Zaloguj się, aby obserwować  
Kirabaxior

Najłatwiejsza gra w którą grałeś?

435 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2008 o 15:20, Ufo2 napisał:

A przeszedłeś na najwyższym poziomie trudności? No, już nie takie łatwe :P


A może się zdziwisz,ale przeszedłem. Ostatni "rajd" był trudny, przyznam, ale całościowo gra była łatwa:P
No i w takich chwilach żałuje że sprzedałem moje Nintendo 64 z wszystkimi grami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlatwiejsza gra, w ktora gralem i gram do dzis jest serious sam w kazdej odmianie :):). Idziesz i strzelasz w co popadnie.....tym bardziej jak masz nie konczaca sie ilosc zycia i amunicja infinity :):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Harry potter Mistrzostwa świata w Quidditchu -Zainstalowałem w sobotę wieczorem, grałem ze 2 godziny, W niedzielę kilka godzin i Mistrzostwa zaliczone. Gdy się dowiedziałem, że to już koniec nieźle sie wkurzyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez to, co teraz powiem, zachlasta mnie połowa gramowiczek i gramowiczów...
Dla mnie najłatwiejszą grą w jaką grałem był Oblivion. Poziom trudności, zawiłości i fabuły w porównaniu do co najmniej genialnego Morrowinda, którego tyle osób co grało w Obli nie docenia.
Grając w Morka po prostu czułem więź z grą, natomiast w Otchłani było zupełnie inaczej. Po przejściu wątku głównego i Całej areny, gildii wojowników, Knights of the nine oraz Shivering Isles w zaledwie 20 h poczułem po prostu wielki niedosyt i żałowałem, że tą grę kupiłem.
Oblivion w porównaniu do Morka jest grą łatwa, niewymagającą zdolności, których potrzeba było np. w Daggerfallu, Arenie czy we wspomnianym Morrowindzie - do którego ciągle wracam.
Te wszystkie ultrapozytywne oceny w czasopismach komputerowych Oblivion otrzymywał za pewne za te bajery i grafikę, które w grach fabularnych nie mają dużego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba najłatwiejsze gry to te z serii Harry Potter, ale nic dziwnego bo to bardziej dla mlodszych graczy - Pamietam, ze Komnate Tajemnic przeszedłem w jedna noc (~3 godzinki). Bardzo łatwy był tez Serious Sam, ktorego mozna przejsc bez zadnej smierci w dosyc krotkim czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 19:52, Claude Speed napisał:

Call of Duty 3, warcaby i wszelkiego rodzaju dema (to też gry ;p).

Chyba Oblivion i Fable. Sapera też na luzie przechodzę. :P

Edit: ;o Nie wiem po co "odpowiedz" nacisnąłem. :P Sry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 22:18, Kraju92 napisał:

Fable, Tomb Raider: Legenda, wszystkie części Harrego Pottera


Fable? hmm... No dobra niejest trudna, ale TR sam z siebie nie jest łatwy wg mnie zalicza się do trudniejszych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować