Zaloguj się, aby obserwować  
kuko7

Lost - The Game!

312 postów w tym temacie

Dnia 02.03.2008 o 13:08, awesome napisał:

moze ktos mi pomoc? Stanąłem na misji w której mam zrobic zdjęcie w jakims sklepie i
widze tam jakas babke co podchodzi do sprzedawcy a przy regałach jest Locke na wózku.
W którym momencie mam zrobic fotke?



zoom zero i cykasz fotki do skutku kiedy on znia gada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 15:03, kedzior141 napisał:

Jakie ma wymagania ta gra z ciekawości zapytam?:) Bo jeśli wysokie to zdecydowanie sobie
odpuszczę.


Znalazłem te wymagania na www.gry-online.pl Rozsądne wymagania sprzętowe:
Pentium 4 3.5 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza), 6 GB HDD, Windows XP SP2/Vista

Minimalne są troche mniejsze zapewne wystarczy 1gb ram''u i słabszy proc możliwe że Pentium 4 2,40 ghz.Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 22:38, ImportantPreson napisał:

ja juz jestem na 5 epizodzie wiec juz powoli koncze grę. Bardzo przyjemnie się gra dlatego
też polecam ją każdemu fanowi serialu ale takze przyjemnych przygodówek :)


yhy a mam pytanie [ nie żebym był wścipiski] z ka masz juz tą gre? Przecież premiera będzie dopiero 27 marca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 22:41, rafekx 12 napisał:

> ja juz jestem na 5 epizodzie wiec juz powoli koncze grę. Bardzo przyjemnie się gra
dlatego
> też polecam ją każdemu fanowi serialu ale takze przyjemnych przygodówek :)

yhy a mam pytanie [ nie żebym był wścipiski] z ka masz juz tą gre? Przecież premiera
będzie dopiero 27 marca?



Zgoda, ale to premiera w Polsce, za granicą była już dawno. A zakup w zagranicznym sklepie internetowym to już żadne halo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 22:46, rafekx 12 napisał:

Aha ok, korzystając z okazji zapytam kogoś kto juz gra, czy to prawda że ta gra jest
bardzo krótka?



7 epizodów po 6 podrozdziałów. Ja gram juz drugi tydzien no ale to tak nei codziennie. naprawde przednia gra dla fana lost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 23:19, ImportantPreson napisał:

> No to już mam "mętlik" w głowie bo nie wiem czy kupować ta gre czy nie...


jezeli jestes fanem zerialu to kupuj bez zastanowienia


Tak jestem fanem serialu ale troche "przeraża" mnie długość gry,podobno da sie ją przejsc w 3 godziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 23:21, rafekx 12 napisał:

> > No to już mam "mętlik" w głowie bo nie wiem czy kupować ta gre czy nie...

>
>
> jezeli jestes fanem zerialu to kupuj bez zastanowienia

Tak jestem fanem serialu ale troche "przeraża" mnie długość gry,podobno da sie ją przejsc
w 3 godziny...



ja slyszalem ze w 5 godzin ale co to za radocha tak grac non stop tylko po to by jak najszybciej przejsc? Ja tam gram ponad 2 tygodnie i nie narzekam. a gra bardzo wciaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 23:26, rafekx 12 napisał:

Ok ale czy w tej grze są jakieś misje poboczne?Czy tylko głowny wątek trzeba przechodzić?
Aha i jak wyglądają retrospekcje?



retrospekcje? naturalnie sa w postacie misji w ktorych nalezy zrobic zdjecie z okreslonego wydarzenia z przeszlosci zeby elliot mógł sobie przypomniec pare spraw.
nie ma misji pobocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 23:47, ImportantPreson napisał:

> Ok ale czy w tej grze są jakieś misje poboczne?Czy tylko głowny wątek trzeba przechodzić?

> Aha i jak wyglądają retrospekcje?


retrospekcje? naturalnie sa w postacie misji w ktorych nalezy zrobic zdjecie z okreslonego
wydarzenia z przeszlosci zeby elliot mógł sobie przypomniec pare spraw.
nie ma misji pobocznych.


Ok jak już jest osoba która w to gra to popytam o róźne[ważne] rzeczy w grze[możliwe że ktos na tym też skorzysta gdyż dowie się co i jak z tą grą] Czy gra jest liniowa? CZy można swobodnie poruszać sie po wyspie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 23:53, rafekx 12 napisał:

> > Ok ale czy w tej grze są jakieś misje poboczne?Czy tylko głowny wątek trzeba
przechodzić?
>
> > Aha i jak wyglądają retrospekcje?
>
>
> retrospekcje? naturalnie sa w postacie misji w ktorych nalezy zrobic zdjecie z okreslonego

> wydarzenia z przeszlosci zeby elliot mógł sobie przypomniec pare spraw.
> nie ma misji pobocznych.

Ok jak już jest osoba która w to gra to popytam o róźne[ważne] rzeczy w grze[możliwe
że ktos na tym też skorzysta gdyż dowie się co i jak z tą grą] Czy gra jest liniowa?
CZy można swobodnie poruszać sie po wyspie?



nie za bardzo. trzeba sie trzymac tego co trzeba zrobic. nie mozna sobie ot tak swobodnie latac po wyspie i ja zwiedzac jak w GTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i juz po graniu. Całą grę przeszedłem w niecałe 10dni. Zabawa przednia chociaz troszke krótka. Gre oceniam na 7/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie(porąbanego fana serialu:P) gra świetna. Ok! krótka! zgadzam się! nawet bardzo... ale ta gra ma... "to coś"- niesamowity klimat z serialu. Silnik Yeti też działa nieźle:) Polecam FANOM serialu. Jak dla mnie 8/10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować