Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia pełen skład Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina!

708 postów w tym temacie

Dnia 24.06.2007 o 09:53, Arclight napisał:

/.../


To i tak nie jest źle. W przypadku Silent Huntera 4 (tej symulacji łodzi podwodnej) było 3000 egzemplarzy EK na całym świecie i bodajże 10 sztuk w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 09:53, Arclight napisał:

Edycji Specjalnej Company of Heroes było... 460 sztuk!


Bo nie bylo wiecej pudelek po amunicji :P i m.in. dlatego rozeszlo sie migiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jeszcze jedna rzecz:

Jeśli ta EK będzie rzeczywiście taka droga (jak niektórzy wyceniają), to czy nie będzie narzucona wpłata na konto, albo przynajmniej wysłanie przesyłką kurierską, a nie pocztą polską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 12:45, Morfieusz napisał:

Bo nie bylo wiecej pudelek po amunicji :P i m.in. dlatego rozeszlo sie migiem


No fakt ;) Jak dla mnie to byla najbardziej oryginalna EK do tej pory ;) Zreszta przez spory czas mozna bylo ja zamowic ;)
Co do Wiedzmina, to wydaje mi sie, ze kto bedzie chetny ten kupi EK ;) Nie powinno byc problemu, pomimo 3000 sztu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 16:59, pierdy napisał:

Ciekawe ile będzie kosztować!!!??? pewnie gdzieś około 90zł.


Jesli przed 9 dopiszesz 1 to sie z Toba zgodze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płatność zapewne pozostanie sprawą dowolną - przelew, pobranie itd. Co do wysyłki - pewnie ze względu na chęć udostępnienia klientom gry jak najszybciej CDP da możliwość transportu tylko kurierem. Pocztą za długo by to szło. Przesyłka pewne będzie za darmo, jak przy większości, jak nie wszystkich EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 10:25, Grzesiątko napisał:

stefan knight tyś jest idiota stalker ma jeden z najlepszych silnikw i działa na słabym kompie


Jasne... Tylko, że jakoś przy renderowaniu poprzez DirectX 9 płynnie chodzi mi tylko w minimalnych detalach. Za to na DirectX 8 gdybym miał dodatkowe 512 MB RAM, to by chodził płynnie na wysokich detalach. To idealnie pokazuje jak bardzo skopane jest renderowanie DirectX 9. Ponadto gra zawiesza się co kilka minut na WSZYSTKICH komputerach posiadających Radeona X1xxx i kartę dźwiękową Realteka (niektórym pomaga wyłączenie EAX, ale skoro mam sprzęt, który go obsługuje, to niby dlaczego mam go wyłączać?). Mamy tutaj piękne przykłady jak "cudownie" twórcy dopracowali silnik przez 6 lat...

Dnia 24.06.2007 o 10:25, Grzesiątko napisał:

a gothic 3 nie porównuj do tego bo to zupełnie inny rodzaj gry


Tak to jest inny rodzaj gry, ale mają wiele elementów podobnych (Gothic 3 to RPG, a Stalker FPP z dużą ilością elementów RPG). Ponadto nikt tu nie porównuje obu gier, tylko ich silniki.

Dnia 24.06.2007 o 10:25, Grzesiątko napisał:

a pozatym ma najlepszy silnk
jaki widziałem (no może oblivione też miał taki) ale masz racje długo te gry robiono.


Śmiechu warte! Graficznie w pełnych detalach może i jest bardzo dobry, ale faktem jest, że tnie się na najsilniejszych kompach (Oblivion działa na takich a także sporo słabszych, idealnie w pełnych detalach, a graficznie wcale nie ustępuje Gothic''owi 3), jest bardzo zabugowany, a ładowanie gry trwa niemiłosiernie długo. Jeżeli to jest według Ciebie najlepszy silnik jaki widziałeś, to nawet nie pytam jak wygląda według Ciebie najgorszy silnik...

Dnia 24.06.2007 o 10:25, Grzesiątko napisał:

A wiedźmin
według mnie ma lekko starą grafike chociaż nie moge się tego doczekać!!!!!!!!!!!!


Wizualnie wygląda sporo lepiej niż Neverwinter Nights 2. A jak będzie z wydajnością, to zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 17:25, Arclight napisał:

Płatność zapewne pozostanie sprawą dowolną - przelew, pobranie itd. Co do wysyłki - pewnie
ze względu na chęć udostępnienia klientom gry jak najszybciej CDP da możliwość transportu tylko
kurierem. Pocztą za długo by to szło. Przesyłka pewne będzie za darmo, jak przy większości,
jak nie wszystkich EK.


Pre-ordery chyba zawsze kurierem przychodza... Zeby jeszcze przyszly jak nalezy kila dni przed premiera ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EKHM... ze tak powiem, widzialem sukces tej gry teraz dla mnie to zlom... Po co komu bryloczek? Nie lepiej bylo dac plyte z muzyka?

No i pewnie edycja kolekcjonerska to 200zł... nie ma co... aha i koszulka rozmiar "L", to sie w nia wciskajcie! xD

Nie tak na serio to nie wiem co z tego wyjdzie... lepiej gre sprzedawac za 60zl... i miec 80% orginalnych kopii, a tak za 200zl... (czy wersja bez dodatkow 150) bedziecie mieli 30% "udzialu w rynku", no nic to tylko marketing. Wiem co mowie.

Zycze powodzenia grze wiedzmin, ktora do odpalenia potrzebuje max 1.5 rocznego kompa (na minimalnych wymaganiach).

Co do wersji BETA, DEMO - powinno byc dostepne, bo sciagnalbym te 1.5GB ale mielbym pewnosc jak mi dziala, a tak ludzie beda na allegro za poldarmo "oddawac".

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 17:36, MACZApl napisał:

EKHM... ze tak powiem, widzialem sukces tej gry teraz dla mnie to zlom... Po co komu bryloczek?
Nie lepiej bylo dac plyte z muzyka?


Sugeruję trochę uważniej czytać. Soundtrack będzie nawet w podstawowej edycji, więc w kolekcjonerskiej też się znajdzie.

Dnia 24.06.2007 o 17:36, MACZApl napisał:

No i pewnie edycja kolekcjonerska to 200zł... nie ma co... aha i koszulka rozmiar "L", to sie
w nia wciskajcie! xD


Rozmiary koszulek będą do wyboru. Przy zamówieniu będziesz mógł sobie wybrać odpowiedni rozmiar.

Dnia 24.06.2007 o 17:36, MACZApl napisał:

Nie tak na serio to nie wiem co z tego wyjdzie... lepiej gre sprzedawac za 60zl... i miec 80%
orginalnych kopii, a tak za 200zl... (czy wersja bez dodatkow 150) bedziecie mieli 30% "udzialu
w rynku", no nic to tylko marketing. Wiem co mowie.


A skąd wiesz jakie będą ceny poszczególnych edycji? Póki co podejrzewamy, że podstawowa będzie kosztowała ok. 99 zł po odjęciu wPLN, czy też kupując w jakimś innym sklepie po promocyjnej cenie.

Dnia 24.06.2007 o 17:36, MACZApl napisał:

Zycze powodzenia grze wiedzmin, ktora do odpalenia potrzebuje max 1.5 rocznego kompa (na minimalnych
wymaganiach).


A skąd wiesz jakie będą wymagania? Podejrzewamy, że do gry na minimalnych wymaganiach wystarczy to, co jest w minimalnych NWN2. Jestem też ciekawy czy o każdej współczesnej grze też się tak wypowiadasz? Bo jeżeli tak wypowiadasz się o Wiedźminie (który na 99% będzie miał sporo niższe wymagania od gier ukazujących się współcześnie), to powinieneś tak mówić o każdej grze, która się teraz ukazuje. No patrz... A pomimo tych wymagań odnoszą sukcesy...

Dnia 24.06.2007 o 17:36, MACZApl napisał:

Co do wersji BETA, DEMO - powinno byc dostepne, bo sciagnalbym te 1.5GB ale mielbym pewnosc
jak mi dziala, a tak ludzie beda na allegro za poldarmo "oddawac".


Tutaj się zgadzamy. Demo powinno być udostępnione przed premierą gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 17:36, MACZApl napisał:

EKHM... ze tak powiem, widzialem sukces tej gry teraz dla mnie to zlom... Po co komu bryloczek?
Nie lepiej bylo dac plyte z muzyka?


Proponuje Ci przeczytac jeszcze z 5 razy news o skladzie EK

Dnia 24.06.2007 o 17:36, MACZApl napisał:

No i pewnie edycja kolekcjonerska to 200zł... nie ma co... aha i koszulka rozmiar "L", to sie
w nia wciskajcie! xD


Beda co najmniej 3 rozmiary do wyboru ... M, L, XL

Dnia 24.06.2007 o 17:36, MACZApl napisał:

Nie tak na serio to nie wiem co z tego wyjdzie... lepiej gre sprzedawac za 60zl... i miec 80%
orginalnych kopii, a tak za 200zl... (czy wersja bez dodatkow 150) bedziecie mieli 30% "udzialu
w rynku", no nic to tylko marketing. Wiem co mowie.


... to jest EK ! w malym nakladzie dla najwiekszych maniakow przeciez o.O jak ktos nie chce/nie zalapie sie to zwykla po ~80zł kupi

Dnia 24.06.2007 o 17:36, MACZApl napisał:

Zycze powodzenia grze wiedzmin, ktora do odpalenia potrzebuje max 1.5 rocznego kompa (na minimalnych
wymaganiach).


Taa ? a moze odrazu DX 10 i 4 rdzeniowy procek ? :P

Dnia 24.06.2007 o 17:36, MACZApl napisał:

Co do wersji BETA, DEMO - powinno byc dostepne, bo sciagnalbym te 1.5GB ale mielbym pewnosc
jak mi dziala, a tak ludzie beda na allegro za poldarmo "oddawac".


Moze bedzie w sierpniu cos takiego...

Dnia 24.06.2007 o 17:36, MACZApl napisał:

Pozdrawiam


ja rowniez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 17:36, MACZApl napisał:

EKHM... ze tak powiem, widzialem sukces tej gry teraz dla mnie to zlom... Po co komu bryloczek?
Nie lepiej bylo dac plyte z muzyka?


W EK oprócz wymienionych dodatków będzie jeszcze wszystko, co jest w standardowej edycji (np. płyta z muzyką).

Dnia 24.06.2007 o 17:36, MACZApl napisał:

No i pewnie edycja kolekcjonerska to 200zł... nie ma co... aha i koszulka rozmiar "L", to sie
w nia wciskajcie! xD


Ceny mają nie odbiegać od normy, więc EK będzie pewnie kosztowała ~160-170 zł. Rozmiar koszulki będzie można wybrać przy składaniu zamówienia.

Dnia 24.06.2007 o 17:36, MACZApl napisał:

Nie tak na serio to nie wiem co z tego wyjdzie... lepiej gre sprzedawac za 60zl... i miec 80%
orginalnych kopii, a tak za 200zl... (czy wersja bez dodatkow 150) bedziecie mieli 30% "udzialu
w rynku", no nic to tylko marketing. Wiem co mowie.


J.w. - ceny mają nie odbiegać od normy.

Dnia 24.06.2007 o 17:36, MACZApl napisał:

Zycze powodzenia grze wiedzmin, ktora do odpalenia potrzebuje max 1.5 rocznego kompa (na minimalnych
wymaganiach).


Skąd to wiesz? Oficjalne wymagania nie zostały jeszcze podane, więc można tylko gdybać.

Dnia 24.06.2007 o 17:36, MACZApl napisał:

Co do wersji BETA, DEMO - powinno byc dostepne, bo sciagnalbym te 1.5GB ale mielbym pewnosc
jak mi dziala, a tak ludzie beda na allegro za poldarmo "oddawac".

Pozdrawiam


Polecam przeczytanie tego i owego na temat, o którym chcesz się wypowiedzieć.

PS polskie znaki nie gryzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 17:45, Morfieusz napisał:

> EKHM... ze tak powiem, widzialem sukces tej gry teraz dla mnie to zlom... Po co komu bryloczek?

> Nie lepiej bylo dac plyte z muzyka?

Proponuje Ci przeczytac jeszcze z 5 razy news o skladzie EK

> No i pewnie edycja kolekcjonerska to 200zł... nie ma co... aha i koszulka rozmiar "L",
to sie
> w nia wciskajcie! xD

Beda co najmniej 3 rozmiary do wyboru ... M, L, XL

> Nie tak na serio to nie wiem co z tego wyjdzie... lepiej gre sprzedawac za 60zl... i miec
80%
> orginalnych kopii, a tak za 200zl... (czy wersja bez dodatkow 150) bedziecie mieli 30%
"udzialu
> w rynku", no nic to tylko marketing. Wiem co mowie.

... to jest EK ! w malym nakladzie dla najwiekszych maniakow przeciez o.O jak ktos nie chce/nie
zalapie sie to zwykla po ~80zł kupi

> Zycze powodzenia grze wiedzmin, ktora do odpalenia potrzebuje max 1.5 rocznego kompa (na
minimalnych
> wymaganiach).

Taa ? a moze odrazu DX 10 i 4 rdzeniowy procek ? :P

> Co do wersji BETA, DEMO - powinno byc dostepne, bo sciagnalbym te 1.5GB ale mielbym pewnosc

> jak mi dziala, a tak ludzie beda na allegro za poldarmo "oddawac".

Moze bedzie w sierpniu cos takiego...

> Pozdrawiam

ja rowniez


i tak musze zbierac kaske na nowego kompa... no chyba ze na moim laptopku odpale :)
CoreDuo (1.5Ghz) 512RAM, 128mb karta graficzna :) narazie tylko NWN2 nie odpalil ;/, bo wymagal lepszej karty graficznej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować