Zaloguj się, aby obserwować  
kuko7

Lost - The Game!

312 postów w tym temacie

Miejmy nadzieję, że to nie będzie gra na 5 godzin, tak jak większość gier na podstawie filmu. Ale, kto wie, może uda się stworzyć fajną przygodówkę, która będzie miała jakiś sens. No i ciekawe, czy będzie miała ten niepowtarzalny klimat serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 14:33, rafekx 12 napisał:

A czy mógłbyś podać źródło?Byłbym wdzięczny mimo że zamówiłem tę gre chciałbym o niej
coś poczytać.Pozdro


Proszę bardzo:
http://ps3.ign.com/articles/855/855831p1.html
http://xbox360.gamespy.com/x box-360/lost/855804p1.html

awesome---> oryginalne głosy bohaterów są w mniejszości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądam gameplay z linka, który podesłał rafex. Gra prezentuje się całkiem smakowicie, jest i klimat, jest oryginalna muzyka z serialu, są i oryginalne głosy bohaterów. Niestety nie mam na nią szans, komputer za słaby. Po upgrade jak najbardziej ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 15:42, Kris Blake napisał:

> A czy mógłbyś podać źródło?Byłbym wdzięczny mimo że zamówiłem tę gre chciałbym o
niej
> coś poczytać.Pozdro

Proszę bardzo:
http://ps3.ign.com/articles/855/855831p1.html
http://xbox360.gamespy.com/x box-360/lost/855804p1.html

awesome---> oryginalne głosy bohaterów są w mniejszości...



jak do tej pory każda osoba ma oryginalny głos postaci z serialu. A było to juz kilkanaście osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sie juz nie moge doczekać Lost The game a potem Lost the game season 3 i 4 season 2 sobie odpuszcze chyba że bedzie mozna grac Mr Eco. marzenia marzenia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.03.2008 o 18:15, awesome napisał:


jak do tej pory każda osoba ma oryginalny głos postaci z serialu. A było to juz kilkanaście
osób.

No chyba nie bardzo...przykład - ani Matthew Fox ( Jack ) ani Terry O''Quinn ( Locke ) głosów nie podłożyli.
Z tego co wyczytałem na necie oryginalne głosy mają---> Ben, Desmond, Claire, Mikhail, Sun i Tom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 09:01, Kris Blake napisał:

No chyba nie bardzo...przykład - ani Matthew Fox ( Jack ) ani Terry O''Quinn ( Locke
) głosów nie podłożyli.
Z tego co wyczytałem na necie oryginalne głosy mają---> Ben, Desmond, Claire, Mikhail,
Sun i Tom.


Ale całkiem dobrych dublerów zamiast nich dali xP. Brzmią klimatycznie. Ale taki Sayid? Tragedia. Już się nie mogę doczekać żeby usłyszeć w grze Desmonda ;] Uwielbiam jego głos ;P

A co do gry, kupić raczej nie kupię, ale obwąchać może... ciekawe czy będzie demo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i niestety Ubisoft zawiódł.

Lost: The Game zapowiadał się nieźle (w wersji jak na razie na konsole), ale wyszło jak zwykle. Średnia ocen mówi sama za siebie - wersje na Playstation 3 i Xboxa 360 mają średnią ocen 58. Większość redaktorów serwisów o grach głównie narzeka na długość gry - podobno jest bardzo krótka. Cóż, ciekaw jestem jak to będzie z wersją PeCetową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)Cóż, ciekaw jestem jak to będzie z wersją PeCetową.

Będzie to samo, gdzieś przeczytałem, że jest obojętne na jakiej platformie grasz ( X-Box 360, PS3, PC ), ponieważ wersje się niczym nie różnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 09:11, master matrox napisał:

Lost: The Game zapowiadał się nieźle (w wersji jak na razie na konsole), ale wyszło jak
zwykle. Średnia ocen mówi sama za siebie - wersje na Playstation 3 i Xboxa 360 mają średnią
ocen 58.


No to dupa blada. Trailery były bardzo dobre moim zdaniem. Wzięła się za to firma z doświadczeniem i talentem... a tu, jak większość egranizacji - wyszło źle. Szkoda ;/. Ale cóż, wracam do oglądania serialu w takim razie xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 09:30, Sad Statue napisał:

No to dupa blada. Trailery były bardzo dobre moim zdaniem. Wzięła się za to firma z doświadczeniem
i talentem... a tu, jak większość egranizacji - wyszło źle. Szkoda ;/. Ale cóż, wracam
do oglądania serialu w takim razie xd


Zapomniałem dodać jeszcze linki, tak abyście widzieli że to prawda :)
http://www.metacritic.com/games/platforms/ps3/lost
http://www.metacritic.com/ga mes/platforms/xbox360/lost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długa czy krótka to mało ważne :P Grę trzeba potraktować jako interaktywny odcinek (albo kilka odcinków) Wszak gramy dla poznania tajemnicy wyspy a nie by przez kilkadziesiąt godzin łazić po tym samym kawałku dżungli. Lepiej iść na jakość a nie ilość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 12:51, Kerigun napisał:

Długa czy krótka to mało ważne :P Grę trzeba potraktować jako interaktywny odcinek (albo
kilka odcinków) Wszak gramy dla poznania tajemnicy wyspy a nie by przez kilkadziesiąt
godzin łazić po tym samym kawałku dżungli. Lepiej iść na jakość a nie ilość.

Ale skoro przejście gry ma zajmować 2,5 godziny, to jakością w żadnym wypadku nie da się tego naprawić: http://www.markolf.pl/forum/viewtopic.php?t=3814 - przedostatni post. Poza tym, całość wygląda rzeczywiście jako interaktywny odcinek/odcinki, a nie gra, więc nie dziwota, że Lost: The Game noty i opinie zbiera, jakie zbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze ktos mi pomoc? Stanąłem na misji w której mam zrobic zdjęcie w jakims sklepie i widze tam jakas babke co podchodzi do sprzedawcy a przy regałach jest Locke na wózku. W którym momencie mam zrobic fotke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 09:43, master matrox napisał:

> No to dupa blada. Trailery były bardzo dobre moim zdaniem. Wzięła się za to firma
z doświadczeniem
> i talentem... a tu, jak większość egranizacji - wyszło źle. Szkoda ;/. Ale cóż,
wracam
> do oglądania serialu w takim razie xd

Zapomniałem dodać jeszcze linki, tak abyście widzieli że to prawda :)
http://www.metacritic.com/games/platforms/ps3/lost
http://www.metacritic.com/ga mes/platforms/xbox360/lost



Ja tam nie narzekam na gre. Mam wersje na PC i gra sie bardzo przyjemnie. I opinie innych mnie nie obchodzą. Uwielbiam serial a gra jest na przyzwoitym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 13:08, awesome napisał:

moze ktos mi pomoc? Stanąłem na misji w której mam zrobic zdjęcie w jakims sklepie i
widze tam jakas babke co podchodzi do sprzedawcy a przy regałach jest Locke na wózku.
W którym momencie mam zrobic fotke?


Na to pytanie raczej w polsce tak szybko odp. nie otrzymasz:)No chyba że ktoś tak jak ty z zagranicy zamówił.Ale spróbuj zadać to pytanie na jakimś zagranicznym forum tej gry[np.Amerykańskim].Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę dalej wierzycie, że jest jakakolwiek zależność pomiędzy dobrym trailerem a dobrą grą? Bo ja takowej nie widzę. KAŻDA gra (no, 99%) ma wspaniały i klimatyczny trailer. Nie spotkałem się w życiu z czymś bardzo odpychającym (chodzi oczywiście o gry, które teoretycznie powinny być hitami). A potem wszyscy marudzą, że gra jest do kitu a trailer był spoko. Ja się z tego wyleczyłem już dawno, a ostatecznie przestałem podobnie myśleć po ujrzeniu zapowiedzi w formie trailera gry Hellgate.

Ale do rzeczy: Czy ktoś z Was ma problemy z wejściem na stronę www.zagubiony.com? Bo ja tam nadal mam licznik, teraz z ujemną wartością i nie mogę w ogóle na stronę wejść :/

@Awesome
Przyznaj się, z którego serwisu torrentowego ściągałeś grę? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 06:36, Agntx napisał:

Naprawdę dalej wierzycie, że jest jakakolwiek zależność pomiędzy dobrym trailerem a dobrą
grą? Bo ja takowej nie widzę. KAŻDA gra (no, 99%) ma wspaniały i klimatyczny trailer.


No wiesz, ale gdy czytam zapowiedzi gry i dowiaduje się o tym jaka to ma być wspaniała, to nie podniecam się od razu, czy coś, ale staram sobie wyobrazić jak będzie wyglądać jak wszystko się uda. I dla mnie, fana serialu perspektywa gry na podstawie "LOST" była całkiem interesują. A że podobno się nie udało, inna sprawa. Ale osobiście lubię się ponieść takiej...eee... "podjarce"? grą? Ale z rozsądkiem, zawsze :P. I nie wyrosnę z tego, bo to wcześniej byłem malkomentem i jęczałem że to się nie uda i to... W końcu pomyślałem, że czasem warto uwierzyć(nawet dla samego czekania xD), że się może udać. A jak po wyjściu komentarze i recenzje równają grę z ziemią, to po prostu zapomnieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>... ciekaw jestem jak to będzie z wersją PeCetową.

GOL zrecenzował wersję PC i dał tylko 58%;
+
fabuła prezentuje wysoki poziom wykonania, skutecznie zachęcając do odkrywania szczegółów z przeszłości Elliotta;
możliwość własnoręcznego zbadania wszystkich najważniejszych lokacji znanych z dwóch pierwszych sezonów Lost;
genialnie zrealizowane flashbacki;
wiele ukrytych smaczków dla fanów serialu;
bardzo ładna grafika;
świetna oprawa muzyczna
-
gra momentami całkowicie niezrozumiała dla osób, którym serial jest obcy;
bardzo uproszczona rozgrywka – banalne zagadki, elementy typowe dla gier akcji na bardzo niskim poziomie i niekiedy niepotrzebnie dodane;
wysokie wymagania sprzętowe;
brak opcji free-roamingu oraz liniowy przebieg rozgrywki;
krótki czas zabawy;
niepotrzebny mechanizm handlowania z innymi rozbitkami;
brak oryginalnych głosów najważniejszych postaci znanych z serialu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować