Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

StarCraft 2 - zapowiedź

91 postów w tym temacie

teraz sprzedaz normalnego Starcrafta podskoczyla - szczegolnie w USA, gra jest w TOP10 :P
Tak na oko - poczekamy jeszcze 2 lata na nowego Starcrafta, ale zapowiada sie na kolejny przelom w RTS''ach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję, że legenda nie zostanie zbeszczeszczona i dostaniemy kawał dobrej gry. Chociaż nie wiem skąd u mnie te obawy, przecież za Stara jest odpowiedzialny Blizzard, a ta firma jeszcze nigdy nie pokazała światu słabej gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie w chwili obecnej to bardziej zapowiada się na coś formatu kolejnego dodatku z nieco poprawioną grafiką, aniżeli na godnego następcę oryginału. Mam nadzieję, że rzeczywiście wszystko to się jeszcze zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Gra produkowana jest od 4 lat" Grafika również, z tamtej epoki :P... Mam nadzieje ze to się zmieni, bo jak na razie nie jest genialnie (jak przystało na blizz) a jest "aż" dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do grafiki... zanim ktos wypowie sie na jej temat zalecam obejzenie oficjalnego filmiku z gry, ktory mozna znalesc na oficjalnej stronie starcraft2. Grafika jest swietna, a najbardziej ANIMACJE, czy SZCZEGOLY ,jak kto w grach blizzarda bywa. Animowene, szczegolowe tla, swietny, sugestywny bumpmaping, cieniowanie, czy fizyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 16:23, slipcio napisał:

Co do grafiki... zanim ktos wypowie sie na jej temat zalecam obejzenie oficjalnego filmiku
z gry, ktory mozna znalesc na oficjalnej stronie starcraft2. Grafika jest swietna, a najbardziej
ANIMACJE, czy SZCZEGOLY ,jak kto w grach blizzarda bywa. Animowene, szczegolowe tla, swietny,
sugestywny bumpmaping, cieniowanie, czy fizyka.

Nom. i na dodatek zachowuje klimacik graficzny piierwowzoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szczerze to i tak późno się ta zapowiedź pojawiła ale cóż... co do pogłosek o nowych rasach to są nieprawdziwe gdyż nie zagadało by się to z fabułą gry i nie koniecznie by się ta innowacja przyjęła zmiany nie zawsze wychodzą na lepsze , zresztą po co 2 nowe rasy jak będzie od groma jednostek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło obejżeć trailer z gameplaya aby to wszystko wiedzieć. Po co mówić że udało wam się coś wyszperać jak to wszystko blizzard pokazał w Korei.
To co tu piszecie to nic sekretnego, ani odkrywczego, wiadomo to już od dawna, a wstęp do tekstu to poprostu kampania reklamowa: czekasz na sc2 to wejdź na gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 16:30, Word up napisał:

Ehh a miałem nadzieję, że wprowadzą czwartą rasę:P
Widać abonament wowa robi swoje... heh poczekamy, oj poczekamy na premierę.

Lepsze trzy zbalansowane, a jednocześnie bardzo różne rasy niż cztery lub pięć, ale za to gorzej wykonane. Zwłaszcza, że dzięki temu zostanie zachowany klimat i rasy otrzymają sporo nowych ciekawych jednostek, a pewnie i jakiś dodatek z nowymi będzie rok po premierze gry (jak to Blizz ma w tradycji, chociaż Burning Crusade to wyjątkowo długo przesuwali). Osobiście liczę na ciekawe nowości wśród rasy Terran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto będzie gre wydawał ten zarobi bo dużooo osób gre kupi :P Ale co po co mówić o wydawaniu mnie bardziej interesuje kiedy demo dadzą ... chodźby jedną małą plansze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować