Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dla mnie Flemeth była łatwa (poza pierwszym podejściem kiedy zabrałem się do niej zupełnie nieprzygotowaną drużyną) zaś Smok ze Świątyni Andrasty wytrzymuje dłużej i potrafi solidnie przywalić...

Spoiler

Najbardziej bolesnym momentem walki z Flemeth jest chwila w której przeszukuje się jej zwłoki i nie znajduje nic poza kluczem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2010 o 23:39, Karharot napisał:

Dla mnie Flemeth była łatwa (poza pierwszym podejściem kiedy zabrałem się do niej zupełnie
nieprzygotowaną drużyną) zaś Smok ze Świątyni Andrasty wytrzymuje dłużej i potrafi solidnie
przywalić...

Spoiler

Najbardziej bolesnym momentem walki z Flemeth jest chwila w której przeszukuje się
jej zwłoki i nie znajduje nic poza kluczem...


A jak wypada w porownaniu z nimi

Spoiler

Gexkong

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Słabo. Walka z Gaxkangiem jest nieprzyjemna głównie ze względu na tą małą ciasną lokację która uniemożliwia rozproszenie drużyny i oddalenie słabszych postaci od przeciwnika, samego Gaxkanga (inaczej niż smoki) można jednak dość szybko spacyfikować (problemem jest tarcza która nie zawsze pojawia się w łupach więc walkę czasem trzeba powtarzać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy następne info o nowym dodatku przebudzenie http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=49815 ale ciągle nie ma pewnej informacji czy będzie zawierał dotychczasowe DLC łącznie z Powrotem do Ostagaru ,
pytam bo mam zamiar zakupic dodatki łacznie z Powrotem do Ostagaru ale po co wydawać kase skoro wcześniej mowiło się że będzie zawierał wszystkie DLC.
Czy ktoś ma pewną informacje o tym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój post przepadł gdzieś tam więc pytam ponownie. Może ktoś powiedzieć mi jakie statystyki dla Magina Elfa? Czy takie:

Siła: 10
Zręczność: 10
Siła Woli: 16
Magia: 22
Spryt: 11
Kondycja: 10

Będą dobre?

I takie pytanie, czy elfowi nie da się zmienić koloru oczu? Bo pobrałem ten kreator postaci do DA i przewijam, ale cały czas są czarne. Hmm? ;F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 11:30, daemonaray napisał:

Mój post przepadł gdzieś tam więc pytam ponownie. Może ktoś powiedzieć mi jakie statystyki
dla Magina Elfa? Czy takie:

Siła: 10
Zręczność: 10
Siła Woli: 16
Magia: 22
Spryt: 11
Kondycja: 10

Będą dobre?

Wg mnie więcej kondycji Magowi potrzeba niż zręczności a poza tym myślkę że ok.
co do > I takie pytanie, czy elfowi nie da się zmienić koloru oczu? Bo pobrałem ten kreator postaci

Dnia 08.01.2010 o 11:30, daemonaray napisał:

do DA i przewijam, ale cały czas są czarne. Hmm? ;F

najlepiej korzytstać z kreatora w grze tam napewno jest zmiana koloru oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL: "Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, dostaniemy zarówno możliwość importowania postaci, którą ukończyliśmy podstawą wersję produkcji BioWare, jak i stworzenia od podstaw swojego nowego bohatera. "

Mój bohater dwukrotnie zginął poświęcając się dla dobra Fereldenu. Ciekawi mnie w jaki sposób Bioware rozwiąże problem "zmartwychwstania". Przecież nawet mi pomnik postawili! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 13:17, Grzech napisał:



W takiej sytuacji, co jest logiczne, pewnie będziesz musiał stworzyć nowego bohatera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są jeszcze w końcu inne zakończenia,

Spoiler

gdzie bohater nie ginie.

Co oznacza, że raczej one są kanoniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 13:21, Ecko09 napisał:

W takiej sytuacji, co jest logiczne, pewnie będziesz musiał stworzyć nowego bohatera.


Logicznym jest czytać ze zrozumieniem. Bioware oficjalnie podało, że są dwie możliwości: gra starym bohaterem oraz stworzonym od podstaw. Niby dlaczego mam tworzyć nową postać, skoro moja druga - Łotrzyk jest najlepszą postacią na świecie i Bioware podało, że jest taka opcja? :) Podejrzewam, że coś wymyślą. Albo najzwyczajniej eksportuję save tuż sprzed walki z Arcydemonem, bo taka opcja też podobno ma być. Tylko będę bez achievmentów :/

@Wilku >>

Spoiler

Doskonale wiem :) Przeszedłem grę trzy razy, ale chciałbym eksportować postać drugą. Za trzecim razem Morrigan wsiorbała demona prosto w swoje krocze ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos podpowie ,bo mam problem z dodatkowymi bonusami z gry, chodzi o Obrączka Pamięci i Pas Przywódcy Gildii, wczesniej nie czytalem tego forum i wpisalem kody przed instalacja gry i na social network w moim profilu sa widoczne te bonusy ale gra ich nie widzi. A moze przedmioty te sa dostepne w pozniejszym etapie gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, ktoś wie jak pobrać darmowe DLC na X360? W FAQ pisze żeby skontaktować się z pomocą techniczną, to nadal jedyne wyjście? Jak najlepiej to zrobić i co im powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 17:47, IRASS71 napisał:

Moze ktos podpowie ,bo mam problem z dodatkowymi bonusami z gry, chodzi o Obrączka Pamięci
i Pas Przywódcy Gildii, wczesniej nie czytalem tego forum i wpisalem kody przed instalacja
gry i na social network w moim profilu sa widoczne te bonusy ale gra ich nie widzi. A
moze przedmioty te sa dostepne w pozniejszym etapie gry?


Zalogowałeś się na swoje konto bezpośrednio w grze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witajcie, mam dwa drobne pytania:
- gdzie znajde gromadke zakazonych niedziwiedzi do ubicia, z misji z tablicy kantora z lothering
- gdzie znajde szczatki sarhy, matki sieroty z lothering, z misji z tej samej tablicy

chodzi mi o to gdzie w obu przypadkach mam sie kierowac bo w opisie misji jest to slabo wyjasnione

z gory dzieki za odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak na przyszłość, chyba da się zaznaczyć zadania jako aktywne w dzienniku i wtedy masz na mapie w prawym górnym rogu strzałeczkę która Cię poprowadzi (jak się nie mylę)

-szczątki Sary leżą w pobliżu "charakterystycznego drzewka" gdy już weźmiesz te zadanie z tablicy, poznasz od razu bo będzie tam tłoczno.... ;)

-niedźwiadki są troszkę dalej przy rzece w tej samej lokacji oczywiście

Pozdrawiam


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Za pierwszym podejściem grę ukończyłem jako wojownik z dwiema broniami. Teraz gra znowu "każe" w siebie zagrać. Interesuje mnie klasa łotrzyka. Ale tu jest problem. Jaką podklasę wybrać? Być łucznikiem, złodziejem czy wojownikiem z dwiema broniami? Jakie dwie specjalizacje? Jakie skille? Staty? Zwracam się z prośbą do Was o pomoc, można powiedzieć, że potrzebuję buildu.

Dzięki i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 08:53, Wrukos napisał:

Witam. Za pierwszym podejściem grę ukończyłem jako wojownik z dwiema broniami. Teraz
gra znowu "każe" w siebie zagrać. Interesuje mnie klasa łotrzyka. Ale tu jest problem.
Jaką podklasę wybrać? Być łucznikiem, złodziejem czy wojownikiem z dwiema broniami? Jakie
dwie specjalizacje? Jakie skille? Staty? Zwracam się z prośbą do Was o pomoc, można powiedzieć,
że potrzebuję buildu.

Dzięki i pozdrawiam!


Ja dałem ~20 do siły, a później 2zręczość/1 spryt(czasami na odwrót). Najpierw powiedz na kogo się decydujesz. Jeżeli na łucznika to myślę że łowca, a na drugą może bard. Jak chcesz być typowym rougem zachodzącym od tyłu to skrytobójca + szampierz. Dajesz w walkę dwiema bronami w 1(do 2/3) i 3 pasek(do 3). Jak chcesz się skupić na atakach zza pleców to ulepszasz umiejętności skrytobójcy, jak będziesz miał zbędne pkt to dodajesz do szampierza. Oprócz tego oczywiście otwieranie zamków(ja miałem na max). Pierwsze i drugie drzewko z podstawowych skili rouga dajesz na 3, kamuflaż na 3/4. Jak chcesz odblokować osiągnięcie to dajesz wszystko od rouga na max i z czegoś rezygnujesz. Bycie złodziejem i wojownikiem/łucznikiem się nie wyklucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakiś sposób na

Spoiler

smoka przy świątyni Andrasty

? Moja postać to wojownik z tarczą, początkowo w drużynie miałem Morrigan, Stena i Lelianę, którą wymieniłem jednak na Allistaira. Biegam trochę bohaterami, żeby nie dać się zbyt łatwo ubić, czaruję, siekam mieczami, a smok już z 10 razy wyszedł zwycięsko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować