Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 19.10.2010 o 12:21, Phobos_s napisał:

> mam tą grę na PC, wprowadziłem kod na golema dołaczony do gry i jakoś nigdzie nie
mogę
> go znaleźć, podobno na mapce ma być ikona z miejscem gdzie można go zdobyć, niestety

> na mojej mapce nigdzie tego nie widzę - pomocy

Najpierw musisz oczywiście ten DLC zainstalować, samo podanie kodu nic Ci nie da :)
DLC pobierasz i instalujesz z menu gry.

Potem na mapie musisz przejść do przełęczy Sulchera (Sulcher''s Pass) i tam wziąć różdżkę
kontroli golema. No i potem cały quest :)


tak ale do pobrania mam tylko dodatek przebudzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam

Mam po raz kolejny pytania do tej gry

1. Jak znaleźć i rudę meteorytu do Starfanga i kto to może wykuć i kto daje to zadanie ?

2. Kiedy uaktywniają się DLC Wieża Srażnika i Kamienny Więzień? Pytam ponieważ Powrót do Ostagaru uaktywinił mi się po niedługim czasie jak wyszedłem z Osatgaru, a reszta jeszcze nie

Z góry dzięki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2010 o 13:32, kr0t0s napisał:

1. Jak znaleźć i rudę meteorytu do Starfanga i kto to może wykuć i kto daje to zadanie
?


Znalezienie rudy meteorytu jest zdarzeniem losowym. Możesz je mieć albo nie :)
Potem musisz zanieść tę rudę do kowala który jest w Soldier''s Peak czyli DLC Twierdza Strażnika.
Kowal nazywa się Mikhael Dryden.

Dnia 19.10.2010 o 13:32, kr0t0s napisał:

2. Kiedy uaktywniają się DLC Wieża Srażnika i Kamienny Więzień? Pytam ponieważ Powrót
do Ostagaru uaktywinił mi się po niedługim czasie jak wyszedłem z Osatgaru, a reszta
jeszcze nie


Z tego co pamiętam to po Lothering.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2010 o 13:48, Phobos_s napisał:

Znalezienie rudy meteorytu jest zdarzeniem losowym. Możesz je mieć albo nie :)
Potem musisz zanieść tę rudę do kowala który jest w Soldier''s Peak czyli DLC Twierdza
Strażnika.
Kowal nazywa się Mikhael Dryden.

Dzieki za info

Moj kuzyn się ze mną kłocił,że to kowal w Ostagarze, którego tam nie ma, ponieważ tam jest tylko kupiec oraz, że można wyjść z Ostagaru i znaleźć tą rudę.

Dzieki Twojej odpowiedzi wygrałem flaszkę hehe

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam gdzie znajdę mistrzowską miksturę lyrium tą do pancerza golema z Przebudzenia.Nie moge jej znaleźć ani recepty na nią a nie pamiętam czy przypadkiem nie wypiłem jej w czasie jakiejś potyczki ;D - no chyba że jest to przedmiot fabularny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2010 o 14:49, Zand79 napisał:

witam gdzie znajdę mistrzowską miksturę lyrium tą do pancerza golema z Przebudzenia.Nie
moge jej znaleźć ani recepty na nią a nie pamiętam czy przypadkiem nie wypiłem jej w
czasie jakiejś potyczki ;D - no chyba że jest to przedmiot fabularny?

Recepta na mistrzowski eliksir lyrium jest w którymś z sarkofagów w Podziemiach Twierdzy Czuwania

Spoiler

- w trakcie questu Zemsta Upiora można wejść do zamkniętego grobowca i tam jest właśnie receptura

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2010 o 14:49, Zand79 napisał:

/ciach/


Przepis na tę miksturę jest w krypcie Avarów pod twierdzą. Dokładnie za drzwiami które zamknięte są na cztery zamki do których musisz znaleźć klucze.
Samej mikstury nie można odnaleźć, trzeba ją zrobić samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć gram od niedawna. Wybrałem się do Dalijczyków szukać pomocy z plagą. Oni coś tam cisną, że nie mogą bo ich wilkołaki nękają. Ruszam walczyć z ich problemem, no i problem bo mnie zjadają bez problemów. Gdzie się wzmocnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2010 o 22:37, Largooo napisał:

Cześć gram od niedawna. Wybrałem się do Dalijczyków szukać pomocy z plagą. Oni coś tam cisną, że nie mogą bo ich wilkołaki nękają. Ruszam walczyć z ich problemem, no i problem bo mnie zjadają bez problemów. Gdzie się wzmocnić?

Możesz się udać do Denerim lub Orzamaru (porozwiązuj questy w samym mieście). Problem jest z tym taki że gra stosuje level scaling więc trudność przeciwników sama powinna dopasowywać się do poziomu Twojej drużyny, jeśli sobie nie radzisz może warto by było obniżyć poziom trudności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2010 o 00:32, Karharot napisał:

> Cześć gram od niedawna. Wybrałem się do Dalijczyków szukać pomocy z plagą. Oni coś
tam cisną, że nie mogą bo ich wilkołaki nękają. Ruszam walczyć z ich problemem, no i
problem bo mnie zjadają bez problemów. Gdzie się wzmocnić?
Możesz się udać do Denerim lub Orzamaru (porozwiązuj questy w samym mieście). Problem
jest z tym taki że gra stosuje level scaling więc trudność przeciwników sama powinna
dopasowywać się do poziomu Twojej drużyny, jeśli sobie nie radzisz może warto by było
obniżyć poziom trudności?

To nie do końca tak. Level scaling jest, ale z pewnymi limitami. Tzn. w każdej lokacji jest minimalny level, poniżej którego przeciwnicy nie zejdą, i maksymalny. Dlatego Orzammar jest najtrudniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2010 o 11:21, Vel_Grozny napisał:

To nie do końca tak. Level scaling jest, ale z pewnymi limitami. Tzn. w każdej lokacji
jest minimalny level, poniżej którego przeciwnicy nie zejdą, i maksymalny.

To nawet nie wiedziałem, wreszcie ktoś zaczął myśleć przy stosowaniu level scalingu i może wreszcie coś sensownego z niego wyjdzie :)
Tylko czy przypadkiem las elfów nie jest właśnie najłatwiejszą lokacją?

Dnia 23.10.2010 o 11:21, Vel_Grozny napisał:

Dlatego Orzammar jest najtrudniejszy.

Głębokie Ścieżki - tak, sam Orzamar (

Spoiler

może poza walką z Jarvią

) już nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2010 o 13:12, Karharot napisał:

Tylko czy przypadkiem las elfów nie jest właśnie najłatwiejszą lokacją?

*Zdaje* mi się, że najłatwiejsza jest Wieża Magów. Tak gdzieś czytałem, ale nigdy nie byłem tam tak wcześnie. Następnie Redcliffe, elfy i Orzammar.
Kiedyś widziałem listę z zakresem levelów, ale nie mogę jej teraz znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2010 o 13:54, Vel_Grozny napisał:

> Tylko czy przypadkiem las elfów nie jest właśnie najłatwiejszą lokacją?
*Zdaje* mi się, że najłatwiejsza jest Wieża Magów. Tak gdzieś czytałem, ale nigdy nie
byłem tam tak wcześnie. Następnie Redcliffe, elfy i Orzammar.
Kiedyś widziałem listę z zakresem levelów, ale nie mogę jej teraz znaleźć.

Dla mnie jednak najłatwiejsze to byłe elfy dalijskie ,no może po za Orzamarem ,gdzie nic ciężkiego nie było ,nie licząc Głębokich Ścieżek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem od Redclife, potem wieża Magów, Denerim, Orzamar i Elfy. I nie miałem jakiś dużych trudności. Generalnie początek jest ciężki, ale jak już się ma 8-10 poziom to idzie łatwiej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2010 o 13:54, Vel_Grozny napisał:

*Zdaje* mi się, że najłatwiejsza jest Wieża Magów.

Wieża Magów z której nie można się wycofać

Spoiler

i której część trzeba przechodzić solo?

Nawet jeśli jest tam obniżony poziom przeciwników to chyba tylko po to aby zrównoważyć ogólną trudność samej lokacji...

Dnia 23.10.2010 o 13:54, Vel_Grozny napisał:

Następnie Redcliffe, elfy i Orzammar.

Redcliffe to swoją zabawna lokacja jeśli idzie o level scaling-

Spoiler

ze względu na obronę wioski w której bierze udział sporo NPC-ów warto tam zajrzeć jak najwcześniej bo na późniejszym etapie w czasie walki podrasowane potwory niemal zawsze zdołają zatłuc sporo obrońców (których wcześniej dałoby się uratować), element który chyba nie do końca został przez twórców przemyślany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie:

czy anglojęzyczny DLC The Witch Hunt będzie bezproblemowo działał na kolekcjonerskiej wersji Origins + zwykłej Przebudzenia? Gram z zainstalowanym językiem polskim. Jeśli nie, to czy reinstalka z angielskim załatwi sprawę?
Z góry thx.

Co do lokacji to niewątpliwie Redcliffe jest najłatwiejsze na początek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2010 o 17:12, trenth napisał:

A ja mam takie pytanie:

czy anglojęzyczny DLC The Witch Hunt będzie bezproblemowo działał na kolekcjonerskiej
wersji Origins + zwykłej Przebudzenia? Gram z zainstalowanym językiem polskim. Jeśli
nie, to czy reinstalka z angielskim załatwi sprawę?
Z góry thx.

Mam polską (tzn. kupioną w Polsce) podstawkę + dodatek w zwykłej edycji, ale instalowałem od razu po angielsku. Nie miałem żadnych problemów z tym DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2010 o 17:12, trenth napisał:

czy anglojęzyczny DLC The Witch Hunt będzie bezproblemowo działał na kolekcjonerskiej
wersji Origins + zwykłej Przebudzenia? Gram z zainstalowanym językiem polskim. Jeśli
nie, to czy reinstalka z angielskim załatwi sprawę?

Ja mam wersję pl pod PS3 i angielskie dodatki bez problemu działają z polską wersją. Cała gra jest po polsku (menu cały interface) tylko dialogi i niektóre opisy przedmiotów są po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2010 o 13:09, Bongo777 napisał:

Jest już może spolszczenie do Witch Hunt?

Oficjalnego nie będzie. Z polskiego forum na Social Bioware wynika, że nad nieoficjalnym spolszczeniem jeszcze pracują, ale prace mają się ku końcowi.
Ehhh, szkoda, że mam wersję na PS3, tego to nawet nieoficjalnie nie spolszczą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować