Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

dobrze mowisz :) alternatywne ulepszenia sa po prostu... alternatywne. Nie moga wplywac ujemnie na morale czy tez stwarzac animizji w armii.

do mnie czesto w kuzni dolaczaly sie oddzialy "czerwone" i nie zauwazylem zadnych ujemnych modyfikatorow - wiec nie sadze by i tutaj sie mialy one pojawic

to tak jakby po przylaczeniu sie mrocznych rycerzy do armii nieumarlych spadalo mu morale czy szczescie tylko dlatego ze dolaczyl iny oddzial bedacy jednak identyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o dawno nie zaglądałem ale widzę że nadal trwają rozprawy na temat dodatku i alternatywnych jednostek .. czyli nic nowego ;p .. żartowałem
a coś wiadomo o jakich patchach itd. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha! Sęk w tym, że już większość z nich znamy :D
Wejdź sobie na stronę Ubi i podziwiaj. Ewentualnie odwiedź, jeden z polskich serwisów po informacje w naszym ojczystym języku ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 09:24, Lfdracon napisał:

> alternatywy z lochów mogą nie lubią się z "normalnymi" ulepszeniami. Oni
> na przykłąd wolą czcić Czerwone Smoki.

Od kiedy Mroczne Elfy czczą Czerwone Smoki? Co najwyżej wyhodowali i wykorzystują w walce.
Boginią Mrocznych Elfów jest obecnie Malsara, córka Malassy.



Mrocze Elfy czczą MALASSE A NIE JEJ CÓRKE....Malassa to smok(bogini) cienia a Malsara to jej córka ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, ja szczerze powiedziawszy pogubiłem się w bóstwach ;? w KP pokazywali Malsarę jak rozmawiała z Ylayą... w każdym razie nie czczą żadnego czerwonego smoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przystań - Elrath Smok Światłości
Sylvan - Sylanna Smok Ziemi, Matka Natura
Akademia - Sylath Smok Powietrza
Nekropolia - Asha Smok ŁaduInfreno - Urgash Smok Ciemności i chaosu
Loch - Malassa Smok Ciemności, strażnik sekretów
Forteca - Arkath Smok Ognia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 09:24, Lfdracon napisał:

> alternatywy z lochów mogą nie lubią się z "normalnymi" ulepszeniami. Oni
> na przykłąd wolą czcić Czerwone Smoki.

Od kiedy Mroczne Elfy czczą Czerwone Smoki? Co najwyżej wyhodowali i wykorzystują w walce.
Boginią Mrocznych Elfów jest obecnie Malsara, córka Malassy.

czarne smoki uważają za święte (symbol mocy malsary) więc inna grupa może sądzić ,że prawdziwym przedstawieniem mocy bogini są czerwone smoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli że będzie już niewielę patchy? Jweśli tak topm bardzo źle. Gra wy maga jeszcze wielu dopracowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 15:58, Qba777 napisał:

> > alternatywy z lochów mogą nie lubią się z "normalnymi" ulepszeniami. Oni
> > na przykłąd wolą czcić Czerwone Smoki.
>
> Od kiedy Mroczne Elfy czczą Czerwone Smoki? Co najwyżej wyhodowali i wykorzystują w walce.

> Boginią Mrocznych Elfów jest obecnie Malsara, córka Malassy.
czarne smoki uważają za święte (symbol mocy malsary) więc inna grupa może sądzić ,że prawdziwym
przedstawieniem mocy bogini są czerwone smoki



JAKIEJ MALSARY ....X: Czarne smoki to dzieci Malassy i to one symolizują jej potege i boskość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E... ?
Ja odnosiłem się do części wypowiedzi Scotta, która dotyczyła alternatywnych ulepszeń. On powiedział, że dalej dyskutujemy na ten temat, a ja mu odpowiedziałem, że charakter naszych dyskusji zmienił się, bo teraz omawiamy istniejące rzeczy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 15:56, piotrek4550 napisał:

Przystań - Elrath Smok Światłości
Sylvan - Sylanna Smok Ziemi, Matka Natura
Akademia - Sylath Smok Powietrza
Nekropolia - Asha Smok ŁaduInfreno - Urgash Smok Ciemności
i chaosu

Loch - Malassa Smok Ciemności, strażnik sekretów
Forteca - Arkath Smok Ognia


Akademia nie czci nikogo!:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 15:58, Qba777 napisał:

> Boginią Mrocznych Elfów jest obecnie Malsara, córka Malassy.
czarne smoki uważają za święte (symbol mocy malsary) więc inna grupa może sądzić ,że prawdziwym
przedstawieniem mocy bogini są czerwone smoki


Tylko, że one są jej dziećmi, a nie przedstawieniem jej boskiej mocy. Alternatywy nie mają wyjaśnienia fabularnego (więc schizma odpada), są to osobne ścieżki rozwoju i już. Poza tym nie do wszystkim da się takie pomysły wstawić. Przykładowo Nekropola (Pajęcza Matka-jedna z twarzy Ashy). Co oni mają czcić? Inną twarz (odpowiedzialną za coś zupełnie innego)? A Magowie, oni w nic nie wierzą. A Demony? Oni nie mają żadnego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za dwa posty pod rząd, ale chciałbym dodać, że Malsara nie jest bóstwem. Nigdzie tak nie pisało, o tym, że natomiast jest nią Malassa jest wiele źródeł (m.in. oficjalny opis Lochu). Nie zmieniałmy historii na podstawie własnych (często błędnych) interpretacji cut-scenek. Pewnie chodziło ci o to, że Ylaya modliła się do Malsary. Ja odebrałem to tak, że Malsara jest pośrednikiem pomiędzy Mrocznymi Elfami a Malassą. Bo w tym świecie jest tak, że smoczy bogowie nie pokazują się oficjalnie i publicznie przed swoimi wyznawcami, od tego mają swoich pośredników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 20:36, jurek1 napisał:

> Przystań - Elrath Smok Światłości
> Sylvan - Sylanna Smok Ziemi, Matka Natura
> Akademia - Sylath Smok Powietrza
> Nekropolia - Asha Smok ŁaduInfreno - Urgash Smok Ciemności

> i chaosu

> Loch - Malassa Smok Ciemności, strażnik sekretów
> Forteca - Arkath Smok Ognia

Akademia nie czci nikogo!:):):):):)



Czczi Sylatha ale nie uważa go za boga lecz za potężne stworzenie posuadające wielką moc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 15:47, piotrek4550 napisał:

Czci Sylatha ale nie uważa go za boga lecz za potężne stworzenie posiadające wielką moc....

Jeśli uważanie za istotę o wielkiej mocy pozwala nam przypisać Sylatha Akademii, to tak samo powinieneś we wcześniejszym zestawieniu obok tej frakcji umieścić wszystkie inne smoki - wszystkie one są w ten sposób postrzegane przez magów ze Srebrnych Miast, nie tylko Sylath.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 15:47, piotrek4550 napisał:

Czczi Sylatha ale nie uważa go za boga lecz za potężne stworzenie posuadające wielką moc....


Czyli nie czci. Musisz sprawdzić co oznacza słowo kult. Uznanie smoków za potężne istoty nie wystarcza. Sylatha. Dla nich smok to smok, a nie bóstwo. Nawet nie śniło się im modlić do tych wielkich gadów, lub złożyć mu ofiarę itd.

http://www.heroesofmightandmagic.com/heroes5/academy_intro.shtml

Tutaj nic nie ma o Sylathu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu 2 dodatek do herosa. Polityka Ubiosftu skopiowana z 3do. robimy cos fajnego. Nastepnie dodajemy do kazdego dodatku po kilka (zadko -nascie) nic nie znaczących (w przekroju gry) badziewi i sprzedejmy jak najdrozej. 2 lata przerwy i skrypt sie zapetla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a chcialoby Ci sie czekac jeszcze rok od premiery na heroes 5? bo mnie nie bardzo... wole takie podejscie do graczy niz zmuszanie ih do niekonczacego sie oczekiwania na gre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 18:48, morthi napisał:

a chcialoby Ci sie czekac jeszcze rok od premiery na heroes 5? bo mnie nie bardzo... wole takie
podejscie do graczy niz zmuszanie ih do niekonczacego sie oczekiwania na gre:)


Zazwyczaj jak gry wychodzą coraz szybciej, to zazwyczaj mają bugi, źle zbalansowany Silnik, mało coś wnoszą do gry, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować