Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2007 o 17:17, Ostrowiak napisał:

Rozrywkę? Czy chodzi ci o program?


Heroes V mam chodzi o ten Advanced GameMechanics Modifier v2.1. :) Nie wiem co on robi :] Nie wiem czy to program czy dodatek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 17:23, skrzacik0 napisał:

Heroes V mam chodzi o ten Advanced GameMechanics Modifier v2.1. :) Nie wiem co on robi :] Nie
wiem czy to program czy dodatek :P


Jest to program pozwalający na modyfikację wszystkich parametrów gry, np. parametrów jednostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 18:05, morthi napisał:

wici zostaly rozeslane ;) ciekawe co powiedza o tym programiku

Złe pytanie postawiłeś. Nie "co powiedzą", tylko "jak dużo dobrego powiedzą" :)
No bo o kradzież własności intelektualnej raczej nam DiDivora nie oskarżą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

;)
jestem dobrej mysli - do tej pory nie pojawilo sie takie narzedzie... chociaz moze nival takowe ma ;) kto wie ?
zpaczymy - jak bede mial informacje dam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za miesiac wyjezdzam do paracy do Irlandii, w przeciagu miesiaca dwoch planuje sobie kupic laptopika, w zwiazku z tym mam pytanko natury technicznej czy Heroes 5 ktorych zamierzam zabrac tam ze soba odpala sie na laptopie, tzn na jakiej grafice (wydaje mi sie ze o Intelach mozna zapomniec ale sa lapiki z Geforcami i Radeonami)? Czy jest szansa ze sobie pogram, czy ktos odpalal i gral juz w H 5 na lapiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emm mam dziwny problem z demem... Niezależnie od ustawień gra się ścina... Szczególnie kiedy kręcę kamerą (najbardziej jest to widoczne w 1 misji w demowej kampanii jak obrócę kamerę w stronę większej części mapy...). Czy w pełnej wersji jest lepiej (może patch jakiś). Konfiguracja kompa na gs''ie (a co tam mało ludzi go odwiedza to zareklamuję xD). Na starym kompie (PiV 3Ghz, GF 6600, 768 RAM) było to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 12:02, Satruss napisał:

Emm mam dziwny problem z demem... Niezależnie od ustawień gra się ścina... Szczególnie kiedy
kręcę kamerą (najbardziej jest to widoczne w 1 misji w demowej kampanii jak obrócę kamerę w
stronę większej części mapy...). Czy w pełnej wersji jest lepiej (może patch jakiś). Konfiguracja
kompa na gs''ie (a co tam mało ludzi go odwiedza to zareklamuję xD). Na starym kompie (PiV
3Ghz, GF 6600, 768 RAM) było to samo...


Ogólnie gra mocno się tnie jeśli ustawisz kamerę tak żeby widzieć wszystko "po horyzont" i oddalisz ją. Jest to zresztą ustawienie nie nadające się do grania, gdyż i tak nic nie widać. Nawet sami twórcy określili, że jest to tylko do robienia screenshotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 12:10, Satruss napisał:

Czyli to jest coś z kodem gry taa?


Można to tak ująć, po prostu silnki graficzny nie jest pod tym kątem zoptymalizowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 12:13, Nufiko napisał:

> Czyli to jest coś z kodem gry taa?

Można to tak ująć, po prostu silnki graficzny nie jest pod tym kątem zoptymalizowany.


U mnie zacina nawet bez oddalanie widoku wystarczy spojrzeć ku horyzontowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapewne dlatego ze wszyscy o tym wiedza...ale po chwili namyslu wszyscy nie siedza na tym forum tak dlugo - i oni nie musza wiedziec o pelnej instrukcji patchowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pisał o własnej koncepcji Wolnych Miast, kto to był i czy zamierza zrobić z tego moda, bo ja mam koncepcje cytadeli(nowej) z nowymi potworami, zdolnosciami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 20:56, Król Edmund VII napisał:

Do którego folderu mam wypakować ten programik

Jaki znowu programik?
Mógłbyś wyrażać się jaśniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować