Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars tanio jak nigdy dotąd!

128 postów w tym temacie

No rzeczywiście okazja jak nic. Za mniej niż 200 bańki mam grę na ponad pół roku. Jeszcze żadnego abonamentu. Chyba się skuszę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już widac, że Guild Wars 2 się zbliża ;) i nie jestem pewnien czy będzie tak, że GW 1 the end :/ Więcej się wyjaśni jak wyjdzie 3 dodatek do GW gdzie podobno bedzie mozna importować tytuły itp. na przyszłe GW2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 18:55, Daym0n napisał:

Więcej się wyjaśni jak wyjdzie 3 dodatek do GW gdzie podobno bedzie mozna importować tytuły itp. na przyszłe GW2


Pewnie się wyjaśni. Ale nie jest powiedziane ,ze bedzi emożna przenosić tytuły. Ja słyszałem ,zę bedzie mozna przenieśc co wartościowsze przedmioty/złoto i w ten sposób odblokowac jakies bonusy w GW2. Okaże się na jesieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli (przyjąć, że hipotetycznie) mam już zarejstrowanego GW podstawkę to będę mógł kupić również GW podstawkę po niższej cenie (49.9)? Proszę o dpowiedź, bardzo mi na tym zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ot, na zakończenie czy GW to MMO... Kradziej dobrze to ująłeś! Napisałeś, że taki DS2 to już nie MMO, bo tam wchodzimy do gry, wybieramy serwer i na tym serwerze wybieramy tylko tych graczy, którzy też tam weszli... DOKŁADNIE! I tak jest też w GW tyle, że w tonacji 3D - po prostu potraktuj wybór graczy nie jako tabelkę z ich listą! W zasadzie można powiedzieć, że coś podobnego jest w Diablo 2 - wchodzisz na battle.net i co widzisz? Na dole ramka z postaciami wszystkich graczy zalogowanych na battle.net. Wybierasz sobie z kim chcesz zagrac i wchodzisz do gry. Cóż, D2 jest stare i masz to w wersji 2D a w GW w 3D. Po prostu wchodzisz do GW i widzisz tych graczy, którzy też tam wlaśnie weszli. Wybierasz sobie z kim idziesz na misję... wchodzisz do instancji... i tyle z MMO w GW! Zero dostępu do pozostałych graczy (nie licząć kanału gildii czy whishpersa) itp. itd. Nie wpomne jużo tym co się stanie jak się wylogujesz podczas misji itd. To tyle. Dopiero GW2 ma szanse być pełnoprawnym MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa ;] Z tą tylko różnicą, że tych diablowych "kanałów" w GW masz setki. Nie ma bałaganu, bardziej liczy się taktyka - co wszyscy podkreślają, a nie nabity level (co jest równoznaczne z ilością czasu spędzonego przy grze). Jeśli pomyślę sobie o ciułaniu tych poziomów w WoWie...Trzeba nabić minimum 60, żeby coś się działo - gg, thx ;]

Dla jednych to, o czym mowa, jest wadą, dla innych zaletą. Nie muszę dodawać, że tych drugich jest zdecydowanie więcej. Jeszcze co do tego, co się dzieje podczas reloga w trakcie misji - czego się niby spodziewałeś, save''a w MMO? Dobre ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

qrczak90 czego się spodziewałem? ponieważ gram w GW, Silkroad, WoW a od wczoraj Archlord spodziwałem się tego samego - pozostania w miejscu w którym się wylogowałem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 01:07, TobiAlex napisał:

pozostania w miejscu w którym się wylogowałem :/


W GW nie miałoby to sensu. Po pierwsze dojście w niekóre miejsca jest strasznie trudny, ze względu na to,że można tam znaleźć fajne rzeczy wypadajace z mobów. Po drugie w GW nie ma respawnu mobów w klasycznym tego słowa znaczeniu. Co by Ci dał taki "save" w miejscu w którym się wylogowałes skoro nic by tam już nie było? Bez sensu.

Podsumowując, nie ma czegoś takiego jak sztywne kanwy MMO w dziedzinie o której piszesz. Byłoby to zbyt sztuczne i sztywne ograniczanie możliwości tworzenia gier i sztuczne rozwarstwienie gatunku. Kolejny bezsens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 07:57, HumanGhost napisał:

/.../

Dodam jeszcze, że questy są na tyle krótkie, że zawsze można je skończyć i dopiero się wylogować. No, chyba że ktoś gra np. na długiej przerwie w szkole :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 15:48, HumanGhost napisał:

A i to nie zawsze. Są questy, które się wykonuje ponad godzinę i to w dobrym party. :-)

I takie kocham. Ale ja dotychczas grałem tylko kilkanaście godzin w Factions, to mój cały kontakt z Guild Wars. Ale obiecuję się poprawić :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc powoli wkraczam w grono polskich Guild warsowiczów :D zamówienie potwierdzone i podstawka bedzie jutro albo pojutrze ;) No i będe miał "spokój" z kupowaniem gier aż do wiedźmina chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kliknij, aby zamówić Guild Wars PL za 59,90 PLN!
Kliknij, aby zamówić Guild Wars: Factions (pudełko Assassin) za 59,90 PLN!
Kliknij, aby zamówić Guild Wars: Factions (pudełko Ritualist) za 59,90 PLN!
Kliknij, aby zamówić Guild Wars: Nightfall PL za 59,90 PLN!

Jedynie przy Factions nie ma "PL" czy to oznacza że tylko ten dodatek nie ma wersji polskiej czy ktoś zapomniał to dopisać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszedł do nas Nightfall :) Normalnie cudeńko, pudełko ładne grube, kolorowe, z ogromną instrukcją w języku...Polskim! :D Dużo plakatów i co najfajniejsze jest wszystko na jednej płycie DVD, wygoda pierwsza klasa :)
Gratki CDP, takiej super gry za taką kasę nigdy nie miałem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, wszystko ładnie, tylko pytanie: Czy Guild Wars jest polsku? Pytam, ponieważ w tytule napisane jest, że PL, a w opisie gry: "w pełni po angielsku", przy Nightfall napisane jest, iż polska wersja kinowa. Zatem jak to jest? Trochę precyzji nie zawadzi;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 16:39, Noodles napisał:

Ok, wszystko ładnie, tylko pytanie: Czy Guild Wars jest polsku?


W sklepie gram.pl GW Prophecies i Nightfall są w wersji polskiej natomiast Factions jest w wersji angielskiej, jednak to się tyczy właściwie tylko pudełek i instrukcji, bo w każdej części GW możesz sobie bez problemów ustawić język polski lub jakikolwiek inny chcesz, bez względu na to z jakiej wersji językowej sobie GW instalowałeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować