Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Kilka miesięcy temu poprosiłem moderatorów o skasowanie mojego Gramsajta. Wczoraj założyłem nowego przechodząc kolejne etapy jego zakładania. Dziś odkryłem, że znajdują się na nim rzeczy, które wstawiałem dawno temu na teoretycznie skasowanego Gramsajta. Sekcje ''własny tekst'' mają w sobie wciąż to co wpisałem, bądź umieściłem w nich kilka miesięcy temu. Co więc podlega skasowaniu, a co bez przerwy zalega na serwerach gram.pl? Czy jest to jakiś błąd, czy też celowe działanie ze strony twórców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ani błąd ani celowe działanie - najprawdopodobniej opcja kasowania GS-a po prostu nie była traktowana jako coś istotnego przy ich tworzeniu więc nikt nie dopilnował aby czyściła absolutnie wszystko. Skasowanie bloga czyni go niedostępnym i najprawdopodobniej usuwa wpisy z niego, elementy z "własnych tekstów" przechowywane gdzie indziej najwyraźniej pozostają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że u niektórych użytkowników forum gram.pl ma inną szatę graficzną. Czy istnieje możliwość jej zmiany? Do tej pory zawsze miałem białe tło z czarną czcionką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wbijasz na stronę główną forum, całkiem na dole masz button "ustawienia" - reszty już raczej tłumaczyć nie trzeba. Poza tym nawet w przeglądarce da się nieco spersonalizować wyświetlanie stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2010 o 19:36, Kardithron napisał:

Zauważyłem, że u niektórych użytkowników forum gram.pl ma inną szatę graficzną. Czy istnieje
możliwość jej zmiany? Do tej pory zawsze miałem białe tło z czarną czcionką.



Główna strona forum-->(na samym dole)ustawienia--->skin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planowałem zmienić laya, ale gdy zmieniam nagłówek to nie odpala się to tło, które chcę wrzucić, tylko to startowe, zielone.
Tak samo jest z tłem głównym (Tym pod wpisy). A wymiary mam takie, jakie tu podano.
Wie ktoś jaka może być przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesuwa? Bardzo dawno temu bawiłem się w zmianę layoutu ale chyba z tego co pamiętam takiego czegoś zrobić się nie da. Poza tym ty cały czas mówisz o tle głównym a nie np: nagłówku prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak Tyler_D dawno już nie kombinowałem z ustawieniami GS-a ale czy nie wystarczy ustawić jako wyśrodkowanego obrazka o odpowiednio dużej wysokości (wysokość musi być dopasowana do długości GS-a)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 19:31, Tyler_D napisał:

Przesuwa? Bardzo dawno temu bawiłem się w zmianę layoutu ale chyba z tego co pamiętam
takiego czegoś zrobić się nie da. Poza tym ty cały czas mówisz o tle głównym a nie np:
nagłówku prawda?

Tak chodzi o tło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy taki przypadek był kilka stron wcześniej, ale nie mogę dodać do hottera, pozostałe(2) opcje działają i mogę je zaznaczyć. Coś mnie ominęło?
Ps. Na początku pomyślałem, że za dużo ''gorących wpisów'' mam, ale to nic nie dało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować