AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 24.07.2012 o 17:22, walgierz napisał:

> Będą jeszcze jakieś beta testy?

Nie.


Nie wiadomo do końca, może jakiś stress test jeszcze wrzucą?

L33T widać, że nie grasz w moba xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2012 o 18:12, Budo napisał:

L33T widać, że nie grasz w moba xD

Oj tam, pograłem w Maple Story i... oby to się tak nie skończyło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2012 o 18:13, L33T napisał:

Oj tam, pograłem w Maple Story i... oby to się tak nie skończyło :P

A tak z ciekawości: ogląda się MMOGrinder? :>

Moim zdaniem community nie jest takie złe. TAKIE złe. Patrzę na to także z perspektywy gracza, a jako że za revivy i inne takie tam rzeczy dostaje się XP, to ludzie często pomagają. I to mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2012 o 18:22, Przedlack napisał:

Moim zdaniem community nie jest takie złe. TAKIE złe. Patrzę na to także z perspektywy
gracza, a jako że za revivy i inne takie tam rzeczy dostaje się XP, to ludzie często
pomagają. I to mi się podoba.


Chyba inaczej rozumiecie "community" - gracze online to przekrój przez różne typy (w porządku i nie, choć tych porządnych spotykałem częściej), za to community zgromadzone na stronach i forach (przynajmniej na naszym podwórku) to najgorsza zbieranina jaką widziałem - takie gw.pl zawsze było dla mnie synonimem internetowego bagienka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2012 o 18:57, Daelor napisał:

Chyba inaczej rozumiecie "community"


Jako że udzielałem się głównie w grze, to tak, tylko ludzi online uważam za community, powinienem to zaznaczyć, mój błąd. Ale ostatecznie to właśnie ludzie w grze decydują o tym jakiej jakości jest społeczeństwo grające w tę grę. Różnych forów i innych takich... wolę nawet nie dotykać. Z powodów na pewno znajomych każdemu kto kiedyś się spotkał z fanatykami. :>
A jako, że tacy głównie tam się udzielają (co nie znaczy że ich jest najwięcej)..... nooooo tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zobaczeniu tego kurczaka znienawidziłem jeszcze bardziej tego co mi podpieprzył konto w GW i siebie, że nie chciało mi się go odzyskiwać, bo sobie wmawiałem, że fajnie będzie grać w GW2 bez żadnych dupereli z HoNa... Taaa. Idę się wypłakać w poduszkę i zjeść słoik nutelli like a baws.

A tak w ogóle to szkoda, ze nie da się wybrać głosu swojego bohatera. Szalony necro Asura byłby lepszy od Spokojnego necro Asury. A może się da wybrać, tylko nie zwróciłem uwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2012 o 20:43, Markush napisał:

A tak w ogóle to szkoda, ze nie da się wybrać głosu swojego bohatera. Szalony necro Asura
byłby lepszy od Spokojnego necro Asury. A może się da wybrać, tylko nie zwróciłem uwagi?

W becie się nie dało. Chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest...gra mi sie srednio podobala z poczatku bety. W ciagu paru godzin grania wciagalam sie coraz bardziej, a teraz ciagle mysle, ze fajnie bylo by zagrac, a tu klops jescze miesiac do premiery:D. Z reszta pamietam niedawno bylo jescze z dwa lata lub wiecej, a ten dzien w koncu nadchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2012 o 20:43, Markush napisał:

A tak w ogóle to szkoda, ze nie da się wybrać głosu swojego bohatera. Szalony necro Asura
byłby lepszy od Spokojnego necro Asury. A może się da wybrać, tylko nie zwróciłem uwagi?


To jest właśnie największy ból odnośnie customizacji postaci, powinniśmy mieć złotoustego pana jak i maniakalnego wariata do wyboru, ale cóż pewnie szkoda kasy :P

@Budo: Ja tam pierdziele title z HoMa. Czekam na reakacje noobów kiedy obok nich będzie przechodzić mój thief / necro błyszcząć GOD WALKING AMONG MERE MORTALS! KNEEL SCUMBAGS!!! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tymi punkcikami chyba z logiem Anety? Obok każdego titla/acziwmenta. Ciocia Wiki jakoś nie chce mi nic o nich powiedzieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2012 o 22:51, qq_MoaR napisał:

O co chodzi z tymi punkcikami chyba z logiem Anety? Obok każdego titla/acziwmenta. Ciocia
Wiki jakoś nie chce mi nic o nich powiedzieć :(


A mi chciała :<
"Each completed achievement adds achievement points to the player''s overall achievement score, the amount of which depends on the tier and specifics of the achievement."

A co dają? Najprawdopodobniej nic, ewentualnie możesz sobie porównać z kimś ilośc osiągnięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2012 o 08:24, zerohunter napisał:

A te smoki będą, bo niby miały być :d


Jak był even na bagienkach to

Spoiler

spotkałem czarnego skurczybyka Behemota chyba, co wyglądał smokowato. Ale to tyle jeśli o nie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2012 o 08:24, zerohunter napisał:

A te smoki będą, bo niby miały być :d


Jeśli chodzi o Elder Dragons (czyli tych wielkich złych, o których informacje się pojawiły w EotN) to ma być jeden - trzeba sobie zostawić coś na jakieś dodatki ;p
Na szczęście mniejszych też nie będzie brakować, Shatterera już pokazali dawno temu, na wiki był chyba screenshot i model jeszcze jednego, chyba nie ma się o co martiwć pod tym względem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2012 o 13:26, Budo napisał:

A ten nieumarły to nie był elder dragon?

Który? Shatterer z tych różnych pokazów (paxów czy nnych gamescomów, już nie pamiętam)? Nie. A ten od Sylvari z tego co pamiętam to była swego rodzaju wizja, wiec też się raczej nie liczy. ;)

Dnia 26.07.2012 o 13:26, Budo napisał:

Skąd masz info, że będzie tylko 1?

http://www.guildmag.com/magazine/issue7/flannumintv.html
"The only Elder Dragon that players encounter in Guild Wars 2 is Zhaitan, and he is fought as part of a dungeon."

Ogólnie biorę info z wiki (+ podanych na niej źródeł), o smokach też tam trochę jest, pod warunkiem, że nie będziesz czytał książek ze świata GW i spoilery Ci nie straszne. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się