Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Powróciłem do DA i jednak wybrałem miecz+tarczę. Gra się bardzo przyjemnie i nie trudno.

Mam jednak pytanie, na które odpowiedź znałem, ale rozbrat z DA zrobił swoje. Jakie korzyści mam z pomagania moim sojusznikom w walce z Plagą? Chodzi mi o skrzynie w Obozie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2010 o 16:59, Wrukos napisał:

Powróciłem do DA i jednak wybrałem miecz+tarczę. Gra się bardzo przyjemnie i nie trudno.


Mam jednak pytanie, na które odpowiedź znałem, ale rozbrat z DA zrobił swoje. Jakie korzyści
mam z pomagania moim sojusznikom w walce z Plagą? Chodzi mi o skrzynie w Obozie.


Spoiler

Jeśli dasz sojusznikom rzeczy, których potrzebują, to ich przedstawiciele w czasie bitwy o Denerim będą mocniejsi tzn, będą mieli lepsze staty po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2010 o 16:59, Wrukos napisał:

Powróciłem do DA i jednak wybrałem miecz+tarczę. Gra się bardzo przyjemnie i nie trudno.


Mam jednak pytanie, na które odpowiedź znałem, ale rozbrat z DA zrobił swoje. Jakie korzyści
mam z pomagania moim sojusznikom w walce z Plagą? Chodzi mi o skrzynie w Obozie.

I z tego co pamiętam to dostaniesz trochę doświadczenia, więc transakcja jest obustronna, że się tak wyrażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2010 o 19:05, Renzov napisał:

> Powróciłem do DA i jednak wybrałem miecz+tarczę. Gra się bardzo przyjemnie i nie
trudno.
>
>
> Mam jednak pytanie, na które odpowiedź znałem, ale rozbrat z DA zrobił swoje. Jakie
korzyści
> mam z pomagania moim sojusznikom w walce z Plagą? Chodzi mi o skrzynie w Obozie.

I z tego co pamiętam to dostaniesz trochę doświadczenia, więc transakcja jest obustronna,
że się tak wyrażę.


Dodatkowo można wykorzystać trick polegający na kupowaniu elfiego korzenia od kupca w Lesie Brecilian. Ma on jego nieskończoną ilość. Posiadając pieniądze można w bardzo szybki sposób zdobyć kilka poziomów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2010 o 20:27, macned napisał:

Dodatkowo można wykorzystać trick polegający na kupowaniu elfiego korzenia od kupca w
Lesie Brecilian. Ma on jego nieskończoną ilość. Posiadając pieniądze można w bardzo szybki
sposób zdobyć kilka poziomów.

Hehe, dobre. Tego nie próbowałem, ale gdy następnym razem będę grał nie omieszkam sprawdzić tego "triku". Bardzo pomysłowe ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2010 o 20:31, Renzov napisał:

Hehe, dobre. Tego nie próbowałem, ale gdy następnym razem będę grał nie omieszkam sprawdzić
tego "triku". Bardzo pomysłowe ;).


Nie wiem czy ktoś już tutaj o tym wspominał, ale też sobie teraz przypomniałem, że łatwo można sobie poradzić z brakiem pieniędzy. Wystarczy mieć najwyższy poziom Zielarstwa, w Cudach Thedas kupić recepturę na potężna miksturę lyrium, następnie składniki kupować (nieskończona ilość) u kupców w Wieży Maginów (pył lyrium) oraz w karczmie w Denerim (s. destylująca, stężająca oraz fiolka). Łączny koszt składników to 1z3s10b a sprzedawać można za 1z25s.

Jak widać można na tym dorobić się fortuny, a jeśli połączy się tę sztuczką ze sprzedażą elfich korzeni można wymaksować postać do 25 poziomu w bardzo krótkim czasie. No tyle, że wtedy gra trochę straci sens bo i bez tego nie jest zbyt trudna. Chyba, że ktoś lubi eksperymentować i przechodzi grę np. jedną postacią i to na najwyższym poziomie trudności :)

Ważne jest żeby przy tej zabawie mieć najnowszego patcha, ponieważ był glitch który uszkadzał save''y gdy zbyt dużo przedmiotów oddawało się jednemu kupcowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Jest jakiś trick, czy mod pozwalający na powiększenie paska szybkiego użycia tak żeby miał 2 linijki? Gdy gra się wojownikiem brak miejsca aż tak nie doskwiera, ale dla magów w drużynie lub gdy gra się magiem, to na wyższych levelach umiejętności jest już sporo, a i miejsce na mikstury itp. by się przydało. Jakkolwiek głupio to nie brzmi to niestety, gdy włączymy już max rozdzielczość, to długość paska jest ograniczona przez... wielkość monitora :P Na moim 19" przy max rozdzielczości (1280 x 1024), mam mniej miejsca niż bym chciał :P Zdziwiło mnie to bo np. w NWN pasek miał 10 linijek i "przewijak".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu po zaaktualizowaniu gry do patcha 1.04 moj zespół nie zadaje dmg? normalnie gdy widze wrogow ustawia sie w tryb bojowy ale przeciwnicy nie reagują,a ja nie zadaje dmg i nie moge bic?Gierke mam pozyczona od kumpla,sama podstawka bez dodatku?
co poradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 01:27, damlon napisał:

Mam pytanie: Jest jakiś trick, czy mod pozwalający na powiększenie paska szybkiego użycia tak żeby miał 2 linijki?

Kupić monitor panoramiczny XD
Na poważne - spróbuj tego ->
http://www.dragonagenexus.com/downloads/file.php?id=706
Lub tego ->
http://www.dragonagenexus.com/downloads/file.php?id=439

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po ukończeniu podstawki Dragon Age zamierzam zacząć zabawę przy grze w Przebudzenie. Chcę importować postać, i tu pytanie: z jakiego miejsca musi być save? Czy może dodatek samodzielnie wyszuka zapis gry z moją postacią w ostatnim momencie rozgrywki?

Zostaną tylko przy mnie przedmioty, które noszę?

---------------------------------------------------------------
Nic się z save''ami nie stanie po zainstalowaniu moda z kuferkiem na przedmioty?

EDIT: Sądzę, że przy specjalizacji Szampierz można dodać, iż nie musimy przyłapać Izabeli, a samemu ją oszukać. Podczas tasowania kart najzwyczajniej w świecie możemy wybrać sobie najlepsze karty. Wymagana jest do tego zdolność kradzież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś dlaczego po wejściu na social bioware i wejście w zakładkę DA widzę wszystkie osiągnięcia a nie widzę umieszczonych nowych screenów (jest jeden stary ale to jeszcze jak grałem u kumpla). Nie widzę również postaci chociaż powinny być tam pokazane. Ktoś może sprawdzić czy u niego się pojawiają ?
http://social.bioware.com/profile/306267#profile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 10:19, Wrukos napisał:

Chcę importować postać, i tu pytanie: z jakiego miejsca musi być save? Czy może dodatek samodzielnie wyszuka zapis gry z moją postacią w ostatnim momencie rozgrywki?

Postać do dodatku przechodzi z zakończenia gry (wybór tam podjęty ma pewne znaczenie w dodatku), jeśli chcesz możesz zacząć grę zupełnie nową postacią która na wstępie dostanie dość expa aby awansować na odpowiednio wysoki poziom.

Dnia 08.08.2010 o 10:19, Wrukos napisał:

Zostaną tylko przy mnie przedmioty, które noszę?

Także te które masz w ekwipunku z tym że część (lub wszystkie) przedmiotów z DLC zniknie.

Dnia 08.08.2010 o 10:19, Wrukos napisał:

Nic się z save''ami nie stanie po zainstalowaniu moda z kuferkiem na przedmioty?

Nie, co ma się stać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zakupię w promocji EA DA+dodatek to będzie wymagany internet podczas instalacji (bądź samej rozgrywki) podstawki bądź dodatku?
Wiadomo może coś o tym, czy wyjdzie kiedykolwiek edycja ze wszystkimi DLC/dodatkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 11:06, Growin napisał:

Jeśli zakupię w promocji EA DA+dodatek to będzie wymagany internet podczas instalacji
(bądź samej rozgrywki) podstawki bądź dodatku?

Nie. Internet przyda się wtedy, gdy będziesz chciał pobrać DLC, bądź mieć możliwość dzielenia się swoimi osiągnięciami podczas gry z innymi graczami.

Dnia 08.08.2010 o 11:06, Growin napisał:

Wiadomo może coś o tym, czy wyjdzie kiedykolwiek edycja ze wszystkimi DLC/dodatkami?

Raczej takiej edycji nigdy nie będzie, a dodatek istnieje tylko jeden :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak przesyła się postać na oficjalną stronę?
Zacząłęm ostatnio gonić za bonusowymi DLC i chciałbym otrzymać Kamień Szczęścia (Lucky Stone), ale nie za bardzo wiem jak się za to zabrać. Czy trzeba to zrobić przez ten osobny edytor dostępny jeszce przed premierą gry? Poza tym mógłby mi ktoś doradzić jak zdobyć wszystkie osiągnięcia z Dragon Age: Journeys? Brakuje mi Hełmu Głębi (Helm of the Deep). Chodzi mi tu głównie o osiągnięcia z bardem, i ten o dwóch zabitych przecinikach jednocześnie. Jakieś rady? Bo przy tym trzecim o zabitym ogrze z pełnym zdrowiem drużyny to chyba sobie poradzę, a pozostałe dwa mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.08.2010 o 11:30, Wrukos napisał:

Nie. Internet przyda się wtedy, gdy będziesz chciał pobrać DLC, bądź mieć możliwość dzielenia
się swoimi osiągnięciami podczas gry z innymi graczami.

A te DLC są warte zakupu, czy to standardowe naciąganie graczy poprzez sprzedaż wyciętych elementów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować