Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt ujawnia pełen skład Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina!

708 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2007 o 10:02, tomek ostry napisał:

Mam nadzieję, że pre-ordery będą w czwartek/piątek, bo dzisiaj o 16 wyjeżdżam i wracam dopiero
w środę wieczorem...


Z tego co CDP na pisał to dzisiaj mam sie dowiedziec kiedy bedzie mozna zamawaiać już pre-ordery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 10:04, Be-Yacz napisał:



Kiedy NEWS :D??


News będzie dzisiaj... nie wiem o której, ale mam nadzieję, ze przed 16, bo jak napisałem wcześniej, wyjeżdżam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 12:34, donaan napisał:

Czekamy na news, tylko żeby nie był zbyt późno bo nie będę miał dostępu do neta :/


W ten sposób to nigdy wszystkim nie dogodzą, bo na pewno jest spora grupa takich, którzy dostęp do neta będą mieli dopiero wieczorem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sarafan_Knight nie no wiem że to offtopic ale niemoge się oprzeć żeby ci to wytłumaczyć. Mówisz że slinik Obliviona jest lepszy niż G3. I teraz dam taki przykład. Póki niemiałem jeszcze tego kompa na którym G3 chodzi na max detalach i sie nietnie chciałem zobaczyć jak będzie chodził na starszym komputerze. To jego konfiguracja:
Pentium 4 3 Ghz
512 RAM
GeForce FX 5500 128mb
No i tak: najpierw chciałem zobaczyć jak będzie chodził Oblivion, więc go zainstalowałem. To są jego MINIMALNE wymagania:
512MB pamięci RAM
2 Ghz Intel Pentium 4 lub równoważny procesor
karta graficzna kompatybilna z 128MB Direct3D
driver kompatybilny z DirectX 9.0;
Napęd 8x DVD-ROM
4.6 GB wolnego miejsca na dysku
DirectX 9.0c
Karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX 8.1
No to włanczam Obliviona i co się dzieje: Ledwo co udało mi się stworzyć postać, wybrałęm obojętnie jaką rase, twarz itp. bo gra tak się cięła. Ok pojawiam się w tym więzieniu i to było najgorsze. Czegoś takiego niewidziałem aby jakaś gra na tym sprzęcie na low detalacvh tak chodzila. Nie zrobiłęm w tej grze nawet kroku do przodu bo się niedało. Ledwo co udało mi się wejść do menu i to wyłączyć.I to mają być minimalne wymagania ?? Mój stary komp je spełnia, ma nawet lepszy procek a gra tak chodzi. No dobra to potem włanczam Gothic 3 z podobno gorszym silnikiem i mniejszymi wymaganiami. Byłęm pewny że będzie chodziło gorzej niż Oblivion ale tu jakiś cud. Gothic 3 na low detalach i na sprzęcie co niespełnia nawet minimalnych wymagań chodzi tak dobrze że DA SIĘ GRAĆ. Oczywiście cięło sie czasami bardzo ale i tak lepiej niż w Oblivionie. I teraz porównaj która gra ma lepszy silnik i mniejsze wymagania ??
A co do tych kart graficznych to myślę że jak by twórcy napisali że G3 wymaga TYLKO kart Nvidii a nie ATI to by niebyło żadnego zamieszania. Więc skoro na twoim sprzęcie z kartą ATI G3 tak źle chodzi to widocznie masz pecha. Jak byś miał kartę Nvidi to by było owiele lepiej. Tak samo ja miałem pecha z Oblivionem no ale cuż...
Tym postem ZAMYKAM już ten temat o silniku G3 i Obliviona. Pozdro

PS. Co to ma być niema jeszcze newsa o pre orderach Wiedźmina ;p ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze dodam swoje 3 grosze :)
Mój komp (patrz podpis) ma juz dobre 3 lata, niedawno wymieniłem tylko kartę. G3 smiga mi na srednich detalach z pixelszaderami 3 i roslinnoscią na srednim poziomie. Czasami przycina, ale w sumie gra się całkiem przyjemnie i to o dziwo na karcie ATI. Dlatego spodziewam się że Wiedzmin bedzie smigał prawie na max detalach ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ech dajcie ten news o pre-orderach bo ja juz zawału dostaję:(... a co do samych po myślę że zejdą w 3 minuty:(.... ech żeby tylko komp się dał wbić na stronkę sklepu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować