Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Jak zwykle - ja ps3''owiec muszę czekać. Ale już niedługo. Mój piec DA by nie pociągnął chociaż to będzie mój pierwszy rpg na konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nam wciąż pozostało liczyć, że to tylko "wariujący system" i mimo wszystko jutro dostaniemy paczki.
W innym wypadku trzeba będzie się zdenerwować, zacisnąć zęby i przeczekać do poniedziałku... przy okazji dobrze się zastanawiając, czy opłaca się kolejny raz zamawiać jakiegoś pre-ordera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 20:56, ScorpZero napisał:

przy okazji dobrze się zastanawiając, czy opłaca się kolejny raz zamawiać jakiegoś pre-ordera.


Ja tam zamowilem pre-ordera i jutro gre powinienem miec na 100%. :) Bede sie musial tylko przejsc do Empiku, a z pracy to mam jakies 5 minut drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 20:53, dulak napisał:

Jak zwykle - ja ps3''owiec muszę czekać. Ale już niedługo. Mój piec DA by nie pociągnął
chociaż to będzie mój pierwszy rpg na konsoli.

Mój też pierwszy. Jestem ciekaw jak rozważą sterowanie padem ; ] Ale jedyne co mnie przeraża to właśnie ta słaba optymalizacja. Mam nadzieję, że to naprawią i wydadzą świetny produkt : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.11.2009 o 20:59, Wojman napisał:

Ja tam zamowilem pre-ordera i jutro gre powinienem miec na 100%. :) Bede sie musial tylko
przejsc do Empiku, a z pracy to mam jakies 5 minut drogi.


Niektórzy to mają szczęście mieszkać w jakiś większych miastach...ja do najbliższego Empika, MM mam około 50 kilometrów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę, że moje EK będzie do odebrania w Empiku do soboty, bo właśnie wtedy mam zamiar iść i sprawdzić. Jakby nie było, to myślicie, że pozwolą mi zrezygnować z "preorderu" i oddadzą mi te 50 złotych? Preorder załatwiłem w salonie, na miejscu a nie na ich stronie internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja, drobne niedopowiedzenie.
Powinienem był napisać - "pre-ordera przez sieć". ;)

Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz, bo dawno nie zamawiałem i zdaje się, że już zapomniałem jak to wszystko się toczy. Otóż, czy jeśli przesyłka widnieje jako wysłana to czy maila z namiarami na paczkę u UPS powinienem dostać od razu, czy też następnego dnia rano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na kompie z podpisu i Win7 i na max detalach, 1680x1050 i aa x8 działa super. Co prawda nie mam polskich dialogów, ale jutro pójdę wymienię mam nadzieję na normalną kopię.

Boję się trochę o tą grę. Wg tabelki porównawczej początków z GOL-a, jako człowiek szlachcic początek powinien trwać ok. 1,5h. Ja wszystkie lokacje i questy przelazłem w niecałe 30 min. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.11.2009 o 21:04, ScorpZero napisał:

Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz, bo dawno nie zamawiałem i zdaje się, że już zapomniałem
jak to wszystko się toczy. Otóż, czy jeśli przesyłka widnieje jako wysłana to czy maila
z namiarami na paczkę u UPS powinienem dostać od razu, czy też następnego dnia rano?


Maila powinieneś dostać od razu jeśli status przesyłki się zmienił...ale sam widzisz jak to teraz wszystko działa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie trafieś na jeden z kilku pozostałych ''feralnych'' egzemplarzy. Myślę, że na takiego nie trafię :/

PS Jak sądzisz na jakich detalach pociągnął by dragon na rozdziałce ok 1440x900(może być troche mniejsza)?
Sprzęt w podpisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, pograłem już chwilę i nie jest tak źle - 800x600 i medium ustawienia, płynnie się gra ;p

Polonizacja zainstalowała się normalnie, ale i tak gram z angielskim dubbingiem.

A sama gra po tych parunastu minutach - bardziej niż "Baldur w 3d przypomina mi "mrocznego NWN 2" ;p Wyłączam się dla świata na najbliższe pół nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tą ekstra zbroję co była w edycji kolekcjonerskiej ( tą co jest też w ME 2 ) da się zdobyć inaczej niż przez kupno wersji rozszerzonej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 21:05, Lucas01 napisał:

Jak ktoś dorwie dragon w Warszawie niech da znać gdzie


No cóż. Mi udało się kupić Dragon Age już dzisiaj, w Galerii Mokotów w Warszawie.
Oczywiście w Empiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 21:06, Longer napisał:

Maila powinieneś dostać od razu jeśli status przesyłki się zmienił...ale sam widzisz
jak to teraz wszystko działa ;)


Mogę się mylić, ale numerek dostaje się chyba dopiero jak to przejdzie przez centralę UPS??? Jeśli przesyłki mają być dostarczone do nich między... 20-2 jeśli mnie pamięc nie myli, to wcześniej raczej nie ma co liczyć na to. Potem Paczki z centrali głównej idą chyba do central regionalnych, a stamtąd już do petentów. W skrócie numer przesyłki będzie dostępny pewnie najwcześniej jutro rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 21:06, RamiroPL napisał:

Boję się trochę o tą grę. Wg tabelki porównawczej początków z GOL-a, jako człowiek szlachcic
początek powinien trwać ok. 1,5h. Ja wszystkie lokacje i questy przelazłem w niecałe
30 min. :/


To faktycznie szybko przeleciałeś. Mnie to zajęło chyba z 2h.

Spoiler

A to szwendałem się po zamku, a to robiłem deratyzację,l trochę się z ludźmi pogadało, kazań kapłanki i bibliotekarza posłuchało, relacje rodzinne pogłębiło... Potem jeszcze wytłukłem wszystkich możliwych do wybicia wrogów, łącznie z tymi w skarbcu. Jeszcze miałem zamiar obronić cały zamek, ale cholera... ktoś mi plany pokrzyżował.

Spoiler

Po przebudzeniu się w domu wiedźm i wysłuchaniu wszystkich dialogów

mam już ponad 5h na liczniku, także nie jest źle.

A gra sama w sobie jest kapitalna. Świetnie napisane dialogi (i bardzo dobrze odgrywane - po angielsku oczywiście, nie gram w polską wersję), klimatyczne lokacje, ciekawe postacie niezależne, intrygująca fabuła, możliwość błyskawicznego przełączania się między TPP i trybem taktycznym, dobrze ustawionym poziomem trudności (gram na Hard i nie jest łatwo, kilka razy otarłem się o load;) itd. itp. Jedno co mogło by być lepsze, to sam system rozwoju postaci, bo mimo możliwości specjalizacji, to jednak ledwie 3 klasy, to moim zdaniem trochę mało, a talentów też nie ma zbyt wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować