Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Mam trzy pytania:
1. Nie wiem czemu nie ściąga mi darmowych dlc dołączonych do gry. Na stronie pojawia się informacja, że jest w trakcie ściągania ale nie pobiera. Czy może mieć na to wpływ wersja gry mam 1,02a a na czerwono śwoeci się informacja, że dlc wymaga wesji 1,0
2. Czy patche do gry trzeba instalować po kolei czy można od razu najnowszy 1,04?
3. Pytanie dot. Przebudzenia, czy wyszły patche, bo w recenzji sporo miejsca jest o bugach
Pozdrwawiam: WERDON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 13:56, Werdon napisał:

Mam trzy pytania:
1. Nie wiem czemu nie ściąga mi darmowych dlc dołączonych do gry. Na stronie pojawia
się informacja, że jest w trakcie ściągania ale nie pobiera. Czy może mieć na to wpływ
wersja gry mam 1,02a a na czerwono śwoeci się informacja, że dlc wymaga wesji 1,0


DLC są kompatybilne także z wersjami wyższymi. Zainstaluje patcha 1.03 i spróbuj jeszcze raz.

Dnia 09.08.2010 o 13:56, Werdon napisał:

2. Czy patche do gry trzeba instalować po kolei czy można od razu najnowszy 1,04?


Patcha 1.04 warto instalować dopiero po instalacji dodatku Awakening. Natomiast przed instalacją tegoż lepiej zainstalować patch 1.03

Dnia 09.08.2010 o 13:56, Werdon napisał:

3. Pytanie dot. Przebudzenia, czy wyszły patche, bo w recenzji sporo miejsca jest o bugach
Pozdrwawiam: WERDON


Patch 1.04 poprawia sporo błędów z dodatku. Dlatego zainstaluj najpierw dodatek a potem patch. W innym wypadku będziesz musiał instalować patch ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.08.2010 o 14:00, Phobos_s napisał:

Patcha 1.04 warto instalować dopiero po instalacji dodatku Awakening. Natomiast przed
instalacją tegoż lepiej zainstalować patch 1.03

Awakening sam updateduje grę do wersji 1.03. Nie ma potrzeb osobno ściągać patchy przed instalacją dodatku. A potem tylko 1.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 14:05, Vel_Grozny napisał:

Awakening sam updateduje grę do wersji 1.03. Nie ma potrzeb osobno ściągać patchy przed
instalacją dodatku. A potem tylko 1.04


A no chyba faktycznie. Już trochę czasu minęło i nie pamiętam dokładnie :)
Nie zmienia to faktu, że jeśli nie ma zainstalowanego dodatku to mimo wszystko lepiej ten patch zainstalować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.08.2010 o 13:56, Werdon napisał:

1. Nie wiem czemu nie ściąga mi darmowych dlc dołączonych do gry.

Okres ważności tych kodów: 30.04.2010 r. Czyli już ich nie pobierzesz.

Dnia 09.08.2010 o 13:56, Werdon napisał:

2. Czy patche do gry trzeba instalować po kolei czy można od razu najnowszy 1,04?

Nie. Od razu możesz zainstalować patch 1.04.

Dnia 09.08.2010 o 13:56, Werdon napisał:

3. Pytanie dot. Przebudzenia, czy wyszły patche, bo w recenzji sporo miejsca jest o bugach

Najnowszy patch (1.04) łata większość bugów. Sugeruję ukończenie podstawki na patchu 1.04, potem instalacja Przebudzenia, ponownie instalacja patcha 1.04 i import postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 14:59, Wrukos napisał:


> 1. Nie wiem czemu nie ściąga mi darmowych dlc dołączonych do gry.
Okres ważności tych kodów: 30.04.2010 r. Czyli już ich nie pobierzesz.


Ja ściągnąłem i zainstalowałem bez problemów a kilka dni temu zakupiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 14:59, Wrukos napisał:

Okres ważności tych kodów: 30.04.2010 r. Czyli już ich nie pobierzesz.


BioWare przedłużyło ważność tych kodów. Można je pobrać bez problemu do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 15:06, Phobos_s napisał:

> Okres ważności tych kodów: 30.04.2010 r. Czyli już ich nie pobierzesz.

BioWare przedłużyło ważność tych kodów. Można je pobrać bez problemu do tej pory.


Chyba jednak nie, ostatnio kupiłem premierowe wydanie na promocji i ściągnąć tych dodatków nie mogę, mam je na liście na stronie social.bioware.com ale nie ma przycisku ''pobierz'' przy nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 15:35, falcon33 napisał:

Chyba jednak nie, ostatnio kupiłem premierowe wydanie na promocji i ściągnąć tych dodatków
nie mogę, mam je na liście na stronie social.bioware.com ale nie ma przycisku ''pobierz''
przy nich.


Bo nie pobiera się przez stronę, tak jak DLC w ME2, tylko bezpośrednio z gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 09.08.2010 o 15:38, Phobos_s napisał:

Bo nie pobiera się przez stronę, tak jak DLC w ME2, tylko bezpośrednio z gry :)


Tylko, że mam pustą listę zawartości do pobrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak jest ze "sprzęto-żernością" tej gry?
W jakich detalach pogram na C2D E7200 2,53 GHz, GF9600Gt 512Mb, 2 Gb Ram 800 MHz?
Dzięki za pomoc
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 16:26, falcon33 napisał:

Tylko, że mam pustą listę zawartości do pobrania.


Rozwiązanie problemu z DLC:
a) Jeżeli posiadasz system operacyjny Windows Vista, wykonaj następującą sekwencję ruchów:
Uruchom grę Drago Age: Początek => wejdź w zakładkę zawartości pobrane => zminimalizuj grę => start =>uruchom=> wpisz "services.msc"=> znajdź tam wpis "Dragon Age: Początek - aktualizacja zawartość" kliknij prawym i naciśnij "uruchom".
b) W przypadku Windowsa 7, uruchamiamy proces "services.msc" tam szukamy wpisu "Dragon Age: Początek - Aktualizator zawartości" klikamy prawym przyciskiem myszy i wchodzimy we "Właściwości", szukamy linijki "Typ uruchomienia" i zmieniamy na "Automatyczny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.08.2010 o 16:48, Growin napisał:

W jakich detalach pogram na C2D E7200 2,53 GHz, GF9600Gt 512Mb, 2 Gb Ram 800 MHz?

Procesor jest okej, gdy ja miałem jeszcze jednordzeniowca to nie było żadnych ścin, także o proca nie ma co się martwić. Jeśli chodzi o grafikę, to Dragon Age wiele nie oferuje, (co nie oznacza, że jest brzydki, oczywiście)także karta graficzna również w jak najlepszym porządku. Co do RAMu - jeśli masz Win XP, to bardzo dobrze, ponieważ 2 GB to ilość aż nadto jak na Dragon Age. Jeśli masz Vistę albo Win7, również będzie dobrze, mimo, iż w wymaganiach zalecanych podana jest ilość 4 GB, a z tym to lekka przesada.

Ogółem - zagrasz bez problemu na wysokich detalach.

Miłego grania życzę, oraz pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 21:10, Wahgaroth napisał:

Witam.

Czy jeżeli uruchomię DLC z golemem, będą występować lagi? Mam wersję 1.03, a golem wymaga
1.0.



Zatem ściągnij najnowszy patch i spokojnie instaluj DLC. Wszystkie DLC są kompatybilne z następnymi wersjami gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 21:12, Kraju napisał:

> Witam.
>
> Czy jeżeli uruchomię DLC z golemem, będą występować lagi? Mam wersję 1.03, a golem
wymaga
> 1.0.


Zatem ściągnij najnowszy patch i spokojnie instaluj DLC. Wszystkie DLC są kompatybilne
z następnymi wersjami gry.


A i jeszcze jedno: gra wyświetla wersję 1.03 mimo, że zainstalowało 1.04 (pobierane z oficjalnej strony).
To chyba nie jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 21:41, Wahgaroth napisał:

A i jeszcze jedno: gra wyświetla wersję 1.03 mimo, że zainstalowało 1.04 (pobierane z
oficjalnej strony).
To chyba nie jest normalne?


A instalowałeś po tym patchu 1.04 dodatek Przebudzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 22:13, macned napisał:

> A i jeszcze jedno: gra wyświetla wersję 1.03 mimo, że zainstalowało 1.04 (pobierane
z
> oficjalnej strony).
> To chyba nie jest normalne?

A instalowałeś po tym patchu 1.04 dodatek Przebudzenie?



Nie.

1.Zainstalowałem poprawnie DA: Początek
2.Patch 1.04
3.DLC: Świąteczna podwójna paczka (tak na marginesie, ten DLC jest porażką, 18zł za przedwczesne "wymaksowanie" sobie wpływu w drużynie)
4.DLC: Golem

Sprawdziłem, czy mam zmiany jakie daje 1.04 - mam wszystkie, więc poza tym że źle odczytuje moją wersję, jest (chyba) ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj udało mi się pokonać Wielkiego Smoka w składzie: Ja (wojownik z tarczą, 25 lvl), Alistair (24 lvl), Sten (24 lvl) i Morrigan (24 lvl). Żadnej postaci pasek żywotności nie spadł poniżej 50%. Ogólnie rzecz biorąc było bardzo łatwo, ale to chyba za sprawą wysokich poziomów moich kompanów. Smoka zabijałem nie przed końcem gry, a już przed pozyskaniem ostatniego sojusznika - w tym przypadku krasnoludów.
Łup - najbardziej przydatna była łuska, z której zrobiłem sobie pancerz ze Smoczej Kości. Resztę gratów sprzedałem.

I pamiątkowe zdjęcie z jaszczurką:
http://screenshot.xfire.com/s/102341008-3.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować