Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 01.02.2007 o 22:58, morthi napisał:

zanim lookniesz sobie w kuznie to wrzuc nieoficjalny patch bo sie rpzestraszysz

usun rowniez z podpisu link do bitefighta - jest to zakazane regulaminem (degrad gwarantowany)


Dzięki za przypomnienie o nieoficjalnym patchu, a z tym linkiem to zapomniałem, ale już to poprawiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 22:52, morthi napisał:

hej :) zapraszam do dyskusji gdyz nie bardzo wiadomo co zrobic z ta sytuacja ;) no chyba ze
ktos wie w jaki sposob zmniejszyc czcionke zeby sie opis miescil


Proponuję zmienić odrobinkę treść :) Co powiesz na: "Wybierz istotę do przeszkolenia" zamiast "Wybierz istotę, którą chcesz szkolić"?
Dodatkowo zaś wydaje mi się, że rozsądniej byłoby, gdyby tekst mówił o liczbie mnogiej: "Wybierz istoty (...)". Jakby nie patrzeć, najczęściej w oddziale jest więcej niż jedna jednostka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciagle nie ma - ale jak akashi powiedzial ma byc dzisiaj jesli testy beda pomysle a jak nie to pewnie w przyszlym tygodniu - jest juz blizej niz dalej by sie patch do wersji empikowej ukazal. Mam nadzieje ze w koncu ujednolica sie wersje ze soba i patch 1.5 bedzie sie instalowac bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy aby przypadkiem ten nowy to nie 1.41?(swoja droga z tego co widze to nic nie zmienia)

I co z "Mi sie wydaje czy nowy patch do dodatku nie naprawil problemu z bohaterami nowego zamku? Wciaz nie bedzie mozna ich wybrac? :/ Dlaczego tez nie dodaja opcji gry druzynowej..." ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej interesuje mnie sprawa bohaterow fortecy bo w changelogu nic nie znalazlem na ten temat a aktualnie nie mam jak samemu sprawdzic ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 09:02, morthi napisał:

obstawiam ze tak wlasnie bedzie i dla edycji empikowej 1.41 bedzie zawierac w sobie 1.4


dzieki za re, a co z poprawka lokalizacyjna 1.11 - podobno empikowa jej nie zawiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aaa, i jeszcze jedno.. czy wersja empikowa po spatchowaniu do ver. 1.41 bedzie juz standardowa?
bo wiadomo, ze wkrotce patch 1.5 - czy znowu bedzie trzeba czekac laskawie na super extra special patch opracowywany w podziemnych laboratoriach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najprostrzym sposobem sprawdzenia czy zawiera poprawke 1.11 jest wejsc do pliku sound.pak w katalogu data i sprawdzic czy znajduja sie w nim pliki zmodyfikowane dnia 2006-05-31 jesli tak to wersja empikowa zawiera poprawke 1.11 jesli nie ma tych plikow to niestety ale jej nie zawiera i trzeba te 3 pliki samodzielnie wpakowac do tego archiwum uprzednio je uzyskujac od kogos kto poprawke lokalizacyjna zainstalowal

mam nadzieje ze patch 1.41 ujednolici w koncu wersje - pozostaje nam tylko czekac na efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ubi/nival zablokowali mody (zapewne dlatego ze przeszkadzaly w rozgrywkach w trybie multi graczom nieswiadomym ich posiadania)

aby mod zadzialal wystarczy ze zmienisz mu rozszerzenie z .pak na .h5m i przeniesiesz go to katalogu maps.
Dzieki temu znow bedziesz mogl sie nim cieszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a na czym Twoj problem polega i jak sie objawia?

dogry sieciowej wystraczy wpisac kod ktory znajdujesz na ostatniej stronie instrukcji i wchodzisz na dowolny interesujacy Cie serwer
pamietaj o spatchwaniu gry do jejnajnowszej wersji (1.41 podstawka i 2.1 dodatek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety z przykrością informuję, że podczas procesu składania poprawki 1.41 do wersji empikowej mieliśmy mały problem z prawidłowym zakończeniem procesu instalacji. Tym samym niestety raczej nie uda się jej nam do końca dnia dzisiejszego. Lokalizacja obiecała iż poprawka pojawi się w poniedziałek.

Najmocniej przepraszamy za opóźnienia związane z wydaniem tej poprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mnie to nie dziwi...

Ale co myślicie o nowej nekromancji?

Moim zdaniem to dobry pomysł, ale kiepsko zrealizowany. Punkty Mroku - jest ich zdecydowanie za mało i na dobrą sprawę ich ilość nie jest uzależniona od poziomu postaci. Poza tym nowy system dobiera prawdziwy klimat nekromanty - wszak jest to osobnik po każdej bitwie wskrzeszający swe sługi, a nie tak od czasu do czasu bo mu "mroku" za mało.

Tego patcha omijam z daleka aż do momentu poprawienia systemu przez Nival. Nie podoba mi się - nekromanta bardzo dużo na tym stracił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować