Zaloguj się, aby obserwować  
dawko1

Arcania: Gothic 4 (Temat Ogólny) [M]

4843 postów w tym temacie

Dnia 17.07.2008 o 13:24, Infes napisał:

Zapewne pozostanie jak zostalo [ bardzo madre zdanie ^^ ] , czyli nadal bedzie tym samym
bezimienym.Swoja droga wszyscy mowia ze "skutki jego dzialan",a moze on dobrze postepowal
tylko ktos mu znowu przeszkodzil.


To czy postępował dobrze to zależy od punktu widzenia. W Gothic I doprowadzamy do zniszczenia bariery i wypędzenia Śniącego. Czyn godny herosa, prawda? Ale w części drugiej okazuje się, że bandyci rozproszyli się po Khorinis, a Śniący wezwał smoki. Z perspektywy szarego obywatela Bezimienny jest źródłem tych wszystkich kłopotów, więc dla niego czyny bohatera były złe. Możliwe, że w G4 Bezimienny Król (fajnie brzmi :)) też będzie chciał dobrze, a wyjdzie... jak zwykle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 13:06, macned napisał:

> Ja narazie jestem ciekaw jednego. Jeśli Bezi zostanie królem to ciekawe, gdy go
spotkamy,
> jak będzie się nazywał? "Bezimienny", "JA"...albo wreszcie twórcy gry go nazwą :)


Wydaje mi się, że twórcy nie zaryzykują nadaniem mu imienia (jakiekolwiek by nie było
- fanom się to nie spodoba), dlatego wszyscy będą go nazywać Król, Władca, Wielki Mistrz
albo coś w tym stylu. :)

Może być również tak, że Bezimiennego nie spotkamy. Tzn. będziemy widzieć tylko skutki
jego działań, a także słyszeć o nim z rozmów innych obywateli, a ci nie odważą się zwracać
do króla po imieniu (nawet gdyby takie imię miał).


hmm... bardzo możlwe. Ale powiedziane jest wyraźnie, że będziemy go przekonywać osobiscię by zmienił się na dobrego króla lub też będziemy mogli go zabić... albo zostawić w spokoju. Tak wyczytałem w zapowiedziach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to czego nie wiemy może wyjaśnić nam dodatek, no bo w końcu w gothic 3 gdy stanęliśmy po stronie orków, to dobrze byłoby dokończyć grę po tej stronie, a nawet ujrzeć beziego w tej samej drodze w następnej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 15:09, Varo napisał:

Może to czego nie wiemy może wyjaśnić nam dodatek, no bo w końcu w gothic 3 gdy stanęliśmy
po stronie orków, to dobrze byłoby dokończyć grę po tej stronie, a nawet ujrzeć beziego
w tej samej drodze w następnej części.


Jeśli mowa o dodatku do G3, to napewno przy przejsciu przez portal, pójdzie coś źle. Bezi straci moc znowu, zbroja się rozpadnie czy coś w tym stylu. A propo naszych przyjaciół - napewno jeszcze ich spotkamy mimo to, że są w innym świecie. Milten napewno coś wymyśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, milten znajdzie beziego i xardasa bez mocy, ale jakby spojrzeć z innej strony na tą strawę, to widać wyraźnie, że dodatek musi być kontynuacją Gothic 3, a Gothic 4 kontynuacją dodatku. Nie wiem, jak autorzy mają to zamiar zrobić, ale mam nadzieję, że czegoś nie schrzanią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 15:25, Varo napisał:

Tak, milten znajdzie beziego i xardasa bez mocy, ale jakby spojrzeć z innej strony na
tą strawę, to widać wyraźnie, że dodatek musi być kontynuacją Gothic 3, a Gothic 4 kontynuacją
dodatku. Nie wiem, jak autorzy mają to zamiar zrobić, ale mam nadzieję, że czegoś nie
schrzanią :)


Jak nie spotkamy starych przyjaciół w dodatku to spotkamy ich w Arcanii tym nowym bochaterem. Milten zawsze był mądry i napewno coś wymyśli... Wiem, że to jest śmieszne. Ale to są moje przypuszczenia :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xD Patrz na to z innej strony - inny bohater - inni przyjaciele, inni wrogowie, inny cel do osiągnięcia, inna rola w życiu naszego bohatera, inny świat. Ja tak to widzę, jak bohater jest inny, to wszystko jest inne, a wątpię, żebym dostąpili zaszczytu obejrzenia znów naszych przyjaciół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 15:31, Varo napisał:

xD Patrz na to z innej strony - inny bohater - inni przyjaciele, inni wrogowie, inny
cel do osiągnięcia, inna rola w życiu naszego bohatera, inny świat.

Zgadam się. Będzie to napewno całkiem inne. I mam nadzieje, że utrzyma to wszystko klimat i będzie tak samo wspaniałe jak dotychczasowa Saga Gothic

Dnia 17.07.2008 o 15:31, Varo napisał:

jak bohater jest inny, to wszystko jest inne, a wątpię, żebym dostąpili zaszczytu obejrzenia
znów naszych przyjaciół.

Każdy przyjaciel Beziego miał inny charakter. Zdąrzyłem ich wszystkich poznać. Myśle, że najbardziej przebiegły i pomysłowy jest Milten. Dlatego oznajmiłem, że możliwe zobaczymy go w kolejnych częściach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic 4....hmm....Oby niebył taki jak G3!!Powinni zrobić inny system walki.Możę trochę mniejsze wymagania,albo cuś... xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania zależą od grafiki, jeśli grafika byłaby cienka, to wymagania małe, zauważ, że w g III wymagania były dosyć wysokie, ale grafika na full, jak na rok 2006. Więc jak wolisz, mi by pasowała znów grafika na full, bo mam nowego kompa, no i wiesz każda gierka ładnie idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 15:43, Varo napisał:

Wymagania zależą od grafiki, jeśli grafika byłaby cienka, to wymagania małe, zauważ,
że w g III wymagania były dosyć wysokie, ale grafika na full, jak na rok 2006. Więc jak
wolisz, mi by pasowała znów grafika na full, bo mam nowego kompa, no i wiesz każda gierka
ładnie idzie.


u mnie też grafa na full,ale nie u wszystkich moze tak być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, tu o grafikę ja bym się szczególnie nie zamartwiał, lecz o fabułę. Co będzie z gothic 4, gdy ten będzie maił wymagania, że tylko dziesięciu osobom wejdzie z całego gram.pl ? Nie, moim zdaniem dobrze by było, jakby gra powstała na takim samym silniku graficznym, jak w gothic 3, no może odrobinę lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 16:04, Varo napisał:

Szczerze, tu o grafikę ja bym się szczególnie nie zamartwiał, lecz o fabułę. Co będzie
z gothic 4, gdy ten będzie maił wymagania, że tylko dziesięciu osobom wejdzie z całego
gram.pl ? Nie, moim zdaniem dobrze by było, jakby gra powstała na takim samym silniku
graficznym, jak w gothic 3, no może odrobinę lepszy :)


Zapewne gra bedzie bazowac na silniku graficznym z poprzedniej czesci,jednakze ulepszonym i zmienszonymi ilosciami bugow. No wlasnie dla mnie jednakze i tak najwazniejszy czynik tej seri(ukochanej) jest fabula no i soundtracki ktore w kazdej czesci robia wrazenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 16:14, Infes napisał:

> Szczerze, tu o grafikę ja bym się szczególnie nie zamartwiał, lecz o fabułę. Co
będzie
> z gothic 4, gdy ten będzie maił wymagania, że tylko dziesięciu osobom wejdzie z
całego
> gram.pl ? Nie, moim zdaniem dobrze by było, jakby gra powstała na takim samym silniku

> graficznym, jak w gothic 3, no może odrobinę lepszy :)

Zapewne gra bedzie bazowac na silniku graficznym z poprzedniej czesci,jednakze ulepszonym
i zmienszonymi ilosciami bugow. No wlasnie dla mnie jednakze i tak najwazniejszy czynik
tej seri(ukochanej) jest fabula no i soundtracki ktore w kazdej czesci robia wrazenie...


Nie sądzę, w końcu G4 robi inne studio niż G3, było o tym mówione już kilkanaście razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 17:42, Machoni92 napisał:

Nie sądzę, w końcu G4 robi inne studio niż G3, było o tym mówione już kilkanaście razy


A co to zmienia ze inne studio? Wez sie zastanow... To ze inne studio nie znaczy ze nie moga sie oprzec na poprzednim silniku graficznym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 18:06, Infes napisał:

> Nie sądzę, w końcu G4 robi inne studio niż G3, było o tym mówione już kilkanaście
razy

A co to zmienia ze inne studio? Wez sie zastanow... To ze inne studio nie znaczy ze nie
moga sie oprzec na poprzednim silniku graficznym...


Sam weź się zastanów. Nowe studio musi mieć pozwolenie od producenta poprzedniej części na wykorzystanie silnika, poza tym musi skądś kod źródłowy od tego silnika wziąć. Zastanów się proszę zanim coś więcej napiszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ty na prawdę myślisz, że twórcy wykorzystają inny silnik graficzny ? Przecież to byłoby bez sensu. Moim zdaniem lepiej utrzymać taki sam klimat jak był w gothic 3. Bo z tego, że muszą mieć pozwolenie. Myślisz, że taki silnik graficzny istnieje na świecie tylko taki jeden ? I zanim stwierdzisz błąd w poście kolegi, to zastanów się, czy jest słuszny i czy ma jakiś sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 20:09, Varo napisał:

A czy ty na prawdę myślisz, że twórcy wykorzystają inny silnik graficzny ? Przecież to
byłoby bez sensu. Moim zdaniem lepiej utrzymać taki sam klimat jak był w gothic 3. Bo
z tego, że muszą mieć pozwolenie. Myślisz, że taki silnik graficzny istnieje na świecie
tylko taki jeden ? I zanim stwierdzisz błąd w poście kolegi, to zastanów się, czy jest
słuszny i czy ma jakiś sens.


No ale widzisz tłumacz takim ^^ Szkoda gadac :) A tym bardziej pisac ;) Ciekawi mnie jak wyjda soundtracki w G4,bo w poprzedniej czesci bylby po prostu "niesamowite" i sam czesto ich slucham normalnie w winamp''ie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ta muzyka, tylko się wsłuchać, a usłyszysz ^^ Ja na początku jak dostałem G III to miałem za słabą kartę graficzną, a dopiero da tydzień dostałem lepszą, w ten czas godzinami siedziałem w muzyce w G III, po prostu cudo :) Wiesz co ? Wiesz dlaczego G III tak mnie przyciąga, bo ta muzyka ! Miodzio, aż chce się grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować