Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie


Dnia 23.07.2007 o 10:04, Napek napisał:

A można wiedzieć czy myślisz o jakiejś konkretnej umiejętności? Bo jeśli tak ogólnie to ciężko
będzie odpowiedzieć z tej prostej przyczyny, iż o umiejętnościach na razie bardzo mało wiadomo.

Generalnie chodzi mi o umiejetność wygnanie u Nekromatów i w Akademii.Czy nie jest planowana usunięcie iwprowadzenie na jej miejsce nowej albo przynamniej zmianę celów na które ma działac(wyłaczenie z odwołania Bgamy u Lordów demonów bo ta umieję tnoś blokuje i bardzo utrudnia grę mimi bo ich umiejetność jest nieprzydatna. Zgóry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wygnanie utrudnia gre? ale dlaczego? wg mnie jest to bardzo przydatna umiejetnosc szczegolnie dla rycerza :) bo dzieki nij jest mozliwe nawiazanie rownej walki z lordem demonow/czarodziejem :P

to tak jak zdeprawowana ziemia :P bedzie bardzo przydatna w walce z orkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bez Wygnania nie przeszedłbym ostatniej misji kampanii, bo jakoś z armią u Zehira zawsze problem miałem i dużo z Niej traciłem, a tak to Wygnanie sprawiło, że wyszedłem ze wszystkich walk bez większych strat. Są też bohaterowie, którzy mają specjalności związane z przywoływanie, więc moim zdaniem Wygnanie jest bardzo potrzebna umiejętności. (w walce z Inferno zwłaszcza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 17:07, morthi napisał:

wygnanie utrudnia gre? ale dlaczego? wg mnie jest to bardzo przydatna umiejetnosc szczegolnie
dla rycerza :) bo dzieki nij jest mozliwe nawiazanie rownej walki z lordem demonow/czarodziejem


rycerz chyba nie może nauczyć się wygnania (nekromanta i czarodziej only)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 17:07, morthi napisał:

wygnanie utrudnia gre? ale dlaczego?


Chyba Edmundowi chodzi o to, że jeśli grasz demonami to przy wygnaniu ich zdolność - Brama - jest nieprzydatna :)
W tym przypadku rzeczywiście utrudnia sprawę demonom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taki juz los bohaterow ;) warto zapamietac ta umiejetnosci :P bo moze sie okazac nieoceniona przy Tworzeniu bohatera do dueli ;) taki kosiarz demonow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2007 o 17:14, Kukowsky napisał:

więc moim zdaniem Wygnanie jest bardzo potrzebna umiejętności. (w walce z Inferno zwłaszcza)

A teraz ustaw sie że to ty grasz lordem demonów i powiedz mi jakie masz szanse jeśli gościo z którym grasz ma akurat wygnanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trzeba pokonac przeciwnika zanim dojdzie do tej umiejetnosci ;) albo nie wystawiac lorda demonow rpzeciwko czarodziejowi w pojedynku gdyz pewnie ma wlasnie ta umiejetnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 19:43, morthi napisał:

trzeba pokonac przeciwnika zanim dojdzie do tej umiejetnosci ;) albo nie wystawiac lorda
demonow rpzeciwko czarodziejowi w pojedynku gdyz pewnie ma wlasnie ta umiejetnosc

Ewentualnie można spróbować obejść się bez Bramy ;D
Mnie pozytywnie zaskoczył ta zdolność, bo odkryłem ją... w ostatniej walce podstawki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jest wlasnie urok h5... niby juz wszystko wiesz :P zeby zjadles i na pamiec znasz mechanike a tu prosze - ooo - niespodzianka :D

im dluzej sie gra tym wiecej takich dziwow mozna trafic :) wszak minal juz rok od premiery a gra (jak dla mnie) nie stracila na swiezosci. nadal sie w nia zagrywam i ciagle mi malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 20:28, morthi napisał:

im dluzej sie gra tym wiecej takich dziwow mozna trafic :) wszak minal juz rok od premiery
a gra (jak dla mnie) nie stracila na swiezosci. nadal sie w nia zagrywam i ciagle mi malo

Nota bene - nie straciła też nic ze swojej premierowej ceny ;D
Dawno żadna gra tak długo nie siedziała w premierowym wydaniu, bez reedycji ;]
Ale nic to, ja wcale nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze zwykle wydanie nie potanialo ale za to wersja kolekcjonerska owszem :D mozna nabyc ja w bardzo atrakcyjnej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 19:43, morthi napisał:

trzeba pokonac przeciwnika zanim dojdzie do tej umiejetnosci ;) albo nie wystawiac lorda
demonow rpzeciwko czarodziejowi w pojedynku gdyz pewnie ma wlasnie ta umiejetnosc

trudnojednak tak szybko zniszczyć wroga zwłaszczajeżeli ma zakłęcie stórz feniksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2007 o 20:28, morthi napisał:


im dluzej sie gra tym wiecej takich dziwow mozna trafic :) wszak minal juz rok od premiery
a gra (jak dla mnie) nie stracila na swiezosci. nadal sie w nia zagrywam i ciagle mi malo

ja też lubię w niągrać i równie dlamnie nie straciła na uroku. Jest poprostu świetn a mimo uchybień które są wszędzie naaaaadal jest dla mnie najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 20:34, morthi napisał:

moze zwykle wydanie nie potanialo ale za to wersja kolekcjonerska owszem :D mozna nabyc ja
w bardzo atrakcyjnej cenie :)

szkoda że jej nie kupiłem ale ftedy nie wiedziałem żetaka wersja istnieje mmam nadzieję ,że ukaże sięH6 to ją napewno kupię w edycji kolekcjonerskiej
.Mam nadzieję,że będzie tego warta;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 21:15, Hard Moon napisał:

jest poradnik w heroes 5? i mapa
I czy można jeszcze kupić edycje kolekcjonerską?

jak z ostatniego posta moratiego wynika ,że możnba kupić a poradnik do podstawki musi być bo dlaczego miało go niebyc co innego z dodatkiem ale to już inna para kaloszy

Aco do twojego opisu to chciałbym mieć taki problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale ten poradnik w ek to tylko solucja do kampanii - nic specjalnego :P
mapka jest ladniejsza

poradnik czyli kompendium wciaz nie mozna kupic drukowanego aczkolwiek jesli sie zbiora ludzie to bedzie mozna sie pokusic o jakas zrzutke i wydac kompendium :) mamy czas :) chetnych brakuje ale byc moze po wydaniu Tribes pojawia sie nowi gracze i osoby zainteresowane kompendium (niestety nie ma co liczyc na niska cene - kompendium bedzie kosztowac w granicach 80-100 zl :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować