Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

jest mi bardzo przykro z powodu zaistniałej sytuacji, tym bardziej, że mój uroczy gramsajt wbijał się na szczyt rankingu wszechświata, a teraz nie mogę super-wpisów robić ;(

w ramach zadośćuczynienia proszę własną rangę i jestem cicho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodawanie wpisów jest cholernie irytujące (musze używać notatnika by mi tekst nie przepadł...). Ten post pisze tylko by podbić temat, może ktoś to zobaczy i się tym wreszcie zajmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja choćbym się starał to nijak zrozumieć nie mogę części ludzi narzekających na niedziałające / słabo działające gramsajty - rozumiem względnie osoby nowe ale weteranów? Przecież już nie raz i nie dwa były spore problemy z ich działaniem więc ... czy nie prościej i łatwiej przenieść bloga /zacząć nowy gdziekolwiek indziej? Możliwości jest przecież co nie miara - coby nie tracić ewentualnych czytelników zróbcie sobie jeno odnośnik do tegoż bloga tu - na sajcie i hajda [ widziane już u co najmniej paru osób ]. Zero stresów, zero problemów, zero proszenia się o zrobienie czegoś w kwestiach technicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że nie miałem ochoty wertować tematu (moderatorzy - wybaczcie) - mam problem ze zmianą tagów. Właściwie to nie mogę ich zmienić, a przy próbie zapisania zmian - odsyła mnie do strony głównej. Chwilowy problem? Gracias.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam od kilku dni problem z dodawaniem wpisów na blogu. Cały czas mi zamyka okno edycji wpisu. Nie mogę dodać zdjęć, a jak uda mi się już cokolwiek skrobnąć to wpis w ogóle się nie pojawia. POMOCY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również mam problemy z dodaniem nowego wpisu. Jak już sobie wszystko ładnie napiszę i kliknę "publikuj" to okienko znika a wpisu jak nie było tak niema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 25.05.2011 o 21:37, Tyler_D napisał:

czy nie prościej
i łatwiej przenieść bloga /zacząć nowy gdziekolwiek indziej?


Starych drzew się nie przesadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak są za stare to się sadzi nowe, takie życie. Jakbym prowadził tutaj bloga i miałbym się użerać z takimi babolami to by mnie szlag trafił ale co kto woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale może ktoś "wrósł" w tę społeczność i tutaj ma czytelników? Publikacja linków do innego bloga powoduje tylko niepotrzebne komplikacje dla czytelników, a i nowy blog niekoniecznie musi mieć czytelników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolisz siedzieć w starym slumsie czy przeprowadzić się do nowej dzielnicy mając ją do wyboru? Jeśli to pierwsze to nie narzekaj. :-]

Wrośnięcie w społeczność ma raczej niewielkie znaczenie, co za problem dla czytelnika zajrzeć pod nowy adres? Jak dla mnie żaden. Nowi też się znajdą, nie ma o co się bać. Komplikacje dla czytelników? Wyolbrzymiony problem, nie tak jak zwiechy gramsajtów które jak widać nie działają tak jak powinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2011 o 13:10, Tyler_D napisał:

Wolisz siedzieć w starym slumsie czy przeprowadzić się do nowej dzielnicy mając ją do
wyboru? Jeśli to pierwsze to nie narzekaj. :-]


A czy narzekam? Szczerze mówiąc gramsajty są naprawdę dobre. Co z tego, że jakieś tam Wordpressy są bardziej rozbudowane i mają lepsze edytory, jak bardziej mi się podoba rozwiązanie gramowe (chociaż trawione błędami, których ostatnio jest sporo, bo jest Wiesiek 2) i tutaj mam przynajmniej sporą społeczność potencjalnych czytelników? Fakt, tylko gramowi, ale mi to nie przeszkadza, bo łatwiej jest ich znaleźć tutaj niż na Wordpressie.

Dnia 29.05.2011 o 13:10, Tyler_D napisał:

Wrośnięcie w społeczność ma raczej niewielkie znaczenie, co za problem dla czytelnika
zajrzeć pod nowy adres? Jak dla mnie żaden. Nowi też się znajdą, nie ma o co się bać.


Dla niektórych może to być problem, bo pojawiały się wpisy na gramsajtach, gdzie były narzekania na wstawianie linków do wpisów na innych blogach i stwierdzenie, że jak chce ktoś prowadzić innego bloga, to niech sobie go prowadzi, ale gramsajt ma być prowadzony jak zawsze, a nie być tylko zbiorem linków prowadzących zupełnie gdzie indziej. I szczerze mówiąc sam rezygnowałem z dalszego czytania i komentowania, jak tylko widziałem odnośnik prowadzący na bloga. Dlaczego? Bo nie chce mi się przełazić na kilka kolejnych stron, by móc tylko i wyłącznie skomentować.

Dnia 29.05.2011 o 13:10, Tyler_D napisał:

Komplikacje dla czytelników? Wyolbrzymiony problem, nie tak jak zwiechy gramsajtów które
jak widać nie działają tak jak powinny.


Problem ten nie trapi każdego, bo np. mój gramsajt działa jak należy.

Zresztą, dla mnie blogi są martwe ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Co z tego, że jakieś tam

Dnia 29.05.2011 o 13:32, Demagol napisał:

Wordpressy są bardziej rozbudowane i mają lepsze edytory, jak bardziej mi się podoba
rozwiązanie gramowe (chociaż trawione błędami, których ostatnio jest sporo, bo jest Wiesiek
2) i tutaj mam przynajmniej sporą społeczność potencjalnych czytelników?

Tu nie chodzi o ich poziom rozbudowania tylko o to że sporo ludzi narzeka i to nie od wczoraj a to że im czegoś brakuje, a to że tego się nie da, tego nie można, że to nie działa itepe. Co do czytelników - jeśli blog jest dobry i/lub ma dobrą reklamę czytelnicy go znajdą, pośrednio czy bezpośrednio.

Dnia 29.05.2011 o 13:32, Demagol napisał:

Dla niektórych może to być problem, bo pojawiały się wpisy na gramsajtach, gdzie były
narzekania na wstawianie linków do wpisów na innych blogach i stwierdzenie, że jak chce
ktoś prowadzić innego bloga, to niech sobie go prowadzi, ale gramsajt ma być prowadzony
jak zawsze, a nie być tylko zbiorem linków prowadzących zupełnie gdzie indziej.

Krzykacze się wszędzie znajdą. Narzekający również. Poza tym czyta się bloga przede wszystkim dla treści i autora czy tego gdzie się znajduje? Jeżeli blogger wybiera inne medium to ma do tego prawo, proste.
>I szczerze

Dnia 29.05.2011 o 13:32, Demagol napisał:

mówiąc sam rezygnowałem z dalszego czytania i komentowania, jak tylko widziałem odnośnik
prowadzący na bloga. Dlaczego? Bo nie chce mi się przełazić na kilka kolejnych stron,
by móc tylko i wyłącznie skomentować.

Marudzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2011 o 13:53, Tyler_D napisał:

Tu nie chodzi o ich poziom rozbudowania tylko o to że sporo ludzi narzeka i to nie od
wczoraj a to że im czegoś brakuje, a to że tego się nie da, tego nie można, że to nie
działa itepe. Co do czytelników - jeśli blog jest dobry i/lub ma dobrą reklamę czytelnicy
go znajdą, pośrednio czy bezpośrednio.


Trudno. W chwili obecnej gramsajty można by było całkowicie przebudować, ale to wymagałoby sporego nakładu czasu, no i oznaczałoby furę błędów. A co do czytelników - blog może być dobry, ale bez reklamy ani rusz.

Dnia 29.05.2011 o 13:53, Tyler_D napisał:

Krzykacze się wszędzie znajdą. Narzekający również. Poza tym czyta się bloga przede wszystkim
dla treści i autora czy tego gdzie się znajduje? Jeżeli blogger wybiera inne medium to
ma do tego prawo, proste.


Tak samo jak czytelnikowi może nie podobać się takie coś, proste. Ma prawo się zirytować i sobie odpuścić, bo np. nie po to wchodzę na gramsajt, by następnie iść na Wordpressa.

Dnia 29.05.2011 o 13:53, Tyler_D napisał:

Marudzisz.


Ty też. Zresztą co, zabraniasz mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2011 o 14:12, Demagol napisał:

Tak samo jak czytelnikowi może nie podobać się takie coś, proste. Ma prawo się zirytować
i sobie odpuścić, bo np. nie po to wchodzę na gramsajt, by następnie iść na Wordpressa.

Jasne ... ale według mnie to szukanie dziury w całym i marudzenie dla samego marudzenia. Czy te całe przechodzenie między kolejnymi odnośnikami [ a przecież nie jest ich nie wiadomo jak wiele ] jest takie upierdliwe? Ja sądzę że nie. That''s all.

Dnia 29.05.2011 o 14:12, Demagol napisał:

Ty też. Zresztą co, zabraniasz mi?

Ja nie marudzę, stwierdzam fakty i doradzam tylko jakąś zmianę / porzucenie bloga tutaj. Sam nie prowadzę i nie czytam więc problem mnie nie dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2011 o 14:26, Tyler_D napisał:

Jasne ... ale według mnie to szukanie dziury w całym i marudzenie dla samego marudzenia.
Czy te całe przechodzenie między kolejnymi odnośnikami [ a przecież nie jest ich nie
wiadomo jak wiele ] jest takie upierdliwe? Ja sądzę że nie. That''s all.


Ale ktoś może tak sądzisz, sheesh. Ja po prostu nie czytam blogów na innych stronach, bo mi się nie chce. No chyba, że będzie to coś ciekawego.

Dnia 29.05.2011 o 14:26, Tyler_D napisał:

Ja nie marudzę, stwierdzam fakty i doradzam tylko jakąś zmianę / porzucenie bloga tutaj.


Ale mam wrażenie, że próbujesz narzucić swój punkt widzenia, sugerując, że zmiana gramsajta na coś innego to sprawa konieczna.

Dnia 29.05.2011 o 14:26, Tyler_D napisał:

Sam nie prowadzę i nie czytam więc problem mnie nie dotyczy.


No to więc w czym problem? Autor nie chce zmieniać gramsajta na coś innego, to niech nie zmienia. A jak chcę sobie pomarudzić, to sobie marudzę, możesz to równie dobrze olać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2011 o 14:33, Demagol napisał:

Ale ktoś może tak sądzisz, sheesh.

Spoko.

Dnia 29.05.2011 o 14:33, Demagol napisał:

No to więc w czym problem? Autor nie chce zmieniać gramsajta na coś innego, to niech
nie zmienia. A jak chcę sobie pomarudzić, to sobie marudzę, możesz to równie dobrze olać.

Wiesz ... jak się czyta dajmy na to dziesięć postów różnych osób to spoko, ale jak osoba x któryś raz narzeka że jej pożarło wpis bez publikacji czy obrazek nie chce się uploadnąć czy coś ... wiesz ... samo gadanie nic nie zmieni. Tym bardziej że tutaj to tak jakby szło w eter i ginęło bezpowrotnie. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A widzisz jakieś inne rozwiązanie, jak zabranie Wiedźmina 2 tudzież stanie z batem i wysłanie do roboty Laid_backa czy kogokolwiek innego odpowiedzialnego w gramie za administrację serwisem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2011 o 21:21, Ash napisał:

Dodawanie wpisów jest cholernie irytujące (musze używać notatnika by mi tekst nie przepadł...).
Ten post pisze tylko by podbić temat, może ktoś to zobaczy i się tym wreszcie zajmie.

Miałem to samo. Już 2 razy napisałem naprawdę spory tekst, poprawiłem wszystkie błędy - i po "dodaniu wpisu" wystąpił błąd... i wpis zniknął bezpowrotnie. Zanim "ulepszyli" silnik gramsajtowy nigdy mi się to wcześniej nie zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować