Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2006 o 19:16, Igor FCBayern napisał:

W Media Expert są gry z serii "Platynowa kolekcja" za 49 PLN. Niby nic, ale cieszy :)


w sklepie gram.pl gry z serii "Platynowa kolekcja" kosztują 46,90... przynajmniej ja mam taką cenę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 10:22, Konrades napisał:

To może zrobisz nam zakupy ;)


To zróbcie listę :) Tylko niew wiem czy dla każdego wystarczy, bo już spora ekipa wybiera się na to otwarcie :p

A do twego jeszcze PS2 - 399,-
FIFA ''07 na PS2 za 111,-
nagrywarka HP DVD840i LiteScribe za 99,-
Pełno filmów na DVD w cenach od 4,90 do 19,90, tak samo z płytami muzycznymi

Plus inny sprzęt RTV AGD za niższe ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 10:30, hehe napisał:

> W Media Expert są gry z serii "Platynowa kolekcja" za 49 PLN. Niby nic, ale cieszy :)


w sklepie gram.pl gry z serii "Platynowa kolekcja" kosztują 46,90... przynajmniej ja mam taką
cenę :]


Taaa.46,90 zł za gre i 12 zł za przesyłke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 21:56, PioMrex napisał:

VuLgAtUS, w Poznaniu studiujesz, pisałeś? :)
Jak można się z Tobą skontaktować?


mail: vulgatus[at]poczta.fm
GG: 3380652

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 22:38, lurynowicz napisał:

Jestem gotów poprosić Cię o przysługę związaną z Civilization IV i/lub CoD2. ;) Kontakt e-mailowy
Ci odpowiada?


Pisz waść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 17:37, VuLgAtUs napisał:

Pisz waść :P

Z tego co wiem to musisz być szybki!! Bo mówili mi, że MM wystawia tylko kilka sztuk promocyjnych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 17:46, Konrades napisał:

> Pisz waść :P
Z tego co wiem to musisz być szybki!! Bo mówili mi, że MM wystawia tylko kilka sztuk promocyjnych
:(


Chłopak mojej siostry, bo On ma za zadanie być na otwarciu, już od 6 ma być pod MM, a otwierają o 7:00. Ciekawe ilu jeszcze bedzie takich zapaleńców. Gdyby nie to, że akurat 6 grudnia mam kolokwium z algebry abstrakcyjnej, też pewnie byłbym na miejscu akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 17:50, VuLgAtUs napisał:

kolokwium z algebry abstrakcyjnej, też pewnie byłbym na miejscu akcji.

<Haha> Powodzenia niech MOC będzie z tobą. Tylko nie myl definicji grup z pierścieniami ;). Co do zapaleńców to może być ich troszeńke o 6.00 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O 6 rano to on może być w którejś dziesiątce kolejki :D Pamiętam, że w Lublinie przed jakąś promocją ludzie już od 2 rano czekali na otwarcie. Potem był niezły kocioł przy wejściu, parę osób rannych itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 17:57, Konrades napisał:

<Haha> Powodzenia niech MOC będzie z tobą. Tylko nie myl definicji grup z pierścieniami
;). Co do zapaleńców to może być ich troszeńke o 6.00 ;)


Spoko :) mam kolokwium z zeszłego roku, a pan doktor zmienia tylko wartości :) więc wiem czego się spodziewać, Znaleźć bazy zgodne w wolnej grupie abelowej, sprawdzić izomorfizm dwóch grup i coś tam jeszcze w sumie 4 zadania. Po kolokwium i otwarciu zdam raport :). Dobra koniec off-topicu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w Saturnie w SCC w Kce był Heroes V za 49 zł :D Jakiś szturmów na sklep nie było, ale teraz kosztuje chyba 72 ale jest soundtrack w komplecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 20:37, VuLgAtUs napisał:

(..), a pan doktor zmienia tylko wartości :) więc wiem czego
się spodziewać(..)

Ja bym uważał, a niech np. niechybnie pan doktor będzie graczem przesiadującym wieczorami na gram.pl... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 23:02, PioMrex napisał:

Ja bym uważał, a niech np. niechybnie pan doktor będzie graczem przesiadującym wieczorami na
gram.pl... :)


Mam nadzieję, że nie, bo walnąłem byka. To nie jest pan doktor, tylko pan profesor o_O. Nie wiem jak mogłem sie tak pomylić. Na szczęście (lub nie, zalezy jak na to spojrzeć) pan profesor wygląda na takiego, który raczej w długie zimowe wieczory zajmuje się algebrą, a nie grami i naszym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 10:30, hehe napisał:

w sklepie gram.pl gry z serii "Platynowa kolekcja" kosztują 46,90... przynajmniej ja mam taką
cenę :]

Tylko, że płacisz jeszcze za przesyłkę i wychodzi na to samo (Dokładniej to o 10 groszy taniej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 10:19, lampak napisał:

A wie już ktoś, ile kosztuje NWN2 w Empiku? Konkretnie chodzi mi o Empiki w Katowicach.

Empik to taki ciekawy sklep, w ktorym nawet gry sprzed paru lat potrafia lezec na polkach w cenach premierowych... Nie liczylbym na nic ponizej ceny SRP. Ewentualnie moga dodawac jakas koszulke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 12:49, bonbon napisał:

> A wie już ktoś, ile kosztuje NWN2 w Empiku? Konkretnie chodzi mi o Empiki w Katowicach.

Empik to taki ciekawy sklep, w ktorym nawet gry sprzed paru lat potrafia lezec na polkach
w cenach premierowych... Nie liczylbym na nic ponizej ceny SRP. Ewentualnie moga dodawac jakas
koszulke...

Nowe gry raczej w promocji nie uświadczysz, ale kiedyś złowiłem tam dodatek do NWN SotU za 25 zeta, gdy wciąż "oficjalnie" kosztował 50-60zł. Ale fakt - w MM mają więcej promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować