Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia pełen skład Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina!

708 postów w tym temacie

Dnia 22.06.2007 o 19:15, dark master napisał:

kolekcjonerka chyba najlepsza jaką wydało CDP, ale jedno "ale" jeśli jeszcze nie jest za późno:
nie zastępujcie tych całkiem zgrabnych pudełek z edycji podstawowej (osobnego DVD boxa na soundtrack,
making of i samą grę, do tego całość tworząca na spodzie medalion i wsunięta w kartonik) tym
plastikowym rozkładanym potworkiem, bo to niby "ekskluzywne", a IMO w ogóle niepraktyczne,
psuje efekt i najzwyczajniej brzydkie :/
Fajnie zrobiliście EK Gothica 3, kupa dodatkowych elementów, ale wewnątrz mniej więcej tak
samo zrobione co "podstawa", brak dylematu "odczuciowo-estetycznego" którego można doznać tutaj.


Weźmiemy to pod uwagę. Brzmi rozsądnie!

Teraz już naprawdę lecę;)
M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łojezusiemaryjo xD
Ładnie żeście naspamowali - ponad 300 postów w półtorej godziny :P
Jest koszulka, jest znakomite, wręcz kapitalnie prezentujące się pudełko!
Tylko ojedno was błagam - nie dawajcie rzepa do opakowania - to jest szajs jakich mało - i przez to EK Medievala II muszę dawać zawsze w środek mojej kolekcji gier, gdyż inaczej rzep odstaję :/
Mapka - mniam!
Tylko jednego nie ma - figurki :P
Poza tym świetnie, bosko, superancko, już stóweczkę odkładam, a reszta się uzbiera do września ;)
Oczywiście pre-orderek zamówię, jeśli cena poniżej 160zł ;]
Brawo jeszcze raz - wizualizacja wygląda rewelacyjnie!!!
Tylko żadnego rzepa mi nie dawać!
A i jedna prośba - podobno może zdarzyć się drobna zmiana pudełka...
Jak widziałem na tapetach, tam gdzie u nas piszę "Gra komputerowa" to w ang.wydaniu "Role Playing Game" - może warto zmienić napis na "Gra RPG" - i lepiej to wygląda i każdy nadal będzie wiedział o co chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 19:14, Mike napisał:

Dokładnie. Mam i używam. Fajna. Najlepsza była jedna amerykanka. Dostała podkładkę. Spotykam
ją nast dnia. I mówi. Że super podkładka była w press kitcie, zupełnie jak skórzana. Ja mówię,
że ona JEST skórzana. Ona: ze impossible. Ja, że possible i żeby się przyjrzała. Spoktałem
ją na targach rok później, a ona usmiechnieta od ucha do ucha, ze mialem racje, ze jest rzecz
ze skory i że ją używa cały czas... Fajnie oni mają już tyle tam tego plastiku, że skóra to
normalnie reakcja, jakbym dał prezent ze średniowiecza;)

Interesting story a zarazem pomysł na biznes - produkować skórzane podkładki w Polsce za 50 (czy ileś tam) zł i opychać w USA z trzykrotną przebitką ;) Największe biznesy ludzie zbili na sprzedaży drobnych przedmiotów (eg. patent na produkcję suwaków do rolet okiennych).

PS: Serio te podkłądki są tak trwałe ? Nie używałem to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ciekawa ta edycja. Jedno pytanie.

Czy medalion będzie tak beznadziejny jak ten z NWN2? Tzn. czy z niego też farba będzie schodzić przy najmniejszym styku z innym metalowym przedmiotem? Może to nie jest jakiś problem, ale mam wrażenie, iż użyto marnej farby. Swego czasu pomalowałem go sam czarną, akrylową farbą Citadel i nic się nie ściera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 19:19, Mike napisał:

> /.../

Ja zamawiam już EK Wiedżmina!
Proszę pamiętać, że byłem pierwszy!
Formalności dopełnię później, jak okienko w sklepie bedzie otwarte.
Zeby mi nie było, że zabrakło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 19:07, Sarafan_Knight napisał:

Nie wiem czy wiesz, ale taki właśnie jest cel edycji kolekcjonerskich. Mają się wyróżniać.
Zresztą ja wcale nie jestem jeszcze pewny czy kupię EK...


A mnie się wydawało, że wszelkie edycje kolekcjonerskie mają dodatkowo zwiększyć dochód wydawcy poprzez załączenie gadżetów i przyciągnięcie w ten sposób zbieraczy wszelkiej maści. Ale widać czasy się zmieniają i pojawił się target, któremu wystarczy by było mało ponumerowanych egzemplarzy. Może CDP się zastanowi nad Edycją Megalomańską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Cie/Was ... nie moge no :D obudzcie mnie pod koniec wrzesnia ;-) To byloby cos pieknego - grac poznym, jesiennym wieczorkiem w Wiedzmina, saczac bursztynowy trunek z drewnianego/cynowego kufla zdobinego grawerowana plaskorzezba Wilka i sunąc myszą po skórzanej podkladce ;-) ... heh, ale sie rozmarzyłem :D:P

@ Mike
> To nie od tego, tylko mały wypadek na nartach - złamany palec. Ale już w 100% sprawny, jak widać po ilości postów;)

Ino widac, Szefie, oj widac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czad malina, nie to co neverwinter2 i gothic 3 mimo że ma więcej opcji ale jest git. ILE TO KOSZTUJE I KEIDY BĘDZIE DO KUPIENIA NA GRAM PL????? najważniejsze informacje. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HURRRRA!!! bedzie koszulka! A EK Wiedzmina rzeczywiscie jest wypasna. A ja pamietam, ze jeden forumowicz obiecal mi oddac swoja koszulke w przypadku gdybym sie nie zalapal na zapisy na EK Wiedzmina. W kazdym razie - warto bylo troche pomarudzic. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lomatkoicórko!

Czegotoniemająca edycja kolekcjonerska wydaje się naprawde super, tylko nie wiem czy załapię sie na pre order - zbieram kasę na PS2. Ale już zazdroszczę posiadaczom - wspaniała koszulka wiedźmina(chociaż dziś wpadłem na pomysł, ze można by zrobić koszulkę w stylu "Prison Break" - średnio obcisła, ale imitująca skóra z tatuażem. A przypadku Wiedźmina, koszulka z całym rynsztunkiem ;) ), mapa (a cóż to za specjalny papier?), karcianka (byłaby kolejna po Władcy Pierścieni xP) no i w ogóle takie uczucie posiadania czegoś wyjątkowego ;P
Dołączam się do głosów, żeby zostawić opakowanie na płyty z podstawowej wersji gry - tamto jest zbyt eleganckie, żeby Ci, którzy dali mniej mieli taki rarytas ;) Ciekawi mnie jak to zmieścicie do pudła - bo taki bestiariusz z art bookiem, raczej nie wejdą. Tylko proszę nie róbcie rozwiązania z Ek Medievala 2 - książka luźno, i teraz wala mi się po pokoju i nie mam co z nią zrobić ;| Ale same książki ciekawie - po 120 i 150 stron.

Swoją drogą, jak tak baaardzo zachwycali się w CDA, EK Medievala 2, a Splinter Cella określali niezłą, to co dopiero teraz ;) EK oceniam na 10+/10 i znaczek jakości ;)

PS. Czy do wisiorka będzie jakiś łańcuszek?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 19:25, ktosik napisał:

A mnie się wydawało, że wszelkie edycje kolekcjonerskie mają dodatkowo zwiększyć dochód wydawcy
poprzez załączenie gadżetów i przyciągnięcie w ten sposób zbieraczy wszelkiej maści. Ale widać
czasy się zmieniają i pojawił się target, któremu wystarczy by było mało ponumerowanych egzemplarzy.
Może CDP się zastanowi nad Edycją Megalomańską?


Edycje kolekcjonerskie powinny być wyjątkowe i mieć ściśle ograniczony stosunkowo nieduży nakład, a nie być nastawione na zysk. Dochód ma przynieść wydanie podstawowe. O to właśnie chodzi, żeby EK zdobyło mało osób. :) I od razu mówię, że nawet jeżeli zdecyduję się na jej zakup a zabraknie dla mnie, to nie zmienię swojego zdania. :) A jeżeli ją kupię, to nie będę się czuł kimś lepszym od tych, co kupili edycję podstawową. Po prostu będę się cieszył, że mam coś wyjątkowego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 19:23, KrzysztofMarek napisał:

> > /.../
Ja zamawiam już EK Wiedżmina!
Proszę pamiętać, że byłem pierwszy!
Formalności dopełnię później, jak okienko w sklepie bedzie otwarte.
Zeby mi nie było, że zabrakło!

OJ nie ;) Ja już wpłaciłem datek na CDP i to dla mnie będzie EK number 1. Więc przy zakupie będziesz mógł sobie wybrać inny numer ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować