Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 04/07

312 postów w tym temacie

Dnia 20.03.2007 o 21:58, mroczny mrok napisał:

Tipsomaniak do bani? Dla mnie był to najlepszy punkt najnowszego numeru Cd- Action.
Niektóre komiksy Lenca były naprawdę świetne- szczególnie MSM:)

Fakt, fakt... zwlaszcza, że Maly Seryjny Morderca Lenca nosi takie samo imię jak ja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 23:07, awesome napisał:

A ja również uważam że cały ten tipsomaniak to porażka. Jak nazwa wskazuje powinny w nim byc
tipsy a tu ku memu zdzwieniu 70% objętości tego zajmowały jakies durne komiksy. Fuu.



Widać, że CDA kupujesz od niedawna. Bo inaczej wiedziałbyś, że tipsy to prawie zawsze mały dodatek do tipsomaniaka. Kiedyś było 100 stron Na Luzie, kiedy indziej zbiór wszystkich gier horrorowych, a jeszcze kiedy indziej był zbiór 100 ważnych gier XX wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie jeszcze raz powtórzę: co jest na tym plakacie? CDA kupię najwcześniej jutro, a chcę wiedzieć już dzisiaj! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 12:59, rob006 napisał:

Ja sie jeszcze raz powtórzę: co jest na tym plakacie? CDA kupię najwcześniej jutro, a chcę
wiedzieć już dzisiaj! ;)

Strona 1.: Wiele reklam,
Strona 2.: Jade Empire... :)
To właśnie jest na plakacie. Poradnik do Jade Empire jest pomocny, naklejka fenomenalna, a Archiwum Iks: boki zrywać.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie nakleiłem naklejkę na drzwi pokoju, gdzie gram, nakleiłem plakat na ścianę i teraz brechtam z Archiwum Iks.

- Grasz w zielone?
- Gram.
- Masz zielone...?
- Mam! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 13:01, eBayo napisał:

Strona 1.: Wiele reklam,


Co??? Jak to reklam? Plakat z reklamami? Popi... Oszaleli? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja CDA kupuje od 3 lat, wydaje te 20zl zeby poczytac zawartosc czassopisma, pelne wersje to sprawa nizszego rzedu. Zgadzam sie w 100% Archiwum Iks rzadzi.
BTW: Test Drive Unlimited dostal "dyszke", a mi nie ruszy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW, ale dodatków. I książeczka z Antologią Archiwum Iks, i nalepka na drzwi, i karta rabatowa, i wieeelki plakat. Super! Będzie co czytać i oglądać. Dzięęękuujemy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze to nie jest topic o tym, zrobie troche offtopica. Chodzi mi o to, jak zrobic zebym mial awatara. Troche n00bek ze mnie, ale w moim koncie mam ustawionego awatara, ale na forum go nie ma. Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki - Alone 4 - może i fajny,ale ja wolę starsze części,Enclave - fajne,Tomb Raider - ech,mam już ich dość :P.Space Empires - nie kojarzę.Recenzje ogólnie fajne...co do książeczki,to się nie wypowiem - bo i tego nru jeszcze nie mam :P.Ale chyba zakupię :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko szkoda, że M. Lenc nie będzie już tworzył kolejnych odcinków "Archiwum Iks"... :( Aż strach pomyśleć, że kiedyś dostaniemy takiego samego tipsomaniaka, tylko że z rysunkami Klary i wiadomością, że nie będzie kolejnych serii ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tylko ja tak uwarzam, ale dwa wcześniejsze numery CDA były słabe, więc ich nie kupiłem. Ten numer kupie bo na coverze jest Alone in the Drak, zawsze chciałem kupić. Podobno Enclave to fajna gierka więc trzeba sprawdzić czy to prawda:) No i Tipsomaniak jest jego trzeba mieć obowiązkowo, już mi się na lekcjach nudzić nie będzie hurrra:PP Te poradniki też są niezłe i ciekawe pozatym też je można na lekcjach czytać. Kupie też bo ciekawy temat numeru jest tzn. Wiedźmin o Crysis`ie tez trzeba przeczytać. Recenzje też są niezłe: Oblivion, Test Drive Unlimited, Jade Empire, the Guild. A teraz pytanie do tych co CDA już kupili co to za naklejka jest i co przedstawia??Acha jeszcze jedno a ten plakat to jakis fajny jest. Jak fajny to się przyda bo ściana pusta:).
Podsumowując: super numer.
ps.Dzisiaj, zaraz wybieram się po CDA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA SPOILER!!! :)

Naklejka ma formę tabliczki ostrzegawczej, która głosi "Uwaga! Strefa skażona grami! Departament Bezpieczeństwa CD-Action"

Godny uwagi jest również Tipsomaniak wypełniony rysynkami Marka Lenca, choć przyznam, że po cichu liczyłem, iż będzie on wyglądał jak ten z przed 2 lat (najlepsze kawałki z "Na Luzie").

Plakat... no coż, wolałbym coś z Warhammera (Plakat pochodzi z Jade Empire), ale na bezrybiu... :)

Cover C... sorry, DVD - No i tu się chłopaki zrewanżowali, bo mamy na płytce kilka smakowitych pełniaków, choć dla mnie daniem głównym zawsze są demka. A wśrod nich perełki są dwie: Tiberium Wars oraz Supreme Commander. Poza tym tradycyjnie trailery (Crysis, S.T.A.L.K.E.R, etc.) i patche...

Kupon Rabatowy Komputronik - No cóż... gdyby zniżka obejmowała wszystkie artykuły... ale dobre i to.

Ogólnie, numer IMO całkiem udany, kontynuujący tradycję "odpicowanych" numerów urodzinowych". Sympatyczne wrażenie zrobiło na mnie Smugglerowe deadline''u opisanie okraszone zdjęciami z redakcji (BTW: drogą, to alternatywne logo... istotnie, badziewne ). Pozostaje mi zatem polecić ten numer wszystkim niezdecydowanym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak bardzo liczyłem, że CDA dojdzie na dzień przed premierą, a dopiero teraz dane mi było wyjąć czasopismo ze skrzynki. No cóż, zdarza się. :)
Numer oceniam na bardzo, ale to bardzo dobry. :) Szczególnie cieszy mnieTipsomaniak 2007 i komiksy autorstwa Marka Lenca. Zawsze czytałem je najpierw, jeśli były na jakiejś stronie, później zaś tekst, do którego się odnosiły. I za każdym razem było śmiesznie. :) A plakat i naklejka to bardzo miły bonus. Oba gadżety już wiszą na drzwiach wejściowych do pokoju. A karta rabatowa? Do niczego mi się raczej nie przyda, zakupów aktualnie nie planuję. Ale kto wie, co przyniesie przysżłość? Jak mi myszkę szlag trafi (bo ostatnioo dogorywa, bidulka), to już wiem gdzie robić zakupy. ;)
Druga sprawa, to pełniaki. Idealny kompromis - dla każdego znajdzie się coś miłego. ;) Osobiście i tak mam teraz mało czasu na gry, więc pewnie niczego z Covera nie zainstaluję. Ale gdy czas się znajdzie, kto wie?...
Pisać o nowej porcji tekstów, recenzji, NL i AR nie będę, bo to co miesięczna rutyna. I za każdym razem wszystko trzyma stały, wysoki poziom.
Zaciekawił mnie natomiast zabieg, jakiemu poddano numer XIII. De facto już go nie ma, został zastąpiony... numerem specjalnym w samym środku roku. Niby numerów nadal jest 13, ale... to już nie to samo. Większy efekt, moim zdaniem, robi jeden numer więcej pod koniec roku, niż w środku. Ale zobaczymy jak to będzie wyglądać w praniu. :)
Bonusy na dysku, pismo mprzed sobą... Czego chcieć więcej? Zabieram się do lektury. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 15:00, Lamb3rt napisał:

Nie zapominajmy, że na jednym ze zdjęć musi być Smug :) Innej opcji przecież być nie może :P

Str.111 Nie wiem czy to on ale :
Ojciec Dyrektor (Wydawniczy) i jednocześnie Naczelny - Zibi Bański, zwany też Smugglerem(ale tylko przez słabo zorientowanych lub zawistników - Zibi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 15:00, Lamb3rt napisał:

Nie zapominajmy, że na jednym ze zdjęć musi być Smug :) Innej opcji przecież być nie może :P

Tak tylko na którym?! To jest dopiero zagadka! Ale dzięki temu że Smug jest na którymś ze zdjęć można powiedzieć że się go widziało i że wie się jak on wysgląda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować