Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

Prince of Persia 3: The Two Thrones

1776 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2008 o 21:59, Igor FCBayern napisał:

xD Do tego kupiłem jeszcze Morrowinda. Też za 5 złot... no dobra, przyznam się. Kupiłem je
za funta, ale w przeliczeniu będzie to koło 5 złotych :P Widziałem jeszcze Dooma 3: Resurection
of Evil, ale nie brałem, bo nie mam podstawki, a bez niej nie ruszy...
A gdzie? W sklepie Comet w Edynburgu, zapraszam :D

A, i dodam jeszcze, że PoP normalnie kosztuje tutaj 10 funtów i to w jakiejś paskudnej serii
(połowa pudełka zawalona logiem)...
Jak stałem w kasie to kasjer zrobił wielkie oczy i spytał się gdzie znalazłem te gry :P Dodał
potem, że sam sobie zaraz kupi i zaczął mi streszczać co sie działo w poprzednich częściach
Księcia ^^


To fajną okazję złapałeś;p
Ale ja i tak nie żałuję stówki wydanej w dniu premiery^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 21:16, kamceg napisał:

Ale ja i tak nie żałuję stówki wydanej w dniu premiery^^

No, seria Prince of Persia to jedna z niewielu, na które nie żałowałbym wydanych pieniędzy. Chociaż w Dwa Trony w dalszym ciągu nie grałem... Może w weekend wrócę do XP...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 22:58, Igor FCBayern napisał:

> Ale ja i tak nie żałuję stówki wydanej w dniu premiery^^
No, seria Prince of Persia to jedna z niewielu, na które nie żałowałbym wydanych pieniędzy.
Chociaż w Dwa Trony w dalszym ciągu nie grałem... Może w weekend wrócę do XP...?


To żałuj bo naprawdę jest spoko gra ;] Ciekawo zrobiona super muzyka i ten speed kill to coś wspaniałego. Szkoda ,że w WW nie było tego. W T2T Książe staje się takim sailent asasynem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam taki problem otóż to gdy gram w Prince of persia Dwa trony gra działa mi z dużą szybkością a wogule gdy jest misja gdzie jedzie się rydwanem muszę grać na minimalnych wymaganiach a powinny działać na maksymalnych mój sprzęt to AMD Athlon 64+ 4200 X2, 1024 Gb ramu , Gigabyte GeFofrce 8600 GT 256 MB 128 Bit. Dzięki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Jestem w misji gdzie trzeba zabić Klompa. Nie wiem jak mu wskoczyć na głowe.
Bardzo proszęo jakieśwskazówki.
P.S.
Wiem jak wejść na platforme ale nie wiem co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 12:55, Andrew 15 napisał:

Mam problem. Jestem w misji gdzie trzeba zabić Klompa. Nie wiem jak mu wskoczyć na głowe.
Bardzo proszęo jakieśwskazówki.
P.S.
Wiem jak wejść na platforme ale nie wiem co dalej.

Musisz zrobić speed killa z tej platformy. Nawet jaęli tak nie zabijasz przeciwników to bez tej umiejętności bossó nie pokonasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 13:01, Warrior Within napisał:

Musisz zrobić speed killa z tej platformy. Nawet jaęli tak nie zabijasz przeciwników
to bez tej umiejętności bossó nie pokonasz.


Ja utknełam w tym samym miejscu i się zniechęciłam, ale teraz zainstaluje i zagram jeszcze raz. Może się uda. Te przeklęte bossy. Mnie bitwy podobały się bardziej w 1 i 2 (tym mrocznym księciem). Ale cóż czas na zmiany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 00:47, blue flower napisał:

> Musisz zrobić speed killa z tej platformy. Nawet jaęli tak nie zabijasz przeciwników

> to bez tej umiejętności bossó nie pokonasz.

Ja utknełam w tym samym miejscu i się zniechęciłam, ale teraz zainstaluje i zagram jeszcze
raz. Może się uda. Te przeklęte bossy. Mnie bitwy podobały się bardziej w 1 i 2 (tym
mrocznym księciem). Ale cóż czas na zmiany :P

Początkowo to sprawia problemy bo trzeba się nauczyć wyczuwać odpowiedni moment ale potem idzie łatwo(pokonanie tego giganta zajmuje mi już bardzo mało czasu). I tak wszyscy narzekają na przedostatniego bossa czyli bliźniaków który jest troche przegiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie ostatnio Prince of Persia Dwa Trony z serii superseller.
Gra bardzo fajna tylko wkurza mnie dubbing. Zupełnie nie pasuje.
Jeśli idzie zmienić tak żeby mówili po Angielsku i były polskie napisy
to proszę o wskazówki jak to zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 12:21, blue flower napisał:

Jeżeli ja mam teraz problemy to co będzie później??? Dla mnie najłatwiejsza była pierwsza
część.


Bo pierwsza część IMO była najłatwiejsza;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 18:27, kamceg napisał:

> Jeżeli ja mam teraz problemy to co będzie później??? Dla mnie najłatwiejsza była
pierwsza
> część.

Bo pierwsza część IMO była najłatwiejsza;p



według mnie jedynka była najtrudniejsza :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 15:01, Eraś napisał:

hej ma może ktoś spolszczenie do tej gry? to mój adres sedes1994@o2.pl


Ech... Gra była wydana w polskiej wersji językowej.Więc skąd masz angielską wersję gry? Piratów tu nie lubimy...

A co do PoP,to Piaski Czasu były moją pierwszą ''prawdziwą'' grą. :)
Choć nie wypowiadam się w temacie,jestem wielkim fanem serii.Pozdrawiam wszystkich,którzy lubią Prince''a równie co ja. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 15:20, dominik713 napisał:

> hej ma może ktoś spolszczenie do tej gry? to mój adres sedes1994@o2.pl

Ech... Gra była wydana w polskiej wersji językowej.Więc skąd masz angielską wersję gry?
Piratów tu nie lubimy...

A co do PoP,to Piaski Czasu były moją pierwszą ''prawdziwą'' grą. :)
Choć nie wypowiadam się w temacie,jestem wielkim fanem serii.Pozdrawiam wszystkich,którzy
lubią Prince''a równie co ja. :D

lol ja nigdy nie kupuje piratów a wogóle to ja dostałem to na urodziny z anglii gdzie mieszka moja mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to widzisz,trzeba było tak mówić od razu.To forum jest takie,że jak pytasz się o spolszczenia to wszyscy myślą że masz pirata.Ale cóż,użyj google... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hejka, czy w PoP 3: tTT można sterować padem i czy ruszy mi na takim lapku P4 3.00GHz, 1 GB RAM, ATI MOBILITY RADEON X600, WIN XP SP2 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 19:03, hartmar napisał:

hejka, czy w PoP 3: tTT można sterować padem i czy ruszy mi na takim lapku P4 3.00GHz,
1 GB RAM, ATI MOBILITY RADEON X600, WIN XP SP2 ?

pad, z tego co słyszałem jest nawet wskazany, ale klawiatura nadaje się jak najbardziej... co do "lapka" to wydaje mi się, że pójdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować