwór który zamieściłem na moim GS pasuje do klimatu stronki. Ewentualnie mogę go zmienić. Z góry dzięki za pomoc. Proszę o komentowanie wpisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na mojego ostrego, dopiero co ukończonego gramsajta. Jak ktoś lubi metal i fantastykę to powinno mu się spodobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MAM MAŁY PROBLEM, PONIEWAŻ TWORZĘ NOWY BARDZO ATRAKCYJNY WPIS I SPOTKAŁO MNIE ZABLOKOWANE DODAWANIE GRAFIK - CHOĆ WE WCZEŚNIEJSZYCH WPISACH MOGŁEM DODAWAĆ W TAKI SAM SPOSÓB - WIECIE CO MOŻE BYĆ TEGO PRZYCZYNĄ???
CZY SPOTKAŁ WAS JUŻ TAKI PROBLEM W PRZESZŁOŚCI

PROSZĘ O ODPOWIEDŹ, BO MAM ŚWIETNE TAPETY


PS. Z CHĘCIĄ ODWZAJEMNIE KAŻDE STARANIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest ograniczona wielkosc obrazkow jaka mozesz wgrac na GSa w tygodniu. Wynosi ona 5MB. Jesli wiec, wczesniej umieszczales duzo takich rzeczy, to musisz poczekac. Kliknij na ikonke dodawania obrazka i w noym oknie w prawym gornym rogu masz ta informacje. Zobacz czy nie przekroczyles limitu.

"Tygodniowo na serwer możesz załadować obrazki o łącznym rozmiarze 5 MB." i ponizej masz odpowiednie dane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 16:06, Super gość napisał:

> skąd można wziąc tła na grmsajta? plis pomóżcie

Bardzo dużo fajnych tapet- od razu w rozdzielczości 1600 x 1200 .
http://www.fantom-xp.com/wp___1600x1200.html

Odpowiedzcie na moje pytanie powyżej :)

Fajna. ogólnie rzecz biorąc nawet bardzo mi się podoba skąd ty bierzesz takie rzeczy? Na linku który mi podałeś są bardzo ładne tapety jednak trochę za szerokie czy mam je po prostu zwęzić (chyba narodziny nowego słowa:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 20:28, Piotrek K. napisał:

Jest ograniczona wielkosc obrazkow jaka mozesz wgrac na GSa w tygodniu. Wynosi ona 5MB. Jesli
wiec, wczesniej umieszczales duzo takich rzeczy, to musisz poczekac. Kliknij na ikonke dodawania
obrazka i w noym oknie w prawym gornym rogu masz ta informacje. Zobacz czy nie przekroczyles
limitu.

"Tygodniowo na serwer możesz załadować obrazki o łącznym rozmiarze 5 MB." i ponizej masz odpowiednie
dane...


OTO CHODZI, ŻE JA NIE MOGĘ WCISNĄĆ IKONKI DODAJ OBRAZ

A JAK WCISKA TO SŁYSZĘ TYLKO DZIWNY DŹWIĘK, A OKNO OD DODAWANIA OBRAZÓW NIE WYSKAKUJE


MASZ POMYSŁ JAK TO MOŻE NAPRAWIĆ, A JAK NIE TO DZIĘKI ZA STARANIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 20:36, stiffyone napisał:

> Jest ograniczona wielkosc obrazkow jaka mozesz wgrac na GSa w tygodniu. Wynosi ona 5MB.
Jesli
> wiec, wczesniej umieszczales duzo takich rzeczy, to musisz poczekac. Kliknij na ikonke
dodawania
> obrazka i w noym oknie w prawym gornym rogu masz ta informacje. Zobacz czy nie przekroczyles

> limitu.
>
> "Tygodniowo na serwer możesz załadować obrazki o łącznym rozmiarze 5 MB." i ponizej masz
odpowiednie
> dane...

OTO CHODZI, ŻE JA NIE MOGĘ WCISNĄĆ IKONKI DODAJ OBRAZ

A JAK WCISKA TO SŁYSZĘ TYLKO DZIWNY DŹWIĘK, A OKNO OD DODAWANIA OBRAZÓW NIE WYSKAKUJE


MASZ POMYSŁ JAK TO MOŻE NAPRAWIĆ, A JAK NIE TO DZIĘKI ZA STARANIA


Słuchaj, byćmoże spotkało Cię to co mnie. Otóż w tej ramce gdzie klikasz aby załadować zdjęcie wyskakuje gdy klikniesz na samej górze taki pasek, że cośtam jakiś block. A na samym dole jest ikonka, mniej więcej pośrodku stronki. Kliknij na nią drugim przyciskiem myszy i wybiesz coś w stylu turn off block. Mi to pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy fani metalu. Zapraszam na mojego gramsajta. Będę starał się pisać na bierząco informacje ze świata metalu i nie tylko. Zapraszam...

20070301211430

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, nareszcie nowy wpis(40 mln polaków bije brawa) a w nim? REWELACYJNA piosenka z .hack//G.U. pierwszy odcinek .hack//roots(!!!) nowa tapetka i lyricsy do ww. piosenki.

Wkrótce tez zmieniam layut, na bardziej hackowy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się w tym temacie nie "reklamowałem" (no, raz, ale to był bardziej wyraz radości ze zdobycia klucza do wersji beta), więc pozwolę sobie na trochę snobizmu:

Wszystkich zainteresowanych głównie "Starym Dobrym Poczciwym Rockiem", no i metalem, zapraszam na mojego GS''a. Wpisów nie jest szczególnie wiele (powstają średnio raz na dwa tygodnie..), ale w większości są dosyć rozbudowane- można poczytać, pooglądać (polecam szczególnie koncert Metalliki udostępniony przez google video), no i bardzo mile widziane komentarze ;)

Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 01:36, Vidmol napisał:

Co znaczą te liczby w nawiasach w statystykach na gramsajcie ?


Oznaczją one pozycję w takim niby-rankingu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować