Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Pamiętam, że grając kiedyś w dzikie hordy zniechęciłem się tym iż kolejka wykonywana przez komputer trwała strasznie długo i wydłużała się w miarę trwania rozgrywki, czy któraś z łatek naprawia ten defekt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam
mam problem otóż gra wyłącza mi sie kiedy próbuje otworzyc ekwipunek bohatera wyskakuje komunikat "''program heroes... przestał działac i zistanie zamkniety" tak samo sie dzieje na samym koncu 1 misji 1 kampanii ma ktos jakąś rade??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 18:02, azur65 napisał:

Mam problem z pierwszą misją piątego aktu, mam zniszczyc horde demonów, ale ta tylko stoi na koncu mapy i się nie rusza, co zrobić?

Czekać. Teoretycznie po jakimś czasie bohater z Inferno(wnioskuję, że mówisz o kampani Slwanu) powinien ruszyć swój zacny zad do Ciebie. Może się też okazać, że musisz rozpocząć misję od nowa, bo trafiłeś na buga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 18:35, Lfdracon napisał:

> Mam problem z pierwszą misją piątego aktu, mam zniszczyc horde demonów, ale ta tylko
stoi na koncu mapy i się nie rusza, co zrobić?
Czekać. Teoretycznie po jakimś czasie bohater z Inferno(wnioskuję, że mówisz o kampani
Slwanu) powinien ruszyć swój zacny zad do Ciebie. Może się też okazać, że musisz rozpocząć
misję od nowa, bo trafiłeś na buga.

Czekałem z 40 tur, więc wygląda na to że będe musiał powtarzać, a nie masz info o sposobie na uruchomienie tego skrypta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dawno mnie tu nie było. ;P

Przeglądałem sobie ostatnio stare gazetki i trafiłem na zapowiedź Heroes Of Might & Magic Kingdom - przeglądarkowego MMO. I faktycznie, było coś takiego. O ile dobrze pamiętam, ktoś z tego wątku brał nawet udział w beta-testach. Stąd moje pytanie. Co się dzieje z HoMM Kingdom? Premiera miała być już dawno temu, że o otwartych beta testach nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z ostatnią misją kampanii Zehira - Dzikie Hordy
Ostentacyjne Wyjście - v.3.1 poziom ciężki

jakoś dałem radę zdobyć miasto Wulfstanem - ale musiałem cofnąć się, aby zmienić build Wulfstanowi
Freyda bez problemu zdobyła miasto Inferno
teraz kolej na Kujin - i tu mam mega problem - nijak nie udaje mi się pokonać przeciwnika.

ktoś ma jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 11:05, moonman napisał:

ktoś ma jakieś pomysły?

Podobno w grze jest luka, która pozwala przejąć kontrolę nad ruchami Kujin zanim poleci na Inferno, i wziąć od Gotaia trochę z jego 900 cyklopów. Niestety, mnie się to nigdy nie udało, może ktoś inny opisze Ci to dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 12:45, Lfdracon napisał:

> ktoś ma jakieś pomysły?
Podobno w grze jest luka, która pozwala przejąć kontrolę nad ruchami Kujin zanim poleci
na Inferno, i wziąć od Gotaia trochę z jego 900 cyklopów. Niestety, mnie się to nigdy
nie udało, może ktoś inny opisze Ci to dokładnie.


o tej luce wiem, ale to działa na v.3.0
ja mam niestety 3.1 i to w dodatku E. Wszech Czasów - czyli od razu instaluje mi się jako 3.1 - tam ten bug został już poprawiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 11:05, moonman napisał:

mam problem z ostatnią misją kampanii Zehira - Dzikie Hordy
Ostentacyjne Wyjście - v.3.1 poziom ciężki

jakoś dałem radę zdobyć miasto Wulfstanem - ale musiałem cofnąć się, aby zmienić build
Wulfstanowi
Freyda bez problemu zdobyła miasto Inferno
teraz kolej na Kujin - i tu mam mega problem - nijak nie udaje mi się pokonać przeciwnika.

ktoś ma jakieś pomysły?

Miałam ten sam problem. I po kilku nieudanych próbach cofnęłam się do ostatniej misji Kujin i wykupiłam jej wszystkie umiejętności tak, że osiągneła wściekły szał, sprzedałam też wszyskie niepotrzebne artefakty/które mógłby jej losowo ubrać komputer/. Po takim zabiegu udało mi się wygrać walkę Kujin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2009 o 12:58, zelda_2 napisał:

Miałam ten sam problem. I po kilku nieudanych próbach cofnęłam się do ostatniej misji
Kujin i wykupiłam jej wszystkie umiejętności tak, że osiągneła wściekły szał, sprzedałam
też wszyskie niepotrzebne artefakty/które mógłby jej losowo ubrać komputer/. Po takim
zabiegu udało mi się wygrać walkę Kujin.


dzięki, pytanie: jeśli "poprawię" Kujin, to czy muszę zaczynać ostatnią planszę Zehira od nowa? czy wystarczy sejw przed pojawieniem się Kujin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.08.2009 o 23:06, moonman napisał:

dzięki, pytanie: jeśli "poprawię" Kujin, to czy muszę zaczynać ostatnią planszę Zehira
od nowa? czy wystarczy sejw przed pojawieniem się Kujin?

Niestety, musisz kontynuować następne misje :(, czyli prawie całą grę. Ja się na to zdobyłam, a ty... no cóż zależy na ile jesteś zdesperowany żeby nie zostawić niedokończonej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 11:05, moonman napisał:

mam problem z ostatnią misją kampanii Zehira - Dzikie Hordy
Ostentacyjne Wyjście - v.3.1 poziom ciężki

jakoś dałem radę zdobyć miasto Wulfstanem - ale musiałem cofnąć się, aby zmienić build
Wulfstanowi
Freyda bez problemu zdobyła miasto Inferno
teraz kolej na Kujin - i tu mam mega problem - nijak nie udaje mi się pokonać przeciwnika.

ktoś ma jakieś pomysły?


Poza tym co inni powiedzieli pozostaje ci jeszcze albo użycie kodów albo odinstalowanie gry (z patchem) z zachowaniem zapisów gry i użycie buga wymienionego wcześniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam pytanie chodzi o to,czy jak zainstaluje wszystkie częsci Heroes V ,Heroves V 1 dodatek i 2.To będzie jakaś różnica?Że np. niektórych zaklęć nie było itp.Z góry dzięki.

P.S zainstalowałem sobie Tribes of East więc chciałem się upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 19:05, Bartex69 napisał:

Witam.Mam pytanie chodzi o to,czy jak zainstaluje wszystkie częsci Heroes V ,Heroves
V 1 dodatek i 2.To będzie jakaś różnica?Że np. niektórych zaklęć nie było itp.Z góry
dzięki.

Jak zainstalujesz podstawkę i oba dodatki, to będziesz miał trzy ikonki - ta do podstawowej wersji, do pierwszego dodatku i do drugiego.
Odpalając pierwszą masz tylko to co było na początku (kampania, czary, umiejętności, rasy...). Odpalając Hammers of Fate masz nową kampanię, nowe zdolności, czary i rasę. Jest też wszystko co było w podstawce, prócz kampanii i scenariuszy (ale co do tych ostatnich - nie jestem pewien). Podobnie będzie po włączeniu Tribes of the East.
Ponadto, do grania w to ostatnie, nie musisz mieć zainstalowanej podstawki, ani pierwszego dodatku. Jest też opcja dodania do TotE kampanii podstawki i HoF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Dzikich Hordach masz już wszystko, co było w poprzednich częściach, oprócz kampanii i niektórych map. Ale jeśli chodzi o same elementy "grywalne" jak jednostki, miasta, rasy, zaklęcia etc., to w Hordach jest już wszystko i nie ma potrzeby instalować podstawki i Kuźni Przeznaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować