Zaloguj się, aby obserwować  
NuGGet

Co robicie gdy jesteście zdenerwowani?

241 postów w tym temacie

Klnę na czym świat stoi, obżeram się, a czasami zaczynam głaskać kota czy psa (co tam mam pod reką), bo to mnie chyba najbardziej uspokaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy od sytuacji.... czasami klnę, czasami trzskam drzwiami, a jak jestem tak bardzo zdenerwowana, że aż bezsilna to poprostu płaczę..:(
Nie lubię być zdenerwowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dostałem zdegradowany dostałem -2 za taką głupote. Potem byłem tak wkurzony
że gdyby ktoś mnie zdenerwował to chyba bym mu coś zrobił. Ale uspokaja mnie
crash w którego naprawde dobrze gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 19:38, Shabranigdo napisał:

Ja kiedy jestem zdenerwowany gram w Postal''a 2 :)

A to jest bardzo dobre:P
Ja czasami jak sie wkurze to tez go odpalam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jestem zdenerwowany to włączam komputer i: wchodzę na gram.pl/gram w Guild Wars i zatapiam się w rozgrywce ^^., ale częściej włączam dobrą muzykę i się relaksuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwykle przezywam wszystkich...
bardzo często później tego żałuję, ponieważ mówię rzeczy, których normalnie w życiu bym nie chciał powiedzieć/w ogóle bym ich nie powiedział ;/. Eh, czyli robię po prostu rzeczy pochopnie.
To tak, jak jestem zdenerwowany ;P.
Nigdy nie używam jakiejś przemocy, nie rzucam czymś itd, ograniczam się raczej do wyzywania ;p. To w sumie dobrze i źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy jestem zdenerwowanyto biore nerwosol,albo coś podobnego i wtedy już nie jestem zdenerwowany:p
A zdenerwowanie u mnie objawia się nerwowym chodzeniem,dreptaniem w kółko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jestem zdenerwowany to się pocę... i uszy robią mi się czerwone :) w tedy staram głęboko oddychać by się uspokoić ale to raczej rzadko pomaga. A jak jestem wkur... to klnę jak szewc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się bardzo żadno wkurzam, jestem raczej spokojnym człowiekiem ;-) Ale jak jestem zdenerwowany to idę do pokoju,kładę się na łożku, słucham muzyki i jeszcze raz próbuje przemyśleć, ocenić obiektywnie jakąś sytuację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co robię jak jestem zdenerwowana? Wyłączam kompa. Biorę mp3 i idę na 3-4 godzinny spacer. Wysiłek mi pomaga. A jak leje deszcz to też idę. A w nocy jak nie mogę spać i się denerwuję (a wyjść nie mogę) to biorę możliwie najfajniejszą książkę... i czytam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jestem zdenerwowany zapuszczam dobry film, ide do dziewczyny i pomaga mi się odstresować lub czego nikomu nie polecam puszczam se dymka... ostatnio jestem zdenerwowany cały czas bo staram się rzucić palenie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ja się wkurzam to najchętniej rzucam sobie wulgaryzmami, jednak rzadko mi się to zdarza kiedy jestem "wśród ludzi". Poza tym to standardowo walę pięściami w biurko i rzucam lekkimi, niepotrzebnymi rzeczami (zwykle wyposażeniem piórnika).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hhhmmm... jak się wkurzę na kompa to często przeklinam,wyzywam go ^^ albo tłukę myszkę bez przewodową albo w klawiaturę albo też walę w monitor pięścią :P. A jak normalnie się wkurzę to przeklinam albo się wyrzywam na łużko ^^ lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co robie gdy jestem zdenerwowany?
Najczęściej puszczam sobie muzykę i siadam do kompa, wypiję z 2-3 herbaty i coś w podobie.
Ale ostatnio złapałem brutalniejsze metody, otóż zacząłem walić pięściami w ścianę. Kiedy złapały mnie kanary
to jak wróciłem do chaty to tak trzaskałem pięściami że miałem troche krwi. Brutalne ale pomaga :P
Dobrym sposobem jest jeszcze napiąć wszystkie mieśnie i trzymać tak przez chwilkę.
Albo oddychać głęboko i przejść się po dworq lub po pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować