Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Cześć,

Chciałbym rozpocząć grę magiem, i chce zrobić z niego zabójczą postać. Jaki typ magii jest najlepszy na duże grupy przeciwników? Słyszałem że coś z entropii, czy to prawda? Wcześniej tez grałem magiem ale poszedłem w błyskawice i chyba wtopiłem z tą ścieżką magii... tak więc - poproszę u sugestie, i z góry dziękuje za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 16:31, Ecko09 napisał:

>

Jeśli chodzi o obrażenia to chyba najlepsze będą czary związane z ogniem.


A np kombinacja sen + groza? Bo właśnie znalazłem opis, że ta kombinacja jest dość skuteczna. Czy jednak mimo wszystko ogień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 17:05, Wintesun napisał:

> >
>
>


W Dragon Age grałem dawno, więc te nazwy nic mi nie mówią ;P Niech sie ktoś inny lepiej wypowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam zamiar pierwszy raz zagrać w ten tytuł i nasuwa się pytanie:
najpierw przejść "gołą" grę a później drugi raz z dodatkiem, czy od razu z dodatkiem?

ed: Pytania jeszcze odnośnie samej gry:
Można być "złym" i w ten sposób przechodzić grę (Jade Empire, KotOR''y), czy gra wymusza bycia "dobrym" bez możliwości wyboru? (Drakensang)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 13:48, Wahgaroth napisał:

Mam zamiar pierwszy raz zagrać w ten tytuł i nasuwa się pytanie: najpierw przejść "gołą" grę a później drugi raz z dodatkiem, czy od razu z dodatkiem?

Dodatek DA: Przebudzenie ma miejsce po podstawce i nie jest z nią zespolony (przechodzi Twoja postać wraz z ekwipunkiem oraz część z dokonanych przez Ciebie wyborów ma tam drugorzędne znaczenie) więc możesz go śmiało instalować (tylko upewnij się potem że przy wyborze nowej gry zaczynasz od podstawki :).

Dnia 04.08.2010 o 13:48, Wahgaroth napisał:

ed: Pytania jeszcze odnośnie samej gry: Można być "złym" i w ten sposób przechodzić grę (Jade Empire, KotOR''y), czy gra wymusza bycia "dobrym" bez możliwości wyboru? (Drakensang)

Można być złym z tym że inaczej niż w KotOR czy JE nie ma tu żadnej karmy czy reputacji a to w jaki sposób rozwiązujesz problemy ma wpływ głównie na Twoich towarzyszy (coś jak NWN2).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, grę kupiłem - jak na razie wszystko fajnie, tylko jedna rzecz nie daje mi spokoju:
czy do końca gry jestem skazany, na ciągłe przytrzymywanie tabulatury? (podświetla przedmioty, wrogów, materializuje podpisy itd.) Czy można to gdzieś na stałe włączyć (Wiedźmin)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Zdecydowałem się na razie na Przebudzenie w promocji EA 2 za 1 w sumie wychodzi jakieś 23 zeta tyle jestem w stanie przeboleć za DLC ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2010 o 08:34, Wahgaroth napisał:

Ok, grę kupiłem - jak na razie wszystko fajnie, tylko jedna rzecz nie daje mi spokoju: czy do końca gry jestem skazany, na ciągłe przytrzymywanie tabulatury? (podświetla przedmioty,

Niestety tak :(
Z czasem się to tego przyzwyczaisz ale racja że jest to męczące :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za parę dni będę miał Dragon age i mogę mieć też trochę później Przebudzenie. Czy ten dodatek to jakby osobna przygoda i można śmiało doinstalować później (jak Tron Baala w BG2) czy może jednak warto mieć od początku gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2010 o 22:01, Volvox napisał:

Za parę dni będę miał Dragon age i mogę mieć też trochę później Przebudzenie. Czy ten
dodatek to jakby osobna przygoda i można śmiało doinstalować później (jak Tron Baala
w BG2) czy może jednak warto mieć od początku gry?

Nie ma znaczenia, czy zainstalujesz od razu, czy później. Dodatek nie wprowadza żadnych zmian do Origins. Jedyne co się stanie, to automatyczna instalacja patcha 1.03.
Generalnie możesz mieć problem, jeśli zainstalujesz Origins, potem patch 1.04 (obecnie najnowszy), a potem Awakening. Trochę plików cofnie się wtedy do wersji 1.03. Szczegółów nie znam bo mnie ten problem nie dotyczył - chyba w wątku na oficjalnym forum o patchu 1.04 jest to opisane dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie masz jakiś konkretnych powodów (np. nie kupiłeś jeszcze dodatku) a jedynie chcesz zaoszczędzić czas przy instalacji to lepiej doinstaluj dodatek od razu - będziesz miał mniej problemów z patchami oraz o ile dobrze kojarzę dostaniesz bonusowy przedmiot (mało przydatny ale chociaż sprzedać go można).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 18:53, Ostrowiak napisał:

Sen+Groza to combos, wrogowie obrywają z koszmaru. Skuteczne dosyć, ale ja tam wolę olej+kula
ognia :)


Dobrze, pograłem trochę, a gdzie mogę nabyć ten olej i w jaki sposób? Czy będę mógł miec dość dużą ilość oleju, czy jego użycie jest jednorazowe? Z tego co pamiętam gdy grałem ostatnim razem (doszedłem po wieży magów do dalijskich elfów) tego oleju nie miałem, albo coś przeoczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować