Zaloguj się, aby obserwować  
kuko7

Lost - The Game!

312 postów w tym temacie

Dnia 26.02.2008 o 15:45, rafekx 12 napisał:

Właśnie przeczytałem że Lost:Via Domus wychodzi dziś na świecie !

Premiera gry Lost: Zagubieni w Polsce również była planowana na koniec lutego, ale została u Nas przesunięta o miesiąc.

Dnia 26.02.2008 o 15:45, rafekx 12 napisał:

i troche sie z dziwiłem,czy CD-Project potrzebuje AŻ miesiąca na polonizacje gry?

A Ty myślisz, że ile takie tłumaczenie, "włożenie" tego do gry i tłoczenie płyt zajmuje?
Może po prostu Ubisoft za późno przekazał grę do CDP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...Masz te gre, widać sprowadziłeś ją sobie z zagranicy:)A co do samej gry to czy mógłbyś coś o niej powiedzieć? Np. Czy sie fajnie gra? A co do screenów są fajne ale widac że to chyba początek gry.Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 13:34, rafekx 12 napisał:

Hmm...Masz te gre, widać sprowadziłeś ją sobie z zagranicy:)A co do samej gry to czy
mógłbyś coś o niej powiedzieć? Np. Czy sie fajnie gra? A co do screenów są fajne ale
widac że to chyba początek gry.Pozdro



Fajnie się gra ale mam problemy z tą grą. Prawdopodobnie to wina sterowników bo gra czasem bardzo się tnie a czasem wyłącza. Czytałem na forach ze to wina sterów a ja ich nigdy nie ulepszałem i mam podstawowe. Mam karte Sapphire Radeon X1950PRO i przy sterach Ati Catalyst 8.2 gra się wyłącza sama, przy 7.1 czesto się bardzo tnie. teraz zainstalowałem 8.1 i zobaczymy co z tego bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie chciałem spytać, jak ogólne wrażenia z gry ? bo się zastanawiam nad kupnem konsoli specjalnie dla niej :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika jest ohydna - dziwi mnie to, bo widzę, że sprzęt masz całkiem niezły. Jeżeli wersje na konsole wyglądają tak samo, nie tknę tego nawet patykiem. Fanem serialu może wielkim nie jestem, ale pierwsze >>ładne<< screeny udostępnione jakiś czas temu budowały klimacik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 21:00, WorldWar3PL napisał:

Grafika jest ohydna - dziwi mnie to, bo widzę, że sprzęt masz całkiem niezły. Jeżeli
wersje na konsole wyglądają tak samo, nie tknę tego nawet patykiem. Fanem serialu może
wielkim nie jestem, ale pierwsze >>ładne<< screeny udostępnione jakiś czas
temu budowały klimacik.



w rzeczywistosci jest napradwe ladnie a te screeny sa rzeczywiscie nie najlepsze ale to wina frapsa, nie gry. Fajna gra tylko mam problemy ze sterownikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tu raczej nie mogę Ci uwierzyć, bo widzę wyraźnie, że tekstury są w bardzo niskiej rozdzielczości, wygładzanie krawędzi nie jest pierwszej klasy, detale terenu są znikome, o dymie i ogniu nie wspomnę, a i oświetlenie wydaje się być przedpotopowe. Czy naprawdę tak wygląda ta gra na najwyższych ustawieniach szczegółowości grafiki?
Najwięcej dowodów masz na screenie 3 - włosy pana na screenie + postać pana grubego, którego imienia zapomniałem. Spójrz na górę w oddali, drzewa, niebo, zabrudzenia na samolocie, piasek, 'to coś wystające po lewej i ledwo widoczne'.... w sumie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 12:52, awesome napisał:

kilka screenów które udało mi sie zrobic grajac w tą grę:


Wkrótce wiecej :)

O widzę piraciki się ściąga:] Premiera polska tuż tuż a tu Polacy na drugi dzień mają już zagraniczna wersje a co? Od cioci z Niemiec? :]
Co do samej gry grafika okropna chyba, że grałeś na Low. Sam HUD pusty by nie tracić klimatu a menu wygląda jak w budżetówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 21:24, Carl92 napisał:

> kilka screenów które udało mi sie zrobic grajac w tą grę:
>
>
> Wkrótce wiecej :)
O widzę piraciki się ściąga:] Premiera polska tuż tuż a tu Polacy na drugi dzień mają
już zagraniczna wersje a co? Od cioci z Niemiec? :]
Co do samej gry grafika okropna chyba, że grałeś na Low. Sam HUD pusty by nie tracić
klimatu a menu wygląda jak w budżetówce.



Mówiłem, że to wina frapsa. Grałem w 1024x768 w medium i high textures. Jakbyś czytał więcej na forum to byś wiedział skąd mam. Już nie chce mi się tłumaczyc, robiłem to setki razy. Ale gra robi niezłe wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tu macie mój filmik z gry który przedstawia gameplay. W grze urzekło mnie taka sytuacja, że jak bedziemy grac, zasejwujemy, wyjdziemy z gry i jak znowu sie nam zachce grac i bedziemy chcieli kontynuowac gre to zanim bedziemy mogli kierowac postacia jest jak w filmi: Previously on Lost i sa pokazane momenty z gry które juz były. Po prostu genialne. Uwieczniłem to w filmie wiec zapraszam do oglądania.

http://pl.youtube.com/watch?v=kT4xseps6pc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 22:56, awesome napisał:

A tu macie mój filmik z gry który przedstawia gameplay. /.../

Wow. Z tego co nam zaprezentowałeś widzę, że gra zachowała przynajmniej sporą część tego charakterystycznego klimatu "Zagubionych". Grafika IMO bardzo ładna.
Kompletnie nie rozumiem wypowiedzi WorldWar3PL... Nie mów, że oceniasz gry po grafice, bo tyle wywnioskowałem z Twojego posta. Jak dla mnie może i ona być taka jak w hmmm... Np. jak w San Andreas. Byle grało się przyjemnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.02.2008 o 22:56, awesome napisał:


Hm... Pierwsze co mi się rzuciło w oczy, to taka jak by... LINIOWOŚĆ. Z lewej drzewa, z prawej drzewa - Przez które zakładam przejść się nie da - i możemy iść tylko prosto :/

Jeśli tak ma wyglądać CAŁA gra, to ja JUŻ podziękuję ...


Ale ta kontynuacja, i muzyka z serialu.. klimacik wypas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze sorki że post pod postem, ale nie mogę już edytować.

Chciałem dodać, że jeśli nie będzie spolszczenia wersji Kinowej, albo chociaż WYBORU Oryginalnych głosów - Także dziękuję, wolę już kupić w amazonie, by trzymać klimat serialu ... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a DLA mnie po 2h grania w to cudo daje bez wahania mocne 7/10. Taka ocena bo gra ma wiele smaczkow z serialu a co najwazniejsze oryginalne głosy bohaterów i znajome miiejsca etc Nie załuję zakupu. Bardzo dobrze ze dolar taki słaby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować