Zaloguj się, aby obserwować  
Lailonn

Extra Klasyka Next - czego brakuje? [m]

3617 postów w tym temacie

Dnia 07.09.2008 o 21:45, Michal 1232 napisał:

Baldur''s Gate i Icewind Dale. Jak ostatnio były XK gold to sie nie załapałem :(


Moim zdaniem też mogło by się pojawić, i jeszcze Star Wars: Knights of the Old Republic II: The Sith Lords.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 15:43, ArekForn napisał:

> Baldur''s Gate i Icewind Dale. Jak ostatnio były XK gold to sie nie załapałem :(


Moim zdaniem też mogło by się pojawić, i jeszcze Star Wars: Knights of the Old Republic
II: The Sith Lords.

Matko, przeca KOTORy wydał LEM, nie CDP. Trudno to zrozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 15:44, Aragloin napisał:

Matko, przeca KOTORy wydał LEM, nie CDP. Trudno to zrozumieć?


Wiem, ale zawsze można się z nim porozumieć, ale i tak by było to prawie niemożliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 15:47, ArekForn napisał:

> Matko, przeca KOTORy wydał LEM, nie CDP. Trudno to zrozumieć?

Wiem, ale zawsze można się z nim porozumieć, ale i tak by było to prawie niemożliwe :(

LEM ma wyłączność na gry Lucas Artu, więc nawet nie marz, bo i tak nic się nie ruszy. Może natomiast coś się ruszyć z Kotorem I, bo w listopadzie ma być wznowienie polskiej wersji. O dziwo miało ono być w paździeniku, oc może oznaczać protest innego wydawcy... IMVHO myślę, że to EA, bo przecież BioWare jest ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 15:50, Aragloin napisał:

LEM ma wyłączność na gry Lucas Artu, więc nawet nie marz, bo i tak nic się nie ruszy.
Może natomiast coś się ruszyć z Kotorem I, bo w listopadzie ma być wznowienie polskiej
wersji. O dziwo miało ono być w paździeniku, oc może oznaczać protest innego wydawcy...
IMVHO myślę, że to EA, bo przecież BioWare jest ich.


Dzięki za wytłumaczenie mi i zostawienie resztki nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieję na upadek LEM i przejęcie ich praw na wydawanie gier przez CDP... KotOR-y w Ekstra Klasyce... Sam & Max (ten pierwszy), Grim Fandago, TIE Fighter... To tego jeszcze CoD 1 i 2, bo zdaje się, że je też wydał LEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 15:51, grabopendzik napisał:

Ja to czekam praktycznie na coś niemożliwego, czyli Diablo 2 w XK... A jeżeli nie to
chociaż Antologia Blizzard...



He, he. Dobrze to ująłeś, bo to jest nie możliwe w 100%. Na pytanie u konsula czy jest szansa na antologię w tańszej serii to odpowiedział/a że to narazie nie możliwe bo Blizzard zbyt ceni swoje gry a i platynę ledwie się udało wytargować.

A ja czekam na... właściwie na nic nie czekam XK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ja to czekam praktycznie na coś niemożliwego, czyli Diablo 2 w XK... A jeżeli nie
> to
> > chociaż Antologia Blizzard...
>
>
> He, he. Dobrze to ująłeś, bo to jest nie możliwe w 100%. Na pytanie u konsula czy jest
> szansa na antologię w tańszej serii to odpowiedział/a że to narazie nie możliwe bo Blizzard
> zbyt ceni swoje gry a i platynę ledwie się udało wytargować.
>
> A ja czekam na... właściwie na nic nie czekam XK.

A to ciekawostka... Wychodzi na to, że nawet strasznie stare gry blizzarda trzymają się wysoko cenowo... Pamiętam taki moment jak pierwsza część Diablo była w Extra Grze za 20 zł, ale to było gdzieś 5 lat temu... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 16:21, grabopendzik napisał:

> > Ja to czekam praktycznie na coś niemożliwego, czyli Diablo 2 w XK... A jeżeli
nie
> to
> > chociaż Antologia Blizzard...
>
>
> He, he. Dobrze to ująłeś, bo to jest nie możliwe w 100%. Na pytanie u konsula czy
jest
> szansa na antologię w tańszej serii to odpowiedział/a że to narazie nie możliwe
bo Blizzard
> zbyt ceni swoje gry a i platynę ledwie się udało wytargować.
>
> A ja czekam na... właściwie na nic nie czekam XK.

A to ciekawostka... Wychodzi na to, że nawet strasznie stare gry blizzarda trzymają się
wysoko cenowo... Pamiętam taki moment jak pierwsza część Diablo była w Extra Grze za
20 zł, ale to było gdzieś 5 lat temu... ;-)


Bo Blizzard sprzedajac taka gre daje gwarancje utrzymania infrastruktury sieciowej.
Inne gry z multiplayerem moga sobie na to pozwolic w o wiele wyzszym stopniu bo tam serwery funduja np. rozne klany (CS, dod sprzedawane po 5-10 usd na steamie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 16:28, mateuszencja napisał:

Szkoda że Test Drive Unlimited jeszcze nie jest w Extra Hit.Wiem,że może trochę za wcześnie,ale
byłoby fajnie gdyby wszedł :).I tak zbieram na TDU w Topselerze ;p


To może warto poczekać, tak samo było z Fable. Kupiłem w PK, po jakimś czasie wyszła w XK, a potem w CD-A. To dopiero jest ciekawostka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego brakuje serii "Extra Klasyka Gold" by bezpodstawnie nie nosiła tej nazwy? Jedna z możliwych i godnych uwagi CDP odpowiedzi brzmi: "Sagi Homeworld".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czały czas czekam na Juiced 2. Obejrzałem reklamę tej gry na youtube zrobioną przez gram.pl i bardzo mi się spodobała. Z reklamy wynika, że jest bardzo fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 12:44, Heterko napisał:

Ja czały czas czekam na Juiced 2. Obejrzałem reklamę tej gry na youtube zrobioną przez
gram.pl i bardzo mi się spodobała. Z reklamy wynika, że jest bardzo fajna.


Niestety z recenzji obiektywnych (kto wie czy nie subie) nie są już takie dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 16:36, grabopendzik napisał:

To może warto poczekać, tak samo było z Fable. Kupiłem w PK, po jakimś czasie wyszła
w XK, a potem w CD-A. To dopiero jest ciekawostka...


To akurat normalne, bo przecież praktycznie każda gra z czasem tanieje. Kwestią pozostaje tylko to na jakim później cena sie zatrzyma. Jak wiadomo np. gry Blizzarda i jeszcze kilku innych producentów na razie nie lądują w tych najtańszych i póki co nie zanosi sie na to aby to sie zmieniło. Jednak to że Fable będzie można kupić za 20zł było praktycznie pewne, choćby po tym że Czesi już od dawna ją za tyle mieli.
A tak w ogóle to w XKN nic już sie nigdy nie ukarze, bo ta seria już nie istnieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować