AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 23.07.2012 o 19:08, sinir napisał:

Zamknięte oczy, wręcz zaspawane. Od czasów WoWa pojawiło się sporo MMO, które go nie
kopiowały, a wręcz wprowadzały spore nowości, które teraz właśnie kopiują twórcy GW2.
Choćby te eventy.


Zatem miłej gry w nie. :)
Oboje się będziemy dobrze bawić tyle, że w różne gry. Have fun.
Nie mówię, że GW2 jest jakieś idealne i każdy ma w nie grać. Zdaję sobie sprawę, że produkcja nie jest dla każdego a mechanika nie każdemu odpowiada. Tyle produkcji na rynku WoW-podobnych i WoW-niepodobnych, że jest w czym wybierać. Czasem zdarzy się nawet coś bez abo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2012 o 19:18, Ash napisał:

Oboje się będziemy dobrze bawić tyle, że w różne gry. Have fun.


A czy ja gdzieś napisałem, że tej gry nie kupię? Ciężko u Ciebie z myśleniem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gralam w bete, ale nie mialam za duzo czasu aby zwiedzac swiat gry. Wie ktos czy jest wiecej krain do wyboru podczas lvlowania czy z gory musimy isc poprzez okreslone krainy bo wiecej do wyboru nie ma? Zdazylam dojsc tylko do 12 lvlu wiec nie bardzo sie orientuje:). Szkoda by bylo gdyby gra prowadzila nas jak po sznurku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2012 o 19:33, Eilene napisał:

czy z gory musimy isc poprzez okreslone krainy bo wiecej do wyboru nie ma?


Wymogu nigdzie nie ma - z miasta swojej rasy możesz się bez problemu przenieść do innego, questy (serduszka) i eventy sa dostępne dla każdego. Personal story (przynajmniej do tego etapu, który dostępny był w becie) ma misje rozpoczynajace się na terenach rasy, którą grasz (co jest dość sensowne), więc jest to jakiś tam powód, dla którego warto lvlować właśnie w tych krainach. ;) Dalej ciężko powiedzieć, w becie była tylko jedna lokacja 25-35, doszedłem do niej wykonując po kolei questy, chociaż w okolicach gdy mój poziom przekroczył -naście zacząłem więcej zwiedzać, moja Sylvari wylądowała u Asur, potem zrobiłem kilka zadań na terenach ludzi, trafiłem i na Nornów, ale tam już przeciwnicy byli ciut za słabi (tak, wiem, poziom się skaluje, ale lepiej iść do przodu niż się cofać :P). Także jeśli o to chodziło, to chyba się da. ;)
Ale same lokacje (poza tą ostatnią, chyba że źle do niej wszedłem) są mniej więcej tak skonstruowane, żeby trafiać po kolei na miejsca z coraz wyższym lvlem przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2012 o 19:48, Adjatha napisał:


Wymogu nigdzie nie ma - z/ciach/


Ok, dzieki za odpowiedz. Naszlo mnie jescze jedno pytanie:). Czy da sie sprawdzic czy konto gw jest podlaczone do konta gw2? Mialam opcje przy tworzeniu konta aby podlaczyc to stare, ale po zalogowaniu na stronie gw2 nie widnieje zadna informacja o gw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2012 o 19:30, sinir napisał:

A czy ja gdzieś napisałem, że tej gry nie kupię? Ciężko u Ciebie z myśleniem. ;)


Z myśleniem w porządku. Zastanawiam się po co grać w coś co nie odpowiada. :) A brak questów widzę, że nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2012 o 19:55, Eilene napisał:

Ok, dzieki za odpowiedz. Naszlo mnie jescze jedno pytanie:). Czy da sie sprawdzic czy
konto gw jest podlaczone do konta gw2? Mialam opcje przy tworzeniu konta aby podlaczyc
to stare, ale po zalogowaniu na stronie gw2 nie widnieje zadna informacja o gw.


W tej chwili chyba nie ma możliwości podpatrzenia tego, ale jeśli pisałaś to podczas rejestracji to powinno zaskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, dzisiaj zobaczyłem w Empiku preorder i zastanawiam się czy go nie kupić :P Na gramie nic nie pisze o 1-dniowym headstarcie, więc pewnie go nie dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2012 o 19:55, Ash napisał:

Z myśleniem w porządku. Zastanawiam się po co grać w coś co nie odpowiada. :) A brak
questów widzę, że nie odpowiada.


Nie pasuje mi to, ale ten jeden fakt nie przekreśla całej gry, bo i tak ma ona ogromny świat, dużo możliwości, PvP, WvW, misje fabularne itd itp etc. Tak samo np. w serii AC denerwuje mnie nis...żaden poziom trudności, a i tak w nie gram, i tak się przy tym dobrze bawię.

Jakie by te questy nie były, i tak minimum te 200h z grą spędzę, a za 200 zł (choć na pewno dorwę taniej) to się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2012 o 18:43, Deathscythe napisał:

Bo widać nawet nie klikniesz na kilka stron wstecz w temacie lub na listę retailerów
na stronie ;s Po co w takim razie zabierać głos?


Wystarczyło napisać, że przepraszasz i Ci wstyd za brak umiejętności czytania ze zrozumieniem.
Spokojnie, ja to rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2012 o 20:14, Garadon napisał:

Faktycznie, dzisiaj zobaczyłem w Empiku preorder i zastanawiam się czy go nie kupić :P
Na gramie nic nie pisze o 1-dniowym headstarcie, więc pewnie go nie dają.


mysle ze mozesz spokojnie kupowac. nie raz juz w empiku zamawialem i nigdy nie bylo problemu, nawet jak zamawialem przed premiera. gry przysylali bez opoznien... na guild wars juz sie czailem od dawna i tez mam juz zamowione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2012 o 23:03, walgierz napisał:

Wystarczyło napisać, że przepraszasz i Ci wstyd za brak umiejętności czytania ze zrozumieniem.
Spokojnie, ja to rozumiem.


Wystarczyło się kajać, że się nie znasz i zabierasz głos i od razu byłby spokój. A tak burzysz się o to, że sam tematu nie śledzisz i ktoś Cię poprawia.


Natomiast co do samego GW2, to zmiany w stosunku do wcześniejszych bet (jeszcze przed eventami do pre-purchase) są całkiem pozytywne. Chociaż same nagrody za 100% eksplorację mapy nie są jakieś rewelacyjne.

Inna sprawa: czy instancja w Beetletun była zamknięta w tej becie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2012 o 23:19, Garadon napisał:

Jak to jest z imionami postaci, czy muszą być unikalne na serwer czy na wszystkie serwery?


Podejrzewam, że na wszystkie serwery, przecież można się między nimi przemieszczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie mam głupią prośbę, czy mógłby mi ktoś z 3 dniowym headstartem zarezerwować imię Garadon? :P Po zakupie preordera będe miał tylko 1 dzień headstartu, więc pewnie już nick będzie zajęty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2012 o 00:22, Garadon napisał:

W takim razie mam głupią prośbę, czy mógłby mi ktoś z 3 dniowym headstartem zarezerwować
imię Garadon? :P Po zakupie preordera będe miał tylko 1 dzień headstartu, więc pewnie
już nick będzie zajęty.


Chodziło mi o rezerwację nicków z gw1 ;]
Jednoczłonowych nicków nie da się zarezerwować, kto pierwszy, ten lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2012 o 02:07, Budo napisał:

Jednoczłonowych nicków nie da się zarezerwować, kto pierwszy, ten lepszy.

Ale jemu właśnie o to chodzi... Żeby ktoś od razu zrobił postać z takim nickiem, a potem usunął kiedy będzie mógł grać sam.

Ja bym w sumie mógł zarezerwować gdyby nie to, że pewnie prześpię start, albo jak się dobiję w końcu po kilkuset logowaniach to uradowany zacznę robić swoją postać i zapomnę o całym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2012 o 07:38, Markush napisał:

Ale jemu właśnie o to chodzi... Żeby ktoś od razu zrobił postać z takim nickiem, a potem
usunął kiedy będzie mógł grać sam.


Wiem, domyśliłem się. Ja jednak odpadam, mam 8 nicków do rezerwacji, a będą 4 sloty na postacie, you do the maths ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się