Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Na Mozilli też mi zadziałało, dzięki.
Widocznie na czas pisania czegoś na gramsajcie muszę przesiadać się z Opery na Mozillę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 20:18, Harrolfo napisał:

Na Mozilli też mi zadziałało, dzięki.
Widocznie na czas pisania czegoś na gramsajcie muszę przesiadać się z Opery na Mozillę.


Ja akurat ciągle korzystam z liska, chciałem się przesiadać właśnie na Operę... ale jak mówisz że są problemy to chyba zrezygnuję. Swoją drogą to się już przyzwyczaiłem do tej przeglądarki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś podobny problem do mojego?
Na screenie wszystko widać.

Kasowałem ciasteczka i nic to nie daje, jakieś pomysły?

20110819232834

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2011 o 23:28, Isildur napisał:

Kasowałem ciasteczka i nic to nie daje, jakieś pomysły?

Nadmierne odświeżanie strony?
Zawsze pod czymś innym możesz sprawdzić działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2011 o 23:35, Niewiernus napisał:

Nadmierne odświeżanie strony?
Zawsze pod czymś innym możesz sprawdzić działanie.


Odświeżałem i nic to nie daje, czyściłem przeglądarkę, może mam ja przeinstalować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2011 o 23:38, Isildur napisał:

Odświeżałem i nic to nie daje, czyściłem przeglądarkę, może mam ja przeinstalować?


Rozumiem, że korzystasz tylko z jednej przeglądarki? Próbowałeś na innej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2011 o 23:40, SongoX napisał:

Rozumiem, że korzystasz tylko z jednej przeglądarki? Próbowałeś na innej?


Tak tylko z jednej próbowałem na IE, ale wcześniej się nie dało teraz znów spróbowałem i stronę wczytało normalnie, czyżby ten Firefox 6.0 kolidował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2011 o 23:43, Isildur napisał:

Tak tylko z jednej próbowałem na IE, ale wcześniej się nie dało teraz znów spróbowałem
i stronę wczytało normalnie, czyżby ten Firefox 6.0 kolidował?


Bardzo możliwe. Ostatnio też zaktualizowałem do 6.0 i kilka razy wczytało mi stronę, w taki sposób jak Tobie. Myślałem, że to przez moje łącze, ale przyczyna może też leżeć w w tamtym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2011 o 23:46, SongoX napisał:

Bardzo możliwe. Ostatnio też zaktualizowałem do 6.0 i kilka razy wczytało mi stronę,
w taki sposób jak Tobie. Myślałem, że to przez moje łącze, ale przyczyna może też leżeć
w w tamtym miejscu.


Ok dzięki, zobaczę po restarcie laptopa czy problem będzie występował, jeśli tak to wracam do starszej wersji ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taki problem jak na screenie. Są tagi nieistniejących wpisów. Usunięcie ciasteczek w Chrome 12 nie pomogło. W żadnej przeglądarce to nie pomogło, a próbowałem w Chrome 12, FF 6, IE 8, Opera 11.50.

20110831171210

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do layoutowych specjalistów. Czy jest możliwe usunięcie ikonki RSS obok tytułu wpisu? Nie zbyt mi pasuje do wyglądu gramsajta, a widziałem, że nie takie rzeczy ludzie usuwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie jak PRINCE JANEK wrzucał kiedyś tutaj swoje laye co by je ludzie pobierali?
Tam był jeden który zrobił kiedyś dla mnie na zamówienie, o tematyce The Simpsons. Ma go ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Legenda gramu, miał kilka kont w tym jedno to Chaotizz, tzn jedno z bardziej znanych. Nie mam pojęcia na jakim koncie to wrzucał, ale w jakimś temacie o layach było w przypiętym poście.
Komuś kto jest w stanie pomóc - z góry wielkie dzięki ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już wklejasz kod z yt do wpisu to pobaw się wielkościami "width" i "height" - domyślnie mogą być one za duże / za małe. Pokombinuj parę razy i zmniejsz / zwiększ sobie do woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim :) dawno nie siedziałem w temacie GSów i szczerze mówiąc pozapominałem jak, gdzie i co się ustawia. A planuje na mojej stronce przeprowadzić małą rewolucję z tym, że potrzebuję najpierw szybko i sprawnie pousuwać wszystkie poprzednie wpisy, notatki, ankiety etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. W temacie o Facebooku nikt mi nie odpowiedział, a czytając tamtejsze posty chyba nie wypowiadają się tam ludzie którzy byliby w stanie mi pomóc... Ale do rzeczy.
Chciałem dodać do swojego gramsajta "Like boxa" strony zespołu, w którym gram, ale po wklejeniu kodu w odpowiednie miejsce i opublikowaniu wpisu nic się nie wyświetla. Wiecie może w czym tkwi problem? Nieodpowiedni format kodu, z którym gramsajty nie są kompatybilne? Czy może jakiś ban na fesja od gram?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować