Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs gwiazdkowy gram.pl!

2911 postów w tym temacie

A ja cały czas czekam, czekam i czekam. Dziś cały dzień zmarnowałem na wypatrywanie listonosza. A kiedy przyszedł to przyniósł tylko rachunek za gaz i prąd :D Cały czas mam nadzieję, iż dostanę coś z TOP10 ale jest to bardzo mało prawdopodobne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie listonosz może przyjśc pare razy (wieczorem tez rozwożą), więc jest jeszcze szansa ale nie sądze. czekam jeszcze na mojego wymienionego Morrowinda, którego jakaś pani z CDprojekt wysłała mi w czwartek a jeszcze do mnie nie doszło więc ciekawe jak bedzie z tymi nagrodami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 15:59, HumanGhost napisał:

Mnie dziś listonosz przyniósł tylko rachunki. :-( Ale mam andzieje, że w tym tygodniu dotrze
do mnie paczuszka z jakąś miłą zawartością. :-D

Tja, jakoś rachunki zawsze na czas przychodzą, co nie? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 16:29, Budyn napisał:

> Mnie dziś listonosz przyniósł tylko rachunki. :-( Ale mam andzieje, że w tym tygodniu
dotrze
> do mnie paczuszka z jakąś miłą zawartością. :-D
Tja, jakoś rachunki zawsze na czas przychodzą, co nie? ;]

Co z tego, że czasem na dzień przed terminem "do zapłaty" ;]. W takim wypadju na paczkę też poczekamy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 16:52, BaRt3k. napisał:

czyli jak narazie nikt nie dostał jeszcze paczki??Bo ja nadal czekam...

Jakby ktoś dostał, to pewnie poinformowałby o tym... Nie wiem po co pisać 100 postów, każdy o tej samej treści - zrobiliście z tego wątku niezły śmietnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dostać grę albo gadżet, nie nastawiam się na nic wystrzałowego, aby się później nie rozczarować. Jednakże na razie żadna paczka jeszcze nie przyszła. Może dziś??
Jak ktoś coś dostanie to mógłby się pochwalić, żebyśmy mieli jakieś pojęcie o tym co CDP wysyłało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2006 o 11:56, HumanGhost napisał:

A do mnie znów dziś przyszły same rachunki. Kurcze te to jakoś sie nigdy nie spóźniają ani
nie gubią. :-/



Może nadawcom tych rachunków bardziej zależy na szybszym dostarczeniu niż czegokolwiek innego ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak do mnie też rachunek za tpsa ,ale miły do płacenia 2.44 zł z vat :D. Może się czołgają z tymi paczkami :).
Kurka tak se myśle bo starszy chce mi kupić AOE3 i ie wiem co mam za nagrode :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł listonosz, zostawił magazyn z cyfry+ oraz rachunek za komórkę i tyle. Wygląda na to, że trzeba będzie czekać do jutra. Coś nasza poczta nie spisuje się najlepiej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować